Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Общи въпроси и впечатления свързани с НТС 10
#51

В сайта няма нищо, интересно ми е каква цена ще пуснат.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
Аксесоари
#52

@Nikito82, е как няма? Нали от днес трябва да са в наличност при тях?

 
Цитирай
#53

Те обикновено послъгват с няколко дена Big Grin Миналата година беше същото.
Цитирай
#54

Как да ги направя малки снимките, да се цъкат. Съжелявам че ги качих така големи. 
Иначе телефона е от мтел. И е страхотен. Уникален. Чувството е същото както беше от м7 Smile[Изображение: tP1SJgC.jpg]
[Изображение: sV9YmTp.jpg]
[Изображение: PDXr0mZ.jpg]

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай
#55

@FarmeReborn, има ли поддръжка на 'Adaptable storage'?

 
Цитирай
#56

Да, има поддръжка на Adoptable storage.
Цитирай
#57

А какво точно е това?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#58

@Nikito82, най-просто казано - увеличаване обема на вътрешната памет на телефона за сметка на външната карта памет, ако имаш такава.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#59

А не се ли забавя телефона така? Какъв клас трябва да е картата с памет, за да не забавя?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#60

Ами то от 10 по-нисък клас  едва ли се предлагат вече.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#61

@FarmeReborn,  какви са цените в мтел?
Цитирай
#62

@FarmeReborn
Ще споделите ли с какъв панел е, Tianma или Sharp.
За целта може да използвате DevCheck приложението от play магазина.

Always looking forward
Цитирай
#63

Честито на новите притежатели на телефончето! А за ФМ радиото, дали ще има шанс да тръгне, че на работа ми е супер да си слушам музика и новини и само тоя факт, ще ме принуди да купя М9
Цитирай
#64

С тази цена Теленор ще ме накарат да взема S7 Edge май.... Заменят ми повреден М9, но тъй като го няма мога да избера друг със съответното доплащане(включително 12 месеца назад). Реално избора ми е между HTC 10 и S7 Edge, като в случая ако взема edge ще доплащам около 40% по-малко - 7лв/месец срещу 11-12лв за HTC.
Дилемата е голяма, защото от доста години ползвам топ моделите на HTC и може да се каже, че съм фен. Но от друга въпросът с цената е принципен - мразя да ме цакат с топла бира един вид и в момента везните рязко се наклониха към самсунга....
Трябва да реша утре или в понеделник. Приемам съвети...

S9+ | S7 Edge | HTC One M9 | HTC One M7 | HTC One X | HTC Desire HD
Цитирай
#65

(2016-05-27, 22:30:18)BeyondHorizont написа:  @FarmeReborn
Ще споделите ли с какъв панел е, Tianma или Sharp.
За целта може да използвате DevCheck приложението от play магазина.

Tianma, за съжаление, исках да е sharp Big Grin
Но определено екрана е по ярък и красив от G3

(2016-05-27, 22:56:35)victorio404 написа:  С тази цена Теленор ще ме накарат да взема S7 Edge май.... Заменят ми повреден М9, но тъй като го няма мога да избера друг със съответното доплащане(включително 12 месеца назад). Реално избора ми е между HTC 10 и S7 Edge, като в случая ако взема edge ще доплащам около 40% по-малко - 7лв/месец срещу 11-12лв за HTC.
Дилемата е голяма, защото от доста години ползвам топ моделите на HTC и може да се каже, че съм фен. Но от друга въпросът с цената е принципен - мразя да ме цакат с топла бира един вид и в момента везните рязко се наклониха към самсунга....
Трябва да реша утре или в понеделник. Приемам съвети...

И аз щях да взимам самсунга....но просто лично на мен не ми харесва че е стъклен и софтуерно. 
Плюса на htc e usb type C, паметта на картата се усвоява и става една, а и звука от музиката е уникален. След като ползваш само ХТЦ, знаеш усещането в ръка е несравнимо премиум Smile   Пръстовия отпечатък е супер бърз като на АйФон 6, Батерията е корава засега със заводския заряд. От камерата нямам впечатления още. Липсва ми жеста със свиване в юмрук за селфи от G3-ката, доколкото знам и S7 edge я има тази функция. Плюс за мен е и Home бутона, няма щрак, просто го докосваш Smile  При самсунг се клика, а и страничните бутони са обърнати, дебели глави са самсунг. Доста плюсове има s7 EDGE, като цяло и камерата доколкото съм чел е доста по-добра.... Но като хванах 10ката и забравих за самсунг.

Като минус, според мен обаче слушалките в комплекта са си най-обикновенни с уникално тънко кабелче. Тепърва ще ги тествам.
Пробвах ги слушалките, стават. По добре се чува сравнено с G3, доста чисто и мощно Smile

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай
#66

Някой да е вземал от Теленор?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#67

Изключително съм разочарован от камерата. Но все пак е HTC Big Grin
То LGто ми на 2 години прави по хубави снимки...
При предната камера, изненадата поне е приятна.
Сега ще се търси калъфче. Ако някой ннамери къде продават Ice View да сподели.

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай
#68

(2016-05-28, 09:34:49)FarmeReborn написа:  Изключително съм разочарован от камерата. Но все пак е HTC Big Grin

Един от съветите за качествени снимки е да изключиш Auto HDR и да не го използваш. Или само Auto, или само HDR - според ситуацията. Пробвай Wink
Цитирай
#69

(2016-05-28, 09:39:23)bobytsekov написа:  Един от съветите за качествени снимки е да изключиш Auto HDR и да не го използваш. Или само Auto, или само HDR - според ситуацията. Пробвай Wink

Мисля че самата ми бройка е дефектна. Снимките 90% са извън фокус

Моя грешка. Трябвало да цъкна на екрана за да фокусира голяма снимка
Иначе от близо снимките са мега яки и детайлни

Но не намирам настройки, за автоматично да фокусира, и доста често получавам съобщение, че лазерния автофокус е закрит....а не е. Гледах да няма найлонче, ама няма.

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай
#70

Това вече е друго...
Цитирай
#71

Сега четох из интернет, че телефона си има проблем с автофокуса, когато се снима далечен обект. Уви ъпдейт няма за България явно.
[Изображение: a98NOjk.jpg]
[Изображение: p9OpWLX.jpg]
Не може да фокусирва в далечина. Ако обаче ръчно докосна, ще фокусира в далечината.
А като има нещо по близо по средата, си фокусирва само без проблеми и бързо

[Изображение: uf8dS42.jpg]

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай
#72

Взех да се замислям дами това ще е моя телефон

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#73

(2016-05-28, 10:10:31)Nikito82 написа:  Взех да се замислям дами това ще е моя телефон

Снощи направих ъпдейт. Преди него мисля че нямаше този проблем
Аз се замислям да го върна и сменя за С7 едж
Закакво ми е телефон без автофокус Big Grin

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай
#74

Каква ти е версията на софтуера?
Цитирай
#75

(2016-05-28, 10:14:02)bobytsekov написа:  Каква ти е версията на софтуера?

1.30.401.1

HTC ONE M7 -> SonyXperia SP -> LG G3 -> HTC 10 #powerof10
Asus Nexus 7 -> Sony Z2 Tablet LTE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)