Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Tutorial]ROOT Android 6.0
#1

Задължителни условия!
Отключен bootloader
Инсталирано къстъм рекавъри TWRP 3.0.2
 
Спирате автоматичните ъпдейти на Google Play Store!!!
Сваляте следния архив ROOT 6.0
Копирате файловете 1.zip + 2.zip в сд картата или паметта на телефона, но запомнете пътя до тях!
Влизате в TWRP(Натискате едновременно бутоните Volume UP+Power)
Инсталирате файла 1.zip- Рестарт
Когато телефона бутне стартирате SuperSU затваряте го и го деинсталирате(плъзгате иконата към коша)
Отново влизате в TWRP и инсталирате файла 2.zip- Рестарт
Може да се ребутне два пъти.
Имате рут под 6.0
Цитирай
Аксесоари
#2

Привет! Аз съм тъп и упорит,въпреки,че вчера много се оплесках сега пробвам рута. След като натисна комбинацията Volume UP+Power не ми дава нищо друго освен reboot,download new version and recovery,shutdown. Имаш ли идея колега @sokkoban защо се получава така. Благодаря предварително!

P.S.Пропуснах да добавя,че съм инсталирал къстъм рекавъри TWRP 3.0.2 по описания метод.
Цитирай
#3

Къде прочете, че телефона трябва да е свързан към компютъра? Махни кабела и тогава натисни бутоните!

Цитирай
#4

Да явно не изпълнявам нещата както трябва или не дочитам,в момента след затварянето на SU съм на постоянен рестарт и освен в рековъри да влезна друго не става. Успея ли да го подкарам веднъж спирам,защото явно съм много,много бос.
Цитирай
#5

Да, явно ти бягат елементарни познания. Друг вариант е с тиймвюър да влезна и да ти флашна и рут и РОМ.
Цитирай
#6

Момчета октлючих си bootloadera инсталирах и TWRP 3.0.2 но като вляза ми излиза отгоре логото на EMUI и отдолу само Reboot System Now , Wipe data/factory reset/Wipe cache partition... Както следва да напрвя? Благодаря предварително
Цитирай
#7

(2017-02-04, 14:04:45)mimo9408 написа:  Момчета октлючих си bootloadera инсталирах и TWRP 3.0.2 но като вляза ми излиза отгоре логото на EMUI и отдолу само Reboot System Now , Wipe data/factory reset/Wipe cache partition... Както следва да напрвя? Благодаря предварително

Това както го описваш е точно стоковото рековъри Smile Явно не си инсталирал къстъм рековъри
Цитирай
#8

(2017-02-04, 21:36:54)sokkoban написа:  Това както го описваш е точно стоковото рековъри Smile Явно не си инсталирал къстъм рековъри

Да сега видях че ми дава някаква грешка в command prompt writing 'recovery'...FAILED (remote: not allowed)
Цитирай
#9

(2017-02-05, 10:27:33)mimo9408 написа:  Да сега видях че ми дава някаква грешка в command prompt writing 'recovery'...FAILED (remote: not allowed)

А, това пък е съобщение за заключен бутлоудър  Smile
Или ако си с джам 10 не е стартиран командния ред с администраторски права
Цитирай
#10

Здравейте,направих всичко както си го описано,обаче като стартирам супер су, не зарежда приложенията.
Цитирай
#11

При мен май се получи номера. А сега след рута да ползвам ли този SuperSU и да пусна ли пак ъпдейтите на плейстор?

 Samsung Galaxy Note III SM-N9005  R✪✪T ADATA 32GB microSD HC UHS-I class 10  Android LP 5.0(QS-N9005-LP-XXUGBPB1)   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)