Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(SD) Redmi Note 3 - Отключване, Custom Recovery, Root

Здравейте искам да споделя моите неволи с телефон redmi note 3 pro prime 32 gb 3 gb ram 
с версия  MIUI 7.1.9.0.0 СТАБИЛНА съм направи всичко както добре е описал колегата suffer но не става нищо
стигам до бутона отключи натискам го стига до 100 % иска да влезна в опции за програиране да дам отметка за отключване но пак греда.Някой дали има идея за какво става въпрос.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари

С този неофициален(гаражен) Ром няма да стане.
Стоков ром посредством MiFlash
Цитирай

значи само по указанията в темета която сте дали да опитам с miflash така ли
Цитирай

да сложи си първо официален ром и после ако ти дава права ще стане.а защо все още пращат с такива измислени варианти,като вече си има глобален ро
Цитирай

(2017-07-18, 08:53:45)Wild bear написа:  да сложи си първо официален ром и после ако ти дава права ще стане.а защо все още пращат с такива измислени варианти,като вече си има глобален ро
то телефона не пристигнал сега от 2016 година е,но сега започна да ме дразни ,че не ми идвеат ъпдеити 
а и как се салга официален ром малко съм индианец
Цитирай

Прочете ли темата "Стоков ром посредством MiFlash"?
Кажи кое точно не е ясно,за да помогнем.
Цитирай

(2017-07-18, 08:03:02)kramany написа:  Здравейте искам да споделя моите неволи с телефон redmi note 3 pro prime 32 gb 3 gb ram 
с версия  MIUI 7.1.9.0.0 СТАБИЛНА съм направи всичко както добре е описал колегата suffer но не става нищо
стигам до бутона отключи натискам го стига до 100 % иска да влезна в опции за програиране да дам отметка за отключване но пак греда.Някой дали има идея за какво става въпрос.

Toва с отметката дето ти го иска на твоя ром го нямаш така или иначе. Просто си с по-нов ми флаш ънлок.
През стария няма гаранция че ще минат нещата. Ако ще флашваш официален стоков ром опитай да е андроид 5.1 според мен, за да избегнеш евентуална загуба на IMEI. Като се обнови по въздуха до андроид 6 може да си флашнеш на чисто най-новата версия, която в момента е 8.2.4.0 и вече да си ползваш телефона нормално.
Малко тегава процедура, но идеята е да не се омаже нещо.
Също не е лошо за Backup да си снимаш информацията от *#*#6484#*#*  Software info
Сериен номер, IMEI 1, IMEI 2, MEID
Цитирай

няма да мога да се справя с тези операции
а дали няма сервиз някъде в София да го дам да го оправят
а и незнам като не се ъпдейтва не е много добре за телефона май
Цитирай

Ако нямаш бъгове и ти работи добре телефона - що да не е добре?
А за сервиз най-добре се свържи с @Be6i4
Но инструкцията ми би трябвало да ти свърши работа.
Цитирай

(2017-07-18, 19:50:47)kramany