Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(SD) Redmi Note 3 - Стоков ром посредством MiFlash
#51

Задължително сложѝ глобал или china dev. Логни се на I.mi.com през компа и виж дали ти намира телефона във find device.
На телефона трябва да имаш въведен същия ми акаунт с включено find device
Цитирай
Аксесоари
#52

ОК!
Благодаря ти!
Ще пробвам и дано се справя.
п.п. Защо след изтеглянето на "kenzo_global_images_V7.3.7.0.LHOMIDD_20160523.0000.23_5.1_global_f5889c1549" и след опит да го разархивирам, няма нищо в архива? А иначе си дава, че е 1.2 гигабайта?
Цитирай
#53

Зависи с какво го разархивираш.
Разширението е tgz и става със 7z или winrar извличането
Цитирай
#54

С  WINRAR го разархивирам?
Цитирай
#55

Значи не е свален правилно файла
Цитирай
#56

(2016-07-19, 11:47:28)suffer написа:  Значи не е свален правилно файла
Нищо не правя, освен да натисна линка за сваляне и това е.
После натискам Winrar за разархивилане и там не намирам нищо?
Сега като инсталирах "7-Zip File Manager" , след изтегляне на файла го минавам през него и winrarа се оправя.
Вече в архива виждам папката?
Цитирай
#57

Спри да цитираш всеки последен пост, в правилата на форума пише, че не е препоръчително да се прави.
Щом виждаш папка, значи караш по инструкцията
Цитирай
#58

ОК!
Извинявам се!
Значи опитах се да инсталирам глобъл ром, ама ми флаша ми показа същата грешка?
Цитирай
#59

Опитай да следваш тези стъпки:
http://миуи.бг/community/threads/2269/
Смени кирилицата с латиница.
Цитирай
#60

Не мога да вляза през този линк?
Цитирай
#61

Смени буквите, които са на кирилица с английски...
Цитирай
#62

Също може да пробва и по инструкция II от темата:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=84369
Цитирай
#63

Всичко се получи, едва когато преди инсталацията с Ми флаш телефона бе поставен във фастбуут режим /на екрана се показа човечето/ и бе нагласен за флаш със глобъл стейбъл ром!
След инсталацията веднага ми се прие заявката за отключване на сайта за отключване!
п.п. Добре, че беше един приятел да ми помогне!!!
Цитирай
#64

Просто трябваше да следваш инструкциите към което всички те насочваха.
Цитирай
#65

Всичко се оправи, едва когато след включване към Ми флаш, телефона се приведе във фастбуут режим и след това се започне ъбдейта.
Направи го един мой приятел!
На него му хрумна това!
Цитирай
#66

Тази тема ли трябва да ползвам, за да мина към официален ром и понеже компютъра ми се рестартирва, ако стане по време на процедурата бриквам телефона или после мога да си продължа ? Нищо не разбирам, а и тоя китаец почна да ме дразни..

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#67

Тази е темата. Направи го на друг комп, ако този се рестартира за всеки случай
Цитирай
#68

Ще пробвам, мерси Smile

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#69

Който има проблем с разпознаването на телефона от компа да си инсталира adb драйверите от този линк: http://xiaomitips.com/download/universal-adb-drivers/
Цитирай
#70

Здравейте ! Телефона е Xiami Redmi Note3 с SD 810. Китайците го изпратиха с последен китайски ром  Може ли да ми помогнете, как най-лесно да премина от последен китайски ром  V8.0.1.0.LHOCNDG (MIUI8) на глобален Version: V8.0.5.0.LHOMIDG ?(MIUI8)
Цитирай
#71

Най-лесно е да свалиш ZIP файла с глобалния ром и да го приложиш през ъпдейтъра.
Цитирай
#72

Пробвах не става, ако може друг начин. Телефона е зключен.
Цитирай
#73

Инструкцията от пост 1
Сваляш fastboot ром-а и ЕДЛ режим
Цитирай
#74

(2016-10-14, 11:14:31)rio71 написа:  Пробвах не става, ако може друг начин. Телефона е зключен.

преименува ли го на update
Цитирай
#75

Изписва ми:
"Can't verify update
Couldn't verify update package."
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)