Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

проблем с cyanogenmod11 HTC ONE X
#1

Здравейте имам проблем с cyanogenmod11 не мога да стартиръм гугъл плей сървис и не мога да добавя гугъл акаунт МОЛЯ ПОМАГАЙТЕ СПЕШНО Е

HTC ONE X    cyanogenmod11
Цитирай
Аксесоари
#2

Трябва да го инсталираш през рековърито. Потърси от където си свалил рома трябва да има и gaps за този ром. Инсталираш и после всичко си идва на мястото

Sent from my HTC One M9PLUS using Tapatalk

HTC DESIRE HD > HTC SENSATION > HTC ONE X > HTC ONE M8> HTC ONE M9+ > HTC 10> Huawei P20Pro> Huawei P30Pro
Цитирай
#3

Мерси колега но не знам какво и от къде е качвано телефона ми го подариха и сега не мога да се оправя даи някаква идея моля

мерси колега беше ми мн полезна информацията ориентирах се как става имасх бира от мен
Цитирай
#4

(2016-05-24, 16:24:01)holmatro написа:  Мерси колега но не знам какво и от къде е качвано телефона ми го подариха и сега не мога да се оправя   даи някаква идея моля

мерси колега беше ми мн полезна информацията ориентирах се как става имасх бира от мен

Пробвай да флашнеш гапс наново или най-добре ако искаш киткат слагай слимкат рома,хвалеха го че бил най-бърз,но последно бях със слимлолипоп,той също е супер.(едит:не видях че си се ориентирал )

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#5

Радвам се че си се оправил.Със здраве да си го ползваш

Sent from my HTC One M9PLUS using Tapatalk

HTC DESIRE HD > HTC SENSATION > HTC ONE X > HTC ONE M8> HTC ONE M9+ > HTC 10> Huawei P20Pro> Huawei P30Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)