Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бъгове/Дефекти при Lg G5
#51

Xард ресет от сервизното меню пробва ли?

Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge>Huawei P10 plus>Huawei P20 Pro>Huawei P40 Pro Silver Frost
Цитирай
Аксесоари
#52

Да. Давах го и в сервиз и ми казаха че бил софтуерен проблема. Преинсталирали софтуера и нямало проблем. Ама продължава да има и гадното е че не е постоянно ако когато си реши.

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#53

Дали ще покрие гаранцията за смяна на дисплея,защото и аз имам същия проблем с дисплея?
Цитирай
#54

За сега си мисля че от модула с батерията понеже микрофона се намира там и забелязах че когато го натисна се оправя. Интересно е че откакто съм го купил съм махалал модула два пъти в началото и повече не съм го пипал а да се губи връзката.

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#55

Здравейте появи се нов проблем при мен.Ако имате идеи го казвайте.Проблема с дисплея си остава и не са го оправили въпреки че го връщаш 2 пъти А сега задният бутон отказа!!Пръсъовият отпечатък изобщо не работи дори не засича че има пръст върху него.А и за включване И изключване понякога работи .Когато си иска.Телефона изобщо не е мирен с нищо.Вие имали ли сте го този пробле?И как да го оправя или трябва да го върна във Vivacom.Още е в гаранция.
Цитирай
#56

Пробва ли да върнеш до фабрични? Ако не става го връщай на Виваком и до колкото разбирам ще го върнеш за трети път? Ако след това пак ти направи проблем поискай нов телефон направо.

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#57

Колеги при вас power бутона мърда ли така леко все едно ще падне Понякога става така при мен не постоянно. Та аз само това ме притесни, да не би в близко бъдеще да се прецака, имам усещането че ако падне по гръб и ще падне бутона

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
Цитирай
#58

При мен поне всичко си е здраво закрепено и за сега няма признаци за кофти зглобка.
Цитирай
#59

И аз имам проблем с това, че понякога не ме чуват. Но пък май е само с един номер и не съм сигурна от коя страна е проблема, но мисля, че е от моя, защото ако пусна високоговорителя, вече ме чуват. Така че следващия път пробвай с високоговорител и виж дали така работи. Това се получи след Нугата, затова смятам, че е софтуерно. Преди това не съм имала проблеми. Напоследък пък ми се точи доста батерията, особено като остане на малко проценти, примерно 25%, и просто виждам как за секунди вече е на 15%, 13%.... и то само докато го гледам. Пробвах с хард ресет, но никаква промяна Sad
Цитирай
#60

Пробвай още веднъж с reset тогава.

 
Цитирай
#61

Ще пробвам и ще кажа дали е станало
Цитирай
#62

Здравейте,от известно време забелязах странен проблем(бъг) с камерата който допреди 1 месец го нямаше....та като снимам и дам максимален зуум(тогава се виждат най-ясно) се появяват едни лилаво/синкави точици,точиците се виждат и без да съм правил снимка просто давам повече зуум и са си на екрана на телефона.Пробвах с хард ресет,пак е така(със 7.0 е).. [Изображение: Screenshot_2017-08-14-13-42-07qZlGyba_sredna.png]

п.п Това с точките се случва само на основната 16мп камера на широко ъгълната няма нищо.
Цитирай
#63

(2017-08-14, 12:46:36)genko_ написа:  Здравейте,от известно време забелязах странен проблем(бъг) с камерата който допреди 1 месец го нямаше....та като снимам и дам максимален зуум(тогава се виждат най-ясно) се появяват едни лилаво/синкави точици,точиците се виждат и без да съм правил снимка просто давам повече зуум и са си на екрана на телефона.Пробвах с хард ресет,пак е така(със 7.0 е).. [Изображение: Screenshot_2017-08-14-13-42-07qZlGyba_sredna.png]

п.п Това с точките се случва само на основната 16мп камера на широко ъгълната няма нищо.

Приличат на изгорели пиксели на матрицата на основната камера

[Изображение: mohax87.smart.jpg]
Цитирай
#64

Имах подобен проблем с камерата на G4-ката, само, че при мен пикселите се виждаха червени на черен фон. Смениха ми камерата гаранционно!

K20 Pro Premium Edition 12/512
Цитирай
#65

Ясно...а каква е причината да изгарят пиксели на камерата?Ако разбира се е това.
Цитирай
#66

Някой да има проблем с ваденето на батерията не беше вадена 1 год и половина и се едно беше клеясала излезна с много мъки иначе ако не ви чуват проблема е в модула натискате го и няма проблеми
Цитирай
#67

(2017-12-09, 15:56:57)u3podd написа:  Някой да има проблем с ваденето на батерията не беше вадена 1 год и половина и се едно беше клеясала излезна с много мъки иначе ако не ви чуват проблема е в модула натискате го и няма проблеми
АЗ ппц имам проблем с батерията смисъл доста бързо се drain-ва.
Игри не играя повече е чат/клипове/разговори. Яркостт-а при необходимост я слагам на 100% ( за около 5/6 мин най-много) инак в повечето време ми е на 30-35-40%.
Е верно,че мобилни данни са ми постоянно включени,но надали ще дрейнва толкова...
Дори някой път се изключва на 10/12%... ппц не го оставям да стигне до толкова,но когато съм на работа...няма как да го заредя.

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#68

Колеги имам следния проблем,днес забелязах че при правене на снимки с вкл.светкавица при заснемането телефона се изклчючва . След пускането му трябва да е на зарядно инъче не иска да се включи.
Цитирай
#69

Батерията е заминала.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#70

Да се оплача и аз в последно време навигацията не работи по някаква причина неможе да се закачи със сателитите. Хардуер или софтуер е проблема според вас.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#71

(2017-12-11, 11:19:52)methtical написа:  Батерията е заминала.

И при мен или само при колегата?

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#72

Здравейте,
Имам странен проблем. Когато включа телефона ми изписва - your device is corrupted and cannot be trusted.
Всичко работи перфектно, но не мога да ъпдейтна до Андроид 7. Дава ми грешка. Моделът е LS992.
Това което знам е, че не съм правил хард ресет. Бриджа ми казва постоянно, че устройството е заето да провам догодина и буутлоудъра е заключен.
Ако трябва допълнителна информация - ще я дам.
Благодаря!

NOKIA 3.1
Цитирай
#73

hhimler пробвай да направош хард ресет.
Цитирай
#74

Само под 30% го прави проблема с светкавицата и то ако е на автоматична не само на вкл попринцип телефона излезна доста здрав 2 пъти пада сериозно по екран и вместо да се счупи екрана излиза доста интересно а някой да има пукнат корпус?
Цитирай
#75

(2017-12-11, 19:13:38)mrjackal написа:  hhimler пробвай да направош хард ресет.

Не се получи, пак изписва, че не ми вярва и телефонът, аз и кучето сме в опастност... Не мога да пробвам и през бриджа, защото не иска да се свърже по начин различен от WIFI.

NOKIA 3.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)