Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Заключване на телефона.
#1

Здравейте,имам проблем със заключването на телефона.Искам да е чрез плъзгане и какво ли не правих,не става и не става.Като му сложа парола,шаблон и други се заключва,но чрез плъзгане не се получава.Знам,че не е много голям проблема и ако се реши бързо въпроса,моля темата да бъде изтрита.Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Кое не става?Не ти дава да ибереш опция,чрез плъзгане ли,какво?

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#3

Не,тази опция не е скрита.Гледал съм клипове,че на някои телефони тази опция е скрита.На другото ми Галакси А5 е същата история...
Цитирай
#4

Да не би да пише "Деактивирано от администратор"?

D_coffee
Цитирай
#5

Ако имаш кнокс няма опция само с плъзгане

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#6

Не,не пише"Деактивирано от администратор".Телефона е чист,само ъпдейт "по въздух"Най-странното е,че му задавам да е с плъзгане-става на първото отключване и след това не?!В момента съм с шаблонно заключване,но много ме дразни.
Цитирай
#7

Опитай фаброчни настройки, но ще ти изтрие приложенията, снимки и музика

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#8

Точно тази"гимнастика" не искам да правя...Чакам ъпдейт,пък може и да се оправи.Между другото днес видях,че има 6.0.1.Bgl.
Цитирай
#9

Приложението което ми прави проблем и на двата телефона се казва Go Weather Ex.Изтрих го и вече се отключва чрез плъзгане.
Цитирай
#10

Здравейте,
Днес се сдобих със Samsung Galaxy S5 (бълдъзата си купила новия модел и ми изпрати стария си телефон).До сега бях с HTC wildfire.
Проблема ми е,че не мога да премахна това заключване с пин а и тя не е могла да го премахне.Когато отида в настройки и искам да сменя начина на заключване на "плъзгане" или "няма" тези опции не са достъпни и пише "Деактивирано от администратор,правилата за шифроване или съхраняването на данни за удостоверяване". Някой знае ли как да се оправи това?
И още нещо.Бих искал да върна телефона към заводски настройки,защото съм един вид нов собственик и искам да започна на чисто,но не намирам такава опция на този телефон.
Благодаря предварително
Цитирай
#11

Отиди на настройки->общи->3тата опция (back up and reset) незнам на бг как са го превели.

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай
#12

Здравейте
Значи пина го оправих.Изтрих някакви сертификати и се оправи.Не намирам обаче опцията за фабрични настройки.В настройки не намирам "общи" нито пък нещо за резервно копие и т.н.Менюто ми е на български език
Цитирай
#13

Ето го


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#14

Е това се казва обяснение Smile
Благодаря колега
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)