Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Custom ROM][Deodex][TWRP] EMUI 4.0 Android 6.0 ALE-L21C432B560

^ Колегата имаше предвид да "докараш" софтуерната визия на Samsung S6. Което за мен лично вече влиза в графа "искам телефона ми да прилича на". Общо взето лично аз съм почитател на индивидуалността, на това, което при другите го няма и е уникално, без да подражава.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
Аксесоари

Нещо такова много ме радва просто.. Стоковия на Huawei ми омръзна вече само едно и също...

Може нещо друго обаче като гледам Huawei имат най малко custom roms което е малко гадно..


Прикачени файлове
.jpg 34526-281x500.jpg Размер: 59.86 KB  Сваляния: 128
.jpg 187894-281x500.jpg Размер: 52.35 KB  Сваляния: 114
.png 624727-281x500.png Размер: 188.99 KB  Сваляния: 117

Huawei P8 Lite 16GB
Цитирай

Опитай с някой Launcher.)
Цитирай

Много пъти съм пробвал даже си купих нова лаунчер аре да не в нещо подобно но да имаме повече къстъм румове просто...

Huawei P8 Lite 16GB
Цитирай

Заемай се да правиш... по твой вкус. Не са извънземни тия дето ги правят. Знания трябват.
Цитирай

Може ли от някаде последната версия ?

Huawei P8 Lite 16GB
Цитирай

От блога на sokkoban си я свали! Пишеш в Гугъл sokkoban blog и ти излиза Huawei p8Lite. Поздрави!
Цитирай

Колеги, ROM-а доста ми хареса и се чудя дали да не го прасна на телефона, но се чудя дали при root няма да отпадне гаранцията?
Цитирай

@physic гаранция отпада като отключиш bootloader за да флашнеш ром трябва да отключиш бу-та за да флашнеш twrp 3.0.2 за да си рутнеш телефона на 6.0 ти трябва отключен bootloader ако си на 5.0 свали *KINGROOT*. Късмет ! Storstark

Huawei P8 Lite 16GB
Цитирай

Kолеги може ли линк към последната версия на рома от sokkoban.
Цитирай

Отиваш в блога на sokkoban и готово Wink
Цитирай

Привет! Инсталирах си ROM-а, благодаря на колегата sokkoban! Имам един въпрос, горе, в статус бара, ми излизат данни за скоростта на връзката за данни, как да я махна? Прерових настройките, но не намирам това, което търся...

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай

Настройки - Лента за известия и състоянието - Показване скороста на мрежата. Така е при мен, твоето меню може да е по-различно.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Не намирам такава настройка при мен...

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай

(2017-03-20, 00:23:35)iwan33 написа:  Не намирам такава настройка при мен...
   

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да точно там очаквах да е тази настройка. И въпреки това...
П.П. В момента съм с версия 564, изтеглих си последната версия​ на РОМ-а, как да актуализирам? В смисъл трябва ли да правя wipe на всичко, хич не ми се ще пак да инсталирам програми и да правя настройки...


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай

(2017-03-20, 05:37:27)iwan33 написа:  Да точно там очаквах да е тази настройка. И въпреки това...
П.П. В момента съм с версия 564, изтеглих си последната версия​ на РОМ-а, как да актуализирам? В смисъл трябва ли да правя wipe на всичко, хич не ми се ще пак да инсталирам програми и да правя настройки...
   

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Оправих се, благодаря!

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай

Колеги сложих рома от sokkoban ,но не ми разчита.сим картата някакви предложения?
Цитирай

(2017-04-15, 18:43:40)oxwewe написа:  Колеги сложих рома от sokkoban ,но не ми разчита.сим картата някакви предложения?

Да, изкарай я и я сложи пак.
Цитирай

Не помага не засича ,че има поставена сим карта. Преди това нямаше никакви проблеми.

Може ли някой да даде линк ,за връщане обратно към сток рома ?
Цитирай

Здравейте! В момента съм със софтуера на Sokkoban версия В574 . Онзи ден реших да кача най- новия андрид пак на Sokkoban В596 . По- напреде бях чел, че за да не ми се изтрият данните и прилойенията през TWRP да направя backup на Data дяла. Направих го и по инструкция обнових TWRP до 3.1.0 , инсталирах Б596 но при опит за възстановяване на архива или стигаше до половина или след приключване телефона зареждаше до логото на Huawei. Минах отново на къстъм рома В574 и без проблем си ресетнах архива. Дайте някой жокер как да направя архв, който при В596 успешно да възстановя. Дали както при В574 не трябва да имам за основа оригинален андроид и после да кача В596?
Цитирай

Темата в XDA е изтрита, така че някой може ли да каже това ли е блога на Сокобан http://huaweip8lite.blogspot.com/ защото гугъл не ми помага особено?
Също така предвид изтритата тема в XDA няма да е лошо някой да сложи в първия пост нещо по-подробно за начина на инсталация и линкове за сваляне.

Motorola G5s XT1793
Цитирай

Точно това е и нещата работят, друго място където може да се погледне е в 4PDA Руския форум и там имаше доста неща за този телефон.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)