Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(MTK+SD) Redmi Note 3 - MIUI Official
#76

Значи си заслужава да опитам. Доколкото разбрах има някаква вероятност и да стане  Big Grin

Ако не стане, следвам стъпките от тук Как да флашнем Стоков РОМ посредством MiFlash с изтеглен РОМ от секцията FASTBOOT ?

p.s. сякаш малко почнах да виждам в мъглата  Angel
Цитирай
Аксесоари
#77

Да, опитай и сподели. Ще е полезно и за останалите да се знае дали всичко е ок.
Ако теглиш фастбуут ром тегли 7.3.7.0 Защото новия 7.5.3.0 явно е бъгав и са го свалили от официалната страница
Цитирай
#78

OK, благодаря suffer, ще пробвам и ще кажа какво е станало.
Значи тегля Global Stable:  7.3.7.0, слагам го в паметта на телефона, посочвам го в Update и ще видим  Angel
Цитирай
#79

Да, global stable 7.3.7.0 НО fastboot версията, която завършва на .tgz не може да се инсталира през телефона, a само през компютъра, като телефона трябва да е в режим EDL
Трябва ти Recovery Версията, която завършва на .zip
Цитирай
#80

Ясно, сега почнах да я тегля от сайта, че тука в първата страница завършва на .tgz
От сайта за моя телефон тегля 7.3.7.0 и завършва на .zip
Благодаря ти много!
Цитирай
#81

Има ги всичките, само трягбва да следиш разделите
Snapdragon - Recovery - Стари версии - Global Stable
Само че.. 7.3.6.0 е последната от старите, не знам защо. Моя грешка. Ама и нея да сложиш ако мине ъпдейта пак ще е ок
Цитирай
#82

А от 7.5.3.0 как се връща на 7.3.7.0?

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай
#83

Няма връщане, освен през fastboot или ако е откл. буутлоудъра. Чакаш следващ ъпдейт. А и не знам да има проблеми с нея. Просто размишлявах защо са я махнали
Цитирай
#84

Коментарите са за як батери дрейн и загряване на телефона.Загряването го има,особено при зареждане,а за дрейна не мога да кажа,тъй като ъелефона го имам от три дни и веднага ъпдейтмах до 7.5.3.0, така че нямам база за сравнение.

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай
#85

При мене греда, посочвам пакета, мисли малко и изписва Cantt verify update. Sad
Щеше ми се да стане по тоя лесния начин....
Значи в такъв случая => следвам стъпките от тук Как да флашнем Стоков РОМ посредством MiFlash с изтеглен РОМ от секцията FASTBOOT ?
Цитирай
#86

Да. Съжалявам. Очакваше се това да се появи. Действай с ! FASTBOOT-A.
Цитирай
#87

Гледах един клип как става номера, само не разбрах тая папка с ADB файловете откъде се взе?
Сама ли се появява, или аз трябва да я дръпна от някъде?
Цитирай
#88

Има я в инсталационната директория на ми флаш.
Описано е в темата за флашването къде се намират
Цитирай
#89

Съфър, аз поръчах Ноут 3 Про Прайм. Нямам нищо против руутване на телефона, но единственото, за което бих използвал руут-а би било да изтрия някоя стокова апликация или нещо безполезно от Гугъл (аз използвам 4 от всички апликации на гугъл). За това питам какво би ми препоръчал ти - първо отключам и после слагам глобъл или обратното?

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#90

@Anastasia123 - радвам се, че е правилния модел.
Не ти трябва Root за да забраниш google-ско приложение, така че на този етап не ти трябва и отключване на Bootloader-a.
Ако дойде с Global Stable - Вадиш от кутията и ползваш Smile
Цитирай
#91

Здравейте, от няколко дни използвам Redmi Note 3 Pro SD, когато го купих беше с версия 7.3.7.0 глобален стабилен ром качих му след това глобален дев 6.7.29, та въпроса ми е някой който го е използвал по дълго време и му е слагал други ромове как се е държала батерията защото при мен мисля че пада бързо.И ако някой знае някоя версия която е по добра да каже

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Цитирай
#92

(2016-08-03, 15:12:39)predator4521 написа:  Здравейте, от няколко дни използвам Redmi Note 3 Pro SD, когато го купих беше с версия 7.3.7.0 глобален стабилен ром качих му след това глобален дев 6.7.29, та въпроса ми е някой който го е използвал по дълго време и му е слагал други ромове как се е държала батерията защото при мен мисля че пада бързо.И ако някой знае някоя версия която е по добра да каже

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Провери от Security -> Battery -> Battery use - кое ти точи, колко, как, кога и прочие. При мен на 6.7.29 си е окей.
Цитирай
#93

Потвърждавам за 6.7.29 че е идеална батерията
Цитирай
#94

(2016-08-03, 15:27:00)suffer написа:  Потвърждавам за 6.7.29 че е идеална батерията
За сега това ли е най добрата версия.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Цитирай
#95

Това е най-новата.
Най-добрата сигурно е някой по-стар глобал стейбъл. Виж си настройките най добре. Вероятно някое приложение ти държи телефона буден
Цитирай
#96

Излизането на Miui8 се отлага за 23.08.Чакане му е майката.

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай
#97

Да *** и тая китайска работа да *** Smile Вместо да ни правят стабилния ром, те изкара днес VR очила Smile
Цитирай
#98

Нали сме с global dev. Да му мислят стабилягите
Цитирай
#99

Ето ме отново и този път мога да се нарека собственик на Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime - Dark Grey. Повече от изненадан съм от ТО. На 30-ти юли платих телефона - $187,99, а в тази цена влизаше стъклен протектор. С доставката ми излезе $203,25. На 4ти август пристигна. Но пристигна с този проблемен Глобъл Стейбъл 7.5.3.0 LHOMIDE. Сега е моментът, в който ще ви помол да ми дадете съвет. Мислите ли, че скоро може да излезе ОТА на андроида или направо да рефлашвам към 7.3.7.0? В момента съм в САЩ и нямам наличен лаптоп, та затова нямам намерение да се занимавам много. Посъветвайте ме с какъв ром да остана?

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Стой с този. И аз съм с него от вчера.
Ако държиш на българския език, до края на месеца ще има ъпдейт към миуи 8, с който ще я има и тази опция.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)