Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бъгове/Дефекти при Lg G5
#26

Аз бих те посъветвал ако е в гаранция направо да им го носиш. Звучи като хардуерен проблем.

---------
пп: по моя проблем с интернета - не е от Adaway, и без него продължава да ми прави въртел.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
Аксесоари
#27

Някой има ли идея защо волтажа е толкова? http://www.prikachi.com/images.php?image...15945u.png
Цитирай
#28

Колко да е? 3,47 волта за почти напълно паднала батерия мисля е ОК.
Цитирай
#29

Почна да пада от 15 % или също около 30% като снимам с включена светкавица се рестартира дали да е нещо от ъпдейта 7.0
Цитирай
#30

Не знам къде да попитам,та реших тук.Някой има ли телефон от Теленор да каже дали вкарват техните неща,гадните логота в началото и т.н

Huawei P30 Pro
Цитирай
#31

няма логота. има само в хром ако няма отворена страница.

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай
#32

Здравейте,
Някой да има проблеми с микрофона? От два дена ми се случва да не ме чуват като говоря, и то на различни номера без никаква зависимост. Някакви идеи от какво може да е?

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#33

Пробвай да спреш опцията за потискане на шум при разговор и виж как ще е

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#34

Това направих, да видим дали ще се оправи

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#35

След като спрях опцията за потискане на шум при разговор вече не им шуми на хората като ми вдигнат но както си говорим и спират да ме чуват.

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#36

Ъъъ и при мен се случва да не ме чуват...

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
Цитирай
#37

Със кой андроит си. Аз съм със 7-цата

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#38

Със слушалки имате ли този проблем? След ъпдейт направихте ли хард ресет на телефона? И аз съм с андроид 7 и нямам никакви проблеми. Мен лично ме съмнява, че проблема е хардуерен, а не софтуерен.

Изпратено от моят LG-H850 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#39

Не съм пробваш със слушалки. Правих хард ресет и до преди няколко дена нямах никакъв проблем и за това и аз си мисля че проблема е софтуерен нещо. Дадох му поправяне на грешки и актуализация вчера през LG Bridge и утре ще тествам и ще кажа дали са е оправило. Ако не е ще върна и до фабрични настройки преди за закарам в сервиз.

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#40

Пробвай и със слушалки. Би трябвало, ако е софтуерен и със слушалките да има проблем.... може би. Може нещо говорителя на телефона да се е прецакал. Успех и дано да е софтуерно!


Sent from my iPad using Tapatalk
Цитирай
#41

Андроид 7, правн хард ресет. Изключих филтри за шумове и прочие и тествам да видя как е.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
Цитирай
#42

Кажи как е после че и аз мисля да ъп-вам ама .. Sad чета още отзиви..

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#43

Проблем от известно време. Играеш нещо или просто си ровиш в телефона остава отпечатък на екрана от предишното приложение. Като навремето плазмените телевизори. Много е неприятно това. Преди дни беше в сервиза на Мост обаче това не са го констатирали като проблем. Някакви идеи?

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай
#44

Освен да го занесеш в сервиз , няма какво друго да направиш. Проблемът ти , който наричат " призрачен дисплей " се среща при LG G4 , V10, както и при много други устройства , които са с IPS дисплей и работят с по висока температура. Дано имаш гаранция.

Note 10+
Цитирай
#45

(2017-03-21, 07:55:35)vader11 написа:  Проблем от известно време. Играеш нещо или просто си ровиш в телефона остава отпечатък на екрана от предишното приложение. Като навремето плазмените телевизори.  Много е неприятно това. Преди дни беше в сервиза на Мост обаче това не са го констатирали като проблем. Някакви идеи?

И колега го имам същия проблем и не се оправя...гадничко си е.
Цитирай
#46

Или го носите на ремонт ако е в гаранция, или четете тази тема във V10 раздела https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=84520
и инсталирате програма за затъмняване на екрана.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#47

Има ли как да го даунгрейд без да загубя гаранцията че.. Тоя нуга не ми харесва..

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#48

Пратих го на сервиз и когато ми го върнаха казаха софтуерен проблем. Сменили софтуера и бил ок, да ама не. Тзи шум пак се появява от време на време като предния път. Някой път говоря 10 мин. и тогава друг път по-малко, а някой път още при вдигането. Някакви идеи какво да правя?

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#49

Може да е от сим картата ако си е рязал.

Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge>Huawei P10 plus>Huawei P20 Pro>Huawei P40 Pro Silver Frost
Цитирай
#50

Не съм. Но я смених за всеки случай и пак същото.

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)