Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Общи въпроси и впечатления свързани с НТС 10

Мога да похваля слушалката много добре се чува.Говорителите добри като всеки модел от м.Камерата най-добрата правена от htc.Като правя сравнение с iphone ем 10 снима по-добре Tongue

Ericsson A1018s-Motorola C 350-Motorola L6-Motorola RAZR V3i-Sony Ericsson K750i-Sony Ericsson W910i-Nokia X6 16GB-HTC Desire-HTC Sensation-HTC EVO 3D-HTC One X-HTC One-HTC ONE M8-Lenovo vibe Z2-Iphone 6s plus-HTC 10-Samsung note 8
Цитирай
Аксесоари

Не знам дали това е правилната тема за информацията, която искам да споделя, но не виждам по-подходяща.
От утре до 26.06.16г. апарата в Техномаркет е на промоция с цена 200 лева надолу и струва 1247 лева.
Цитирай

Ако наистина е с тези цветове ще е доста интересно. Защото уж в Европа нямаше да се предлага сребристо + черно Smile

искам = мога
Цитирай

Да, би било интересно. Но ми се струва, че са сложили тази снимка без да съобразят, че отпред трябва да е бял. Big Grin
Цитирай

Това са двата цвята, които се предлагат, а не гърба и предната част на един телефонSmile
Цитирай

Ако се загледаш внимателно в снимката, ще видиш, че това е именно моделът, който засега е само за щатите - сребрист отзад и черен отпред. Пък и все пак са написали HTC M10 SILVER Wink

Хм... а то даже не е М10, а само 10... Какви хора... Tongue
Цитирай

Дори да е така, у нас и в Технополис се предлагат двата цвята, като сребърния е значително по-малко търсен )
Цитирай

Дори и да е така, горният линк е от Техномаркет Smile и се отнася за сребърния.
Но че се предлагат и двата цвята, както и че сребърният е по-малко търсен, е самата истина.
Цитирай

Технополис и Техномаркет... те са братовчеди ? Спам е, но не издържах ?
Цитирай

Така да обновя малко
След последния ъпдейт автофокуса се оправи...донякъде
Сега фокусирва добре в далечина и горе доло нормално бързо,но не и като за телефон от 1000 лева, по скоро като за среден клас.
Съобщението, че сензора е закрит или мръсен се появява доста често и почти винаги, когато снимам отблизо текст. Като цяло камерата не е нищо особенно сравнено с другите топ модели... Имам професионална камера за снимки, но мобилно с G 3 бях по-доволен.
Вече месец го ползвам. Телефона с абсолютно нищо не е по добър от стария ми G 3, освен че е по красив метален и дисплея е една идея по-добър и ярък. Забива си и лагват приложения като tumblr и прочие, цената която са му лепнали е нечовешка. Това е среден клас телефон за мен. Определено съжелявам че не взех S7 edge. Повече HTC никога Smile
И някакъв странен проблем с паметта имам. Има карта памет 64 гб, а паметта е пълна почти...като ми изпише съобщение ще се поровя защо е така. Сега нямам време
Не исках да съм хейтър но телефона си го проси....

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай

Хайде сега някой от другите собственици да изложи различна гледна точка Wink
Да се надяваме положителна.
Аз лични наблюдения нямам, но от това, което чета... ми... съвсем други неща и все хубави Wink
Цитирай

Специално заради написаното от теб пробвах Tumblr и си работи нормално Smile
Цитирай

(2016-07-02, 09:59:43)FarmeReborn написа:  Така да обновя малко
След последния ъпдейт автофокуса се оправи...донякъде
Сега фокусирва добре в далечина и горе доло нормално бързо,но не и като за телефон от 1000 лева, по скоро като за среден клас.
Съобщението, че сензора е закрит или мръсен се появява доста често и почти винаги, когато снимам отблизо текст. Като цяло камерата не е нищо особенно сравнено с другите топ модели... Имам професионална камера за снимки, но мобилно с G 3 бях по-доволен.
Вече месец го ползвам. Телефона с абсолютно нищо не е по добър от стария ми G 3, освен че е по красив метален и дисплея е една идея по-добър и ярък. Забива си и лагват приложения като tumblr и прочие, цената която са му лепнали е нечовешка. Това е среден клас телефон за мен. Определено съжелявам че не взех S7 edge.  Повече HTC никога Smile
И някакъв странен  проблем с паметта имам. Има карта памет 64 гб, а паметта е пълна почти...като ми изпише съобщение ще се поровя защо е така. Сега нямам време
Не исках да съм хейтър но телефона си го проси....

