Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Custom ROM][Deodex][TWRP] EMUI 4.0 Android 6.0 ALE-L21C432B560
#76

(2016-06-05, 08:26:33)vanko929 написа:  няма ли начин да се направи да се слага по стандартния начин като официялните актуализаций без рутинг и др.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Ами тука няма руут. Имаш отключен буутлоудър и къстъм рекавъри. А по мое скромно мнение, с този ром няма нужда от руут, освен ако не ползваш апликации, които изискват root access.
Цитирай
Аксесоари
#77

(2016-06-05, 10:13:47)bat_tanas написа:  Ами тука няма руут. Имаш отключен буутлоудър и къстъм рекавъри. А по мое скромно мнение, с този ром няма нужда от руут, освен ако не ползваш апликации, които изискват root access.

Може да се рутне. Сокобан е пуснал тема за това.Четете преди да зададете въпрос!

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#78

Ще имаме камера с китайски плюсчета+европейски плюсчета Big Grin
           
Цитирай
#79

(2016-06-05, 18:38:21)sokkoban написа:  Ще имаме камера с китайски плюсчета+европейски плюсчета  Big Grin

Rock
Цитирай
#80

(2016-06-05, 18:38:21)sokkoban написа:  Ще имаме камера с китайски плюсчета+европейски плюсчета  Big Grin

Кога да очакваме новият ром?

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#81

За по-голямо удобство, ще бъде и рутнат РОМ-а Cool
Цитирай
#82

(2016-06-05, 20:13:28)sokkoban написа:  За по-голямо удобство, ще бъде и рутнат РОМ-а  Cool

Абе не се и съмнявам в теб, но кога ще е?

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#83

Може ли да попитам тъй като съм на 15 и от 3-4 дена съм с този звяр номер на версията ми е b64 този къстъм рум ще ми тръгне ли ?

Huawei P8 Lite 16GB
Цитирай
#84

(2016-06-05, 20:38:28)emilkolev85 написа:  Абе не се и съмнявам в теб, но кога ще е?

Сега Big Grin

П.С.
За по-голямо удобство преди инсталация направете с TWRP бекъп, само на DATA партишъна. После само ресторвате бекъпа си сте готови
Цитирай
#85

Установявам, че на рутната версия активното банкиране на ПИБ не работи, друг бъг засега не съм установил.
Цитирай
#86

Някое приложение ли достъпва банката, или става през браузъра?
По принцип има деинсталатор за рута и ако искаш, може да пробваш
Цитирай
#87

Да, имат апликация, ама не ми е голям дерт.
Цитирай
#88

По принцип и не би трябвало да имаш достъп с рутнат телефон, поне от това, което съм чел. За пръв път четох в руския форум, че почти всички банки блокират рутнати телефони. Иначе ето това е деинсталатора за рута
https://mega.nz/#%213ZMCBDpJ%21Lj9Fc1YMI...E-esov2Rbg
Цитирай
#89

Оказах се със свободно време и установих, че е точно така. Банкирането бачка без руут.
Цитирай
#90

sokkoban, поздравления за труда! Понеже ми предстои покупка на този апарат и исках да кача твоя ром, а гледам си прекратил темата в XDA, били споделил тук работещи линкове към последната версия на рома и защо се отказа? Поздрави!
Цитирай
#91

Колеги здравейте, взех си си такова телефонче и виждам, че темата в XDA постовете са изтрити, може ли някой да ми даде линк ако го пази този ром, че за момента само хубави неща четох за него или да ми препоръчате някой друг хубав ром. Smile

Samsung Galaxy S9 
Цитирай
#92

Ами аз лично незнам за други къстам ромове.Ако имам време довечера ще проверя дали го пазя и ще го кача.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
#93

Аз го имам и ще го кача тук, но незнам как да го кача тук?

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#94

(2016-07-04, 18:38:27)emilkolev85 написа:  Аз го имам и ще го кача тук, но незнам как да го кача тук?
Качваш го например в google drive , и след това ще дадеш линк за сваляне.

Изпратено от моят ALE-L21
Цитирай
#95

https://drive.google.com/file/d/0B7mf21U...p=drivesdk

Ето линк

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#96

Благодаря!
Цитирай
#97

Благодаря за линка, проблем ли е да го сложа на dual sim щото моя е с 2 сим карти ..?

Samsung Galaxy S9 
Цитирай
#98

Той и без това си е за две сим карти.

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#99

Sokkoban моля те направи нещо което да е различно да например нещо s6 стил моля те !

Huawei P8 Lite 16GB
Цитирай

Ще дефинираш ли какво имаш предвид под различно? До месец-два се надявам да излезе стабилен CyanogenMod 13
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)