Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(SD) Redmi Note 3 - Стоков ром посредством MiFlash
#26

(2016-07-15, 12:24:19)Friz написа:  С какъв уиндоус си XP, 7, 8, 10? Според мен почни от начало с драйверите и качи един скрийншот от mi flash.
С уиндос 10 съм.
Ще кача скрийн шотове малко по-късно.
Цитирай
Аксесоари
#27

Просто го свали тоя фрвймуърк, той и за други програми ще ти трябва
Цитирай
#28

Friz  ето ти скриншотовете и дано те насочат какъв ми е проблема:
Ето драйвърите след връзването на телефона:
.png Screenshot - 16_7_2016 г (2).png Размер: 33 KB  Сваляния: 45

Ето ги и след като влезе телефона във фастбууд:    
Ето ги и другите скрииншотове след изпълнението на стъпките от първия пост:
   
   
Цитирай
#29

Имах в предвид скрийншот от програмата mi flash с грешката, която ти дава.
Трябва да изглежда така в EDL режим:
[Изображение: 28057408900_2c54638907_c.jpg]Untitled by Rosen Naydenov, on Flickr
Цитирай
#30

Aма при EDL трябва на COM Ports да гледаш - fastboot driver-a не те интересува в случая
Цитирай
#31

Ето какво показва и Ми флаша, след като започна да флашвам:
   
Цитирай
#32

Последва ли правилно инструкциите и направи ли това: "Disable Driver Signature Enforcement" на уйндоус? Всеки път пишеш, че ти дава различна грешка нещо не правиш както трябва.
Цитирай
#33

Тук проблемът е по скоро стара версия на ми флаш
В стъпка 1 от инструкцията има линк към по-нова версия
Цитирай
#34

Правих и "Disable Driver Signature Enforcement" и ми изчезна единия драйвър и се наложи да принсталирам Ми флаш.
 пробвах с по-нова и по-стара версия на Ми флаш и пак нищо?
А пък и според първите ми шотове май връзката си е ОК, защо да правя "Disable Driver Signature Enforcement"?
Цитирай
#35

Остават настройките на ми флаш-а. Може да не си задал скрипт в Browse-Advanced
Цитирай
#36

(2016-07-16, 17:14:06)suffer написа:  Остават настройките на ми флаш-а.  Може да не си задал скрипт в Browse-Advanced

Как става това, че не разбирам?
Цитирай
#37

На бутона browse има малка стрелка или триъгълник, който води до advanced меню. На първия му ред обикновено се избира пътят до flash_all или друг скрипт, в зависимост от метода, по който желаем да флашнем телефона. Може някъде там да не е избрано каквото трябва, или да е проблем с компютъра, или с дължината на пътя до папката"images"...
Цитирай
#38

(2016-07-16, 20:10:13)suffer написа:  На бутона browse има малка стрелка или триъгълник, който води до advanced меню. На първия му ред обикновено се избира пътят до flash_all или друг скрипт, в зависимост от метода, по който желаем да флашнем телефона. Може някъде там да не е избрано каквото трябва, или да е проблем с компютъра, или с дължината на пътя до папката"images"...

Утре ще пробвам и ще пиша какво е станало!
Цитирай
#39

Аз имах същи проблем като на radiboi ,след като си инсталирах най новата версия на MiFlash v20160401 всичко си дойде на мястото
Цитирай
#40

Здравей. И аз днес инсталирах и имах проблеми с флашването спиране имаше неочаквани грешки и то при инсталация на Глобул ден като вас, затова чист Глобул ром и стана. Може да опитате.
Цитирай
#41

(2016-07-17, 17:32:14)токмак написа:  Здравей. И аз днес инсталирах и имах проблеми с флашването спиране имаше неочаквани грешки и то при инсталация на Глобул ден като вас, затова чист Глобул ром и стана. Може да опитате.

От къде да го изтегля и дали ще има БГ меню или Руско поне?
Цитирай
#42

В пост 1 има линкове
Цитирай
#43

Няма български има руски.
Цитирай
#44

(2016-07-17, 22:42:35)suffer написа:  В пост 1 има линкове
А дали чистия Глобул ром  е руутнат и с рекъвъри и след неговата инсталация може да си инсталираш през актуализатора на телефона: Developer ROM
 /СЕДМИЧЕН ЪБДЕЙТ/от сайта: **** ?
Цитирай
#45

Не. Чистия глобален просто е без нищо китайско, и е с гугъл приложения, вградени.
Има няколко региона и повече езици. През ъпдейтъра няча проблем да си сложиш дев, ама какъв е смисъла? Направо флашни дев версията през ми флаш
ЗА КЪСТЪМ РОМ ТРЯБВА ОТКЛЮЧВАНЕ НА БУУТЛОУДЪРА
Цитирай
#46

Няма проблем през updater днес си качих dev. Ама взех че изтеглих последния а той е Miui8. Искам да питам като ми дойде разрешението за отключване на буутлоадера ще имам ли проблем или да мина на по стара версия на Miui7?

Мисълта ми е че щом Андроида е 5.1 на Miui8 предполагам че не би трябвало да има проблем.
Цитирай
#47

Няма да имаш проблем.

Sent from my Redmi Note 3

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#48

[attachment=12217 написа:suffer pid='1305731' dateline='1468852564']         Не. Чистия глобален просто е без нищо китайско, и е с гугъл приложения, вградени.
Има няколко региона и повече езици. През ъпдейтъра няча проблем да си сложиш дев, ама какъв е смисъла? Направо флашни дев версията през ми флаш
ЗА КЪСТЪМ РОМ  ТРЯБВА ОТКЛЮЧВАНЕ НА БУУТЛОУДЪРА

Дев версията от Андроидбг.ком ли?
п.п. Аз съм с някъква версия, която не ми отваря контактите и приложението за ъпдейт, а пък и целия ми е преведен на БГ, коеуто е супер готино.
Цитирай
#49

Ако успееш да го отключиш ики сваляш от Миуи . Бг или от xiaomi.eu
Вече на какво ще е базиран си зависи от теб, но най-добре избери някой стейбъл: 7.2.х.х, 7.3.х.х, 7.5.х.х

Както виждаш има някои цензурирани линкове във форума, така че не можем да ти разберем точните желания, докато не напишеш едно ясно изречение
Цитирай
#50

(2016-07-18, 20:55:28)suffer написа:  Ако успееш да го отключиш  ики сваляш от Миуи . Бг или от xiaomi.eu
Вече на какво ще е базиран си зависи от теб, но най-добре избери някой стейбъл: 7.2.х.х, 7.3.х.х, 7.5.х.х

Както виждаш има някои цензурирани линкове във форума, така че не можем да ти разберем точните желания, докато не напишеш едно ясно изречение

ОК!
Става въпрос за това, че искам да направя така, че да мога за в бъдеще да си инсталирам седмичните ДЕВ версии от MIUI Bulgaria.
Мисля, че вече е ясно!
п.п. Все още не успявам да го отключа. Опъва ми се тоз телефон.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)