Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Общи въпроси и впечатления свързани с НТС 10
#26

(2016-05-26, 17:24:54)Boby13 написа:  Техно веригите също ще го пуснат скоро,  а Мтел обявиха,  че от  утре се предлага в тяхната магазинна мрежа .

Това кой ти го каза
Тук в мола управителя на мтел и идея си нямаше кога

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай
Аксесоари
#27

http://www.cross.bg/mtel-miliarda-klienti-1509121.html , а управителите от какво ли въобще разбират...
Цитирай
#28

Да, ще имат 1-2 бройки в началото - това ще им е"пускането" на флагмана.

 
Цитирай
#29

Много гадно така.  Аз на времето като взимах Г2 ми казваха,  че го нямат звъняха от единият мол в другия и накрая отидох на място и се оказа пе има само една бройка.

Хората,  които го имат,  няма ли да споделят впечатления вече?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#30

@Nikito82, моят пример е най-пресен, понеже е от преди 10 дена, но положението беше същото. Трябваше и аз да обикалям 2-3 седмици от офис на офис докато си закупя телефона. А уж съм им лоялен клиент от 2006 г.

 
Цитирай
#31

2-ри източник: http://www.mobilebulgaria.com/news/37832...-на-htc-10
Би трябвало да е вярно... Visslar
Цитирай
#32

Да, ама щели да бъдат "1-2 бройки", както твърди друг "добре запознат" източник
Цитирай
#33

@NoMaD да така е, много неудобно. Аз седмици чаках потвърждение от Виваком, че го пускат и трябваше да ходя до Бургас и без това, а в Ямбол го нямаше и пишат че го имат, отивам там и те даже незнаят. Никъде го няма вика, още не е пуснат. Както и да е. Ти какъв телефон си взема?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#34

@Nikito82, взех този, който е последен в подписа ми.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#35

Значи утре съм убеден като ги питам в мтел, че пак ще вдигат рамене

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай
#36

@FarmeReborn, със сигурност ще е така и не разбирам иронията и подмятания на някои колеги по този въпрос. Това, че  утре е  старта на продажбите при даден оператор, съвсем не значи, че в някое малко градче, където обаче има офис на Мтел, утре ще го имат телефона, понеже официално е обявено, че е пуснат в продажба. Голямите градове, където може и да стане така както е обещано - не са цяла България.

 
Цитирай
#37

То е ясно, че от утре ще е в продажба (Мтел), но със сигурност ще е наличен само в централните офиси и по МОЛ-овете.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#38

(2016-05-26, 19:15:19)NoMaD написа:  @FarmeReborn, със сигурност ще е така и не разбирам иронията и подмятания на някои колеги по този въпрос. Това, че  утре е  старта на продажбите при даден оператор, съвсем не значи, че в някое малко градче, където обаче има офис на Мтел, утре ще го имат телефона, понеже официално е обявено, че е пуснат в продажба. Голямите градове, където може и да стане така както е обещано - не са цяла България.

Е надявам се да е така. Утре ще мина през парадайс после през сердика
Ако го взема ще се похваля Smile))

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай
#39

Е някой провери ли вече дали е пуснат в мрежата?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#40

В София черен няма никъде според *88. В Дъ Мол казаха, че чакали телефона в понеделник без да уточняват цвят. Добрата новина обаче е, че го пускат на цената на С7, а не както се очакваше - С7 едж, което предвид комплекта със слушалките и зарядното, си е супер. Smile

искам = мога
Цитирай
#41

Мда.  Но кога ли ще излезе в теленор?! Вече нямам търпение. В брошурата на Виваком си е направо нс цената на Едж на лизинг.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#42

@Nikito82, като нямаш търпение, вземи си го от bross. Имат го вече в наличност.

 
Цитирай
#43

Знам, то и в технополис го има, но аз ше го взимам на лизинг.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#44

(2016-05-27, 09:21:55)malion написа:  В София черен няма никъде според *88. В Дъ Мол казаха, че чакали телефона в понеделник без да уточняват цвят. Добрата новина обаче е, че го пускат на цената на С7, а не както се очакваше - С7 едж, което предвид комплекта със слушалките и зарядното, си е супер. Smile

Получавали нова стока след 2-3, иначе от понеделник можело да го има
Явно никой не им казва в магазините.
А тая информация че от днес ще е в мрежата май си е измислица...
Нямаха го в Парадайса
А ако няма черен. ще се чака oще Big Grin Big Grin Big Grin

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай
#45

Аз май съм за сивия, но искам и двата да ги видя. Но кога ще ги пуснат незнам.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#46

В Теленор го има в системата им.Днес го гледаш колко ще струва в зависимост от абонаментните програми.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#47

Аз си го поръчах и ще го взема след малко от колегите в мола Smile)
Черен Tongue
Ще кача снимки и мнение после. Дано е читава бройка

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай
#48

В Технополис два цвята цена 1479 лв.
Цитирай
#49

В теленора направо са го пусна ли на цената не на едж ми на айфона 6с плюс

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#50

А от Мтел пуснаха ли бройки в наличност, от тях някой да е купил днес? Обещаното си е обещано....

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)