Без да се заяждам с теб, като изключим проблема с фокуса (който може и хардуерен да е), всички останали проблеми съм убеден, че не се дължат на телефона, а на задклавиатурното устройство!
Много смело беше изказването за средния клас телефон.....
Това ми е личното мнение и не държа да ми отговаряш!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Бих бил щастлив, ако телефоните от среден клас са като HTC 10 Smile Но само мечти Smile Телефонът си е типичен хубав флагман Smile
Цитирай

Ем за мен телефона има следните предимства пред iphone 6s plus и двата ги ползвам рамо до рамо:
-пръстовият отпечатък работи мн по добре и без натиск
-на слушалки телефона няма равен най -добрия музика
-зарежда се наистина бързо
-htc sense
-разфокусирането е много по-добро при камерата
-темите в свободен стил уникални както и другите дава разнообразие
-селфи камерата е по-добра
-свободата на андройд мп3 за звънене и тем подобни
Уникално телефонче
-слушалката е много по добра

Ericsson A1018s-Motorola C 350-Motorola L6-Motorola RAZR V3i-Sony Ericsson K750i-Sony Ericsson W910i-Nokia X6 16GB-HTC Desire-HTC Sensation-HTC EVO 3D-HTC One X-HTC One-HTC ONE M8-Lenovo vibe Z2-Iphone 6s plus-HTC 10-Samsung note 8
Цитирай

(2016-07-02, 10:36:47)vlaf написа:  Без да се заяждам с теб, като изключим проблема с фокуса (който може и хардуерен да е), всички останали проблеми съм убеден, че не се дължат на телефона, а на задклавиатурното устройство!
Много смело беше изказването за средния клас телефон.....
Това ми е личното мнение и не държа да ми отговаряш!

Телефона си има предимства като звука и това че е метален.... Фокуса вдалечина се оправи но не е дори близко до бързина и качество като С7 и другите флагмани. G3 по бързо ми фокусирва даже а в момента е 300 лева... ! 
И това че автофокуса е закрит или зацапан е дразнещо съобщение и прецаква бързите снимки. 
Тимблр забива когато се скролват дълги gif-чета...
Телефона изобщо не е на ниво флагман, затова казах че е на ниво среден клас. Единственото премиум е че е метален и има дак....това е
А това че се заяждаш не е уместно ако нямаш телефона. Аз го ползвам интензивно вече месец, а най дразнещо е когато не можеш да фокусираш през камерата на fb msgner за да пратя момент на близък човек, и всичко е размазано, което се оправи след ъпдейта донякъде, но е бавен автофокуса доста !
Реално за мен единственото предимство пред стария ми Г3 е батерията. По останалите критерии изобщо не си струва парите ама изобщо.

Едит: Е хайде и плюсове да кажа - бързо зарежда батерията и държи цял ден; красив е; в колата музиката свири много добре; селфи камерата е много добра; пръстовия отпечатък работи 9/10 почти мигновенно; но на фона на останалите проблеми си запазвам твърдението че не е ниво флагман.

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай

И аз го ползвам повече от месец, но за разлика от теб съм доволен Smile
Цитирай

@FarmeReborn, така като чета, всичките ти проблеми са с third-party software, а не съм самия телефон. От 1-ви Юни ползвам телефона и единственото, което не ми допада в него е клавиатурата, която на 3-тата минута беше заменена със HTC Sense Input. Но това не спада в категория проблеми.

iPhone 14 Pro
Цитирай

(2016-07-02, 23:13:11)Константинов написа:  @FarmeReborn, така като чета, всичките ти проблеми са с third-party software, а не съм самия телефон. От 1-ви Юни ползвам телефона и единственото, което не ми допада в него е клавиатурата, която на 3-тата минута беше заменена със HTC Sense Input. Но това не спада в категория проблеми.

