Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бъгове/Дефекти при Lg G5

мнение 51 от DEVILBOY

Xард ресет от сервизното меню пробва ли?
Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge> HUAWEI P10 PLUS
Цитирай

мнение 52 от Spunk

Да. Давах го и в сервиз и ми казаха че бил софтуерен проблема. Преинсталирали софтуера и нямало проблем. Ама продължава да има и гадното е че не е постоянно ако когато си реши.
LG G5 Silver
Samsung Galaxy SIII LTE 4.4.4
Цитирай

мнение 53 от mitkoins

Дали ще покрие гаранцията за смяна на дисплея,защото и аз имам същия проблем с дисплея?
Цитирай

мнение 54 от Spunk

За сега си мисля че от модула с батерията понеже микрофона се намира там и забелязах че когато го натисна се оправя. Интересно е че откакто съм го купил съм махалал модула два пъти в началото и повече не съм го пипал а да се губи връзката.
LG G5 Silver
Цитирай

мнение 55 от Damqn77

Здравейте появи се нов проблем при мен.Ако имате идеи го казвайте.Проблема с дисплея си остава и не са го оправили въпреки че го връщаш 2 пъти А сега задният бутон отказа!!Пръсъовият отпечатък изобщо не работи дори не засича че има пръст върху него.А и за включване И изключване понякога работи .Когато си иска.Телефона изобщо не е мирен с нищо.Вие имали ли сте го този пробле?И как да го оправя или трябва да го върна във Vivacom.Още е в гаранция.
Цитирай

мнение 56 от Spunk

Пробва ли да върнеш до фабрични? Ако не става го връщай на Виваком и до колкото разбирам ще го върнеш за трети път? Ако след това пак ти направи проблем поискай нов телефон направо.
LG G5 Silver
Цитирай

мнение 57 от luckana

Колеги при вас power бутона мърда ли така леко все едно ще падне Понякога става така при мен не постоянно. Та аз само това ме притесни, да не би в близко бъдеще да се прецака, имам усещането че ако падне по гръб и ще падне бутона

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
Цитирай

мнение 58 от mrjackal

При мен поне всичко си е здраво закрепено и за сега няма признаци за кофти зглобка.
Цитирай

мнение 59 от bubeto93

И аз имам проблем с това, че понякога не ме чуват. Но пък май е само с един номер и не съм сигурна от коя страна е проблема, но мисля, че е от моя, защото ако пусна високоговорителя, вече ме чуват. Така че следващия път пробвай с високоговорител и виж дали така работи. Това се получи след Нугата, затова смятам, че е софтуерно. Преди това не съм имала проблеми. Напоследък пък ми се точи доста батерията, особено като остане на малко проценти, примерно 25%, и просто виждам как за секунди вече е на 15%, 13%.... и то само докато го гледам. Пробвах с хард ресет, но никаква промяна Sad
Цитирай

мнение 60 от NoMaD

Пробвай още веднъж с reset тогава.

Цитирай

мнение 61 от bubeto93

Ще пробвам и ще кажа дали е станало
Цитирай

мнение 62 от genko_

Здравейте,от известно време забелязах странен проблем(бъг) с камерата който допреди 1 месец го нямаше....та като снимам и дам максимален зуум(тогава се виждат най-ясно) се появяват едни лилаво/синкави точици,точиците се виждат и без да съм правил снимка просто давам повече зуум и са си на екрана на телефона.Пробвах с хард ресет,пак е така(със 7.0 е).. [Изображение: Screenshot_2017-08-14-13-42-07qZlGyba_sredna.png]

п.п Това с точките се случва само на основната 16мп камера на широко ъгълната няма нищо.
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD