Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Малко разяснение за въпросния Hi-Fi DAC
#26

Взех един преходник на 75ом ето такова ама при мен нещо прекъсва чат-пат или спира.


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG nexus 4 -> LG V10 ->MI 9
Цитирай
Аксесоари
#27

Това е от преходника. И аз пробвах в един магазин някакъв преходник с 1 мъжко и 2 женски и трябваше да го държа натианат за да свири. Като го пусна и веднага спираше. Кабела който взех от Техномаркет си работи без грижи.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#28

Този свири примерно 15-20 минути и прекъсва за 1 секунда.Случвало се е и да спира на пауза.

LG nexus 4 -> LG V10 ->MI 9
Цитирай
#29

Има тема в XDA как да се подкара без допълнителен кабел но трябва тела да е рутнат

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=3354472

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

P20 Pro Twilight
Цитирай
#30

Тази тема я знам но не искам да рутвам, тъй като скоро пак ще ходи в сервиз.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#31

Аз слушалки тапи не мога да понасям и съм си взел едни слушалки Koss Porta Pro  от Технополис:

http://www.technopolis.bg/bg/Headphones/...C/p/171116

Не са огромни. За полупортативни слушалки вадят страхотен звук. Импедансът им е 62 ома и би трябвало да активират функцията за висококачествено аудио устройство на DAC-a на V10. Цената им не е непоносима - 76 лв.
Аз нямам V10, а G4. Дори с него звукът с тези слушалки е повече от приличен.

За качествен звук от телефона аз съм си купил от Плей Маркета и инсталирал двата най-свестни плейъра за Андроид - Poweramp и Neutron.

А тъй като съм и закоравял неспасяем HiFi маниак, имам и мобилен хардуерен плейър за всички формати висококачествена музика - FLAC, ALAT, APE,  дори и DSD/DSF/ и т.н.  - FIIO X3 ІІ плюс мобилен усилвател за слушалки - FIIO E12. Плюс мониторни отворени огромни слушалки AKG - K612.  Smile

LG G4 H818P
Black, brown, red and belge leather back
Цитирай
#32

Преди няколко месеца (2-3) си взех за 57 лв. слушалки SUPERLUX HD661 Свирят добре за цената си и най важното - DAC-а работи с тях.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#33

Аз си взех жак и ми върши работа. Не желая просто да купувам различни от тапички слушалки за всекидневно носене. А като се скапят наличните, ще потърся дали някъде има тапи с нужното съпротивление.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)