Да прав си, дано наистина са софтуерни, и като се оправят ще си променя мнението, ако дотогава не го сменя телефона. Просто някак не ме кефи да вадя телефона и трудно да се получи читава снимка. Докато приятел със С7 вади, щраква и перфектна снимка...
Но такива проблеми не отиват на флагман и то на каква цена, мисля че съм прав.

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай

С коя версия на софтуера си ?
Цитирай

Ревю от nixanbal Tummenupp
Цитирай

Така да споделя .Имах лагване забиване и проблеми при запис от камерата,какво се оказа смених сд картата с най-бързата в магазина и телефона полята.Също така я направих вътрешна памета защото на старата неми позволяваше.Много е важно да се сложи бърза карта,бавна такава може да прецака бързината на целия телефон. Visslar

Ericsson A1018s-Motorola C 350-Motorola L6-Motorola RAZR V3i-Sony Ericsson K750i-Sony Ericsson W910i-Nokia X6 16GB-HTC Desire-HTC Sensation-HTC EVO 3D-HTC One X-HTC One-HTC ONE M8-Lenovo vibe Z2-Iphone 6s plus-HTC 10-Samsung note 8
Цитирай

(2016-07-04, 13:44:26)ajax написа:  Така да споделя .Имах лагване забиване и проблеми при запис от камерата,какво се оказа смених сд картата с най-бързата в магазина и телефона полята.Също така я направих вътрешна памета защото на старата неми позволяваше.Много е важно да се сложи бърза карта,бавна такава може да прецака бързината на целия телефон. Visslar

Поне кажи точно какви карти си сменил,защото с "най-бързата от магазина" не означава нищо,изобщо това което си написал е едно нищо.
Колкото до камерата,HTC винаги са били с "най-слаба" камера от конкуренцията,така че донякъде е нормално,а и след време сигурно ще пооправят проблема с нов софтуер.То даже вече има такъв,но не е официален.

Maximus VII Ranger | i5-4690K@4.4GHz+NH-U14S | G.SKILL 2x4 RipjawsX 1866M C9 | SS-660XP2 | Corsair Obsidian 750D | WD5000HHTZ | Dell U2414M | Vengeance® 1500 | Xbox 360 Wireless Controller
Цитирай

Аз съм с 64 GB клас 10, UHS-I карта памет на Кингстън за 50-на лв и нямам никакви подобни проблеми, нито с камерата, нито с някое друго приложение. Надявам се това да е достатъчно конкретно. А относно "най-слабата" камера от конкуренцията, си позволявам да цитирам ревю на anandtech от преди около 5 дни:

Цитат:However, with that said the output of the Galaxy S7 and S7 edge’s camera is not that impressive. I would argue that while it’s not worse than the iPhone 6s Plus, it is basically comparable. The real competition in this space comes from the HTC 10 and LG G5, the two of which manage to deliver arguably better still image output, and the HTC 10 manages to be comparable or better in video output other than slow motion. After a year of pointing out issues with slow motion video it seems Samsung has gotten around to shipping a solid implementation of this feature on the Galaxy S7, but they still seem to be limited by encode blocks on the Snapdragon 820 variant. The Galaxy S7 camera is good, but it’s not really amazing or all that well-rounded, unless you just don’t care about natural post-processing, good video stabilization, or detail-preserving noise reduction.


Smile

искам = мога
Цитирай

(2016-07-10, 09:58:48)shisharkata написа:  Поне кажи точно какви карти си сменил,защото с "най-бързата от магазина" не означава нищо,изобщо това което си написал е едно нищо.
Колкото до камерата,HTC винаги са били с "най-слаба" камера от конкуренцията,така че донякъде е нормално,а и след време сигурно ще пооправят проблема с нов софтуер.То даже вече има такъв,но не е официален.
Старата беше 64 gb Kingston class 10 заменена с 128 gb SanDisk Ultra microSDXc UHS-1 телефона полетя.

Ericsson A1018s-Motorola C 350-Motorola L6-Motorola RAZR V3i-Sony Ericsson K750i-Sony Ericsson W910i-Nokia X6 16GB-HTC Desire-HTC Sensation-HTC EVO 3D-HTC One X-HTC One-HTC ONE M8-Lenovo vibe Z2-Iphone 6s plus-HTC 10-Samsung note 8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)