Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бъгове/Дефекти при Lg G5
#76

(2017-12-12, 13:12:20)hhimler написа:  Не се получи, пак изписва, че не ми вярва и телефонът, аз и кучето сме в опастност... Не мога да пробвам и през бриджа, защото не иска да се свърже по начин различен от WIFI.

Пробвай този начин!

1. Download and install LG drivers and LG BRIDGE 
2. Boot your phone in download mode while connecting to PC 
3. LG Bridge should detect your phone 
4. Now go to "Software update" section 
5. Right hand side to the bottom of the UI, you will find "update error recovery", click on it
Цитирай
Аксесоари
#77

(2017-12-12, 17:12:41)mrjackal написа:  Пробвай този начин!

1. Download and install LG drivers and LG BRIDGE 
2. Boot your phone in download mode while connecting to PC 
3. LG Bridge should detect your phone 
4. Now go to "Software update" section 
5. Right hand side to the bottom of the UI, you will find "update error recovery", click on it

Благодаря, стана, но отново бриджа не го разпозна. За щастие LGUP успя, като преди това си бях набавил оригиналния .kdz 7.0 за G5. Ъпдейта изглежда успешен.

NOKIA 3.1
Цитирай
#78
Wink 

При всяко стартиране ми показва тези грешки. Някой има ли представа за причината и за евентуално решение, тъй като ми се струва че апарата работи по-бавно от преди.
https://imgur.com/a/wgmbq
https://imgur.com/a/mSFPM
Цитирай
#79

(2017-12-14, 18:02:26)DxV_pRo написа:  При всяко стартиране ми показва тези грешки. Някой има ли представа за причината и за евентуално решение, тъй като ми се струва че апарата работи по-бавно от преди.
https://imgur.com/a/wgmbq
https://imgur.com/a/mSFPM

Надявам се това да ти е полезно --> http://amazhack.blogspot.bg/2016/04/how-...-code.html
Цитирай
#80

(2017-12-14, 22:09:56)mrjackal написа:  Надявам се това да ти е полезно --> http://amazhack.blogspot.bg/2016/04/how-...-code.html

Благодаря колега. Но първо ще трябва да го рутна. И ще видя после дали ще стане.
Цитирай
#81

Колеги,от няколко дена забелязах ,че на 20% се изкл или рестартира.. при вас има ли го този проблем? или да го водя в теленор-а?

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#82

(2018-01-10, 18:42:56)bLck написа:  Колеги,от няколко дена забелязах ,че на 20% се изкл или рестартира.. при вас има ли го този проблем? или да го водя в теленор-а?

Направо за сервиз!

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#83

Занесах го днеска.Благодаря.

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#84

Здравейте хора. Аз пак имам проблем с моята G5-ца. Този пут GPS-а не му работи правилно. В Google карти приложението не ми дава точна локация. Дава ми близка до моята или дори в друг град ме праща. Когато опитам да си актуализирам времето с местоположение ме засича в друг град. Според вас може ли да си го оправя някак. Телефона е в гаранция още.
Цитирай
#85

(2018-01-14, 21:11:53)Damqn77 написа:  Здравейте хора. Аз пак имам проблем с моята G5-ца. Този пут GPS-а не му работи правилно. В Google карти приложението не ми дава точна локация. Дава ми близка до моята или дори в друг град ме праща. Когато опитам да си актуализирам времето с местоположение ме засича в друг град. Според вас може ли да си го оправя някак. Телефона е в гаранция още.

Има голяма вероятност проблема да е хардуерен. Платката не прави добър контакт с антената която се намира в гърба на телефона. Има клипове за решение в тубата, но щом е в гаранция, по-добре им го прати.
Цитирай
#86

Здравейте! Взех на приятелката ми LG G5 H820 at&t от щатите. Първите 3 дена работеше идеално, но сега започна да се рестартира когато пожелае. Някъкви идеи? Също така не мога да го ъпдейтна до андроид 7. С ОТА дава, че е с най-новия софтуер, с LG Bridge също не става дава грешка cannot check the software version, try again. Ще съм благодарен за помоща ви!
Цитирай
#87

Днеска си взех с закъснение телефона от сервиз-а и на гаранционната карта пише че само са му направили софтуерен тест ...телефона бил технически изправен.. дали не ми е за смяна батерията? телефона ми на 15% се изключва?

Някой може ли да сподели мнение за тези батерии??

https://www.ebay.com/itm/Replacement-400...2195642565

???

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#88

Бтерията със сигурност е отишла. В сити тел има оригинални(или поне са като тях) за 30 лева.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#89

А батерията къде дадох линк?
Дали някой знае тези 4000мАн дали са реални?

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#90

На линка който си пратил пише че не пращат до България. Пък и аз лично бих си взел оригинална, да ми е мирна душата и да не ми гърми телефона в гащите.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#91

Няма как батерия със същия размер да има почти двоен капацитет, невъзможно. Батерия с по-голям от 2800 мач е възможен само под формата на модул като Cam + например, който имаше допълнителна батерия с 600 мач. мисля, че беше.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#92

Здравейте,
От известно време както си стои телефона и всичко си е ок поглеждам го и виждам че все едно няма сим карта, необходимо е да рестартирам или само да извадя картата и върна обратно и се оправя. Друг път до като говоря изведнъж прекъсва разговора поглеждам пак ми показва че нямам сим карта, трябва да напаря едно от двете неща описани по горе и телефона работи. Това го прави през няколко дена обикновено, но ми се е случвало и да го направи няколко пъти за един ден. Някой някакви идеи от какво може да е?

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#93

1. Като обичайна практика, според мен е добре първо да върнеш заводски настройки и да видиш дали е софтуерен проблем.
2. Също така пробвай да му сложиш друг сим, ако имаш възможност, и виж дали е от самата сим карта (съмнява ме).
3. Освен това Гугъл препоръчва това:
The way to fix a “No Service” issue on a LG G5 is to follow these steps:
Go to the Dial pad
Type in (*#*#4636#*#*) NOTE: No need to press the send button, it will automatically appear the Service mode
Enter Service mode
Select on “Device information” or “Phone information”
Select Run Ping test
Click on the Turn Radio Off button and then the LG will restart
Select reboot

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#94

Пробвах с фабрични настройки но пак го прави. Ще пробвам с друг сим но и мен ме съмнява да е от него. По трета точка като искам да избера Phone information ми изписва това приложение не работи на това устройство. Някакви други идеи?

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#95

Да, има още два варианта, които да пробваш:
1. Пробвай същата гимнастика, но не с dialer-a на LG, а си свали друг от play store и пробвай през него.

2. Пробвай с този код *#546368#*850#   ,като *850 се отнася до модела на телефона, така че ако твоя е друг, смени тия три цифри да отговарят на твоя. След това следваш стъпките надолу като при другия код.

Ако и това не подейства, други идеи нямам.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#96

С този код в кое меню да отида?

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#97

Идея нямам, просто превеждам какво има по форумите. С този код пробвах и работи, но са много менюта, аз също не мога да се оправя. До колкото разбирам от форумите може да има проблем с 4G или просто телефона да е повредил нещо.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#98

Ок Благодаря. Един път вече сменяха целия модул с батерията сега остана телефона да сменят.

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай
#99

Някой знае ли как да флашна нов софтуер и през какво?

Huawei Mate 20 Pro Blue
LG G5 Silver
Цитирай

Какъв софт къстъм или сток
Ако искаш да флашнеш същия като твоя става през бриджа долу в дясно има ерор рекавари или нещо от сорта.
За къстъм е по-сложно и най-добре използвай някой от гайдовете е мрежата.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)