Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(MTK+SD) Redmi Note 3 - MIUI Official
#26

Mi 4c, mi note pro.....

На по-добър модел от note Pro, до тази година. Спираше ме само размера и липсата на глобална поддръжка, сега вече размерът не е от значение, защото свикнах на 5.5

Според мен повече трябва да се оплаквате от липсата на евентуален ъпгрейд до Андроид М
Цитирай
Аксесоари
#27

там пък мтк им били виновни за нещо
Цитирай
#28

САМО ЗА СНАПДРАГОН ВЕРСИЯТА!!!!
Пуснаха вече линковете за Global Dev MIUI 8:

http://bigota.d.miui.com/6.7.5/kenzo_glo...19c026.tgz
http://bigota.d.miui.com/6.7.5/miui_HMNo...4f_5.1.zip

честито на печелившите
Цитирай
#29

Пробва ли го? Става ли за дейли драйвър или да чакам.
Цитирай
#30

Идеален е. Има само един бъг - малко ми сплексва widget-a с часовника и времето...
Но май го прави само на определени цифри, допреди да стане 12:00 не ги сплескваше за едно известно време


A на Антуту май и повече съм вадил... с Android M като бях


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#31

Антуту не е важно, да работят важните неща телефония, мейли, клаш ъф кланс  Smile Тия дни и аз ще го мятам. Пълен уайп или?
Цитирай
#32

Аз си бях с 6.5.24 Глобал дев, така че си мина като нормален ъпдейт, без загуба на данни


Да кажа и една добра новина - Global Dev ще бъде обновяван всяка седмица считано от 18.07 нататък:
http://en.miui.com/thread-309772-1-1.html
Цитирай
#33

Ще може ли да се флашне през така наречения EDL "режим"?
В момента съм със V7.3.7.0.LHOMIDD и ме "мъчи" battery drain и се налага да го махам.
Цитирай
#34

Може, само трябва да изтеглиш FASTBOOT Версията
Цитирай
#35

suffer да питам ако дам на TWRP "Allow modifications" вместо "Keep read only", за да ми остане за постоянно TWRP ще мога ли да получавам ота ъпдейти, че не ми стана ясно. Дано си ме разбрал.
Цитирай
#36

За да може да се инсталира стоков ром през twrp като ъпдейт, системата трябва да е read-only, но от това, което знам за SD версията, за да сложиш стоков ром се изисква twrp+patched boot.img, или twrp cofface, или Twrp alka. Така че...ако ще ползваш twrp за нещо, може да не го инсталираш за постоянно, а просто да boot-ваш в него при нужда, например root след флашване на ъпдейт.
Във fastboot вместо "fastboot flash recovery twrp.img" ползвай „fastboot boot twrp.img" и като приключиш и рестартираш си остава стоковото
Цитирай
#37

Сложих го и аз не се сдържах, направо върху глобал стейбъл без да уайпвам(освен кеш). На първо четене много ми харесва работи добре, за сега не съм забелязал бъгове(освен часовника, който suffer спомена).
Цитирай
#38

Нещо от шрифтовете е.
Я провери като натиснеш меню в браузъра дали те вади от него..
Цитирай
#39

най-накрая и за мтк 7.5.1
Цитирай
#40

След този ъпдейт имам проблем с шрифта, идеи?
Цитирай
#41

Ми при мен при ползване на China Rom винаги е било така. За това първото нещо което правих е да заменям шрифтовете.
Цитирай
#42

Как да ги заменя?
Цитирай
#43

Tрябва да имаш Root - мога да ти пратя фонтовете от Snapdragon-a
Не знам, кои точно трябва да се заменят, но се прави в System/fonts
Цитирай
#44

И аз по погрешка сложих dev rom_miui8, докато чакам откл. буутлоадера. И искам да попитам набирането на контакти излиза в малко кръгче снимката, има ли някаква настройка да е на цял екран като miui7 доскоро. Това със сплескването и аз го имам. Автом яркост бачка когато иска. Инак не е лош.
Цитирай
#45

Ами точно това набиране е новата анимация от миуи 8, трябва да сложиш по-стар ром ако синискаш стария изглед
Цитирай
#46

Ами то не се вижда човека, на този голям екран. Благодаря за отговора, ще карам така докато отлк. Буутлоадера. После ще видим
Цитирай
#47

Изтече линк за нова GLOBAL STABLE версия на Redmi note 3 PRO: 7,5,3,0

https://docs.google.com/uc?id=0B3Dzv4fwL...t=download
Цитирай
#48

Само незнам защото този път пише nightly, а не Stable
Цитирай
#49

Защото още не са го пуснали за бета тест
Точно поради тази причина казвам, че е изтекъл линка, а не е че е официален
Цитирай
#50

Защо ми пищи като ъпдейт за това се учудих.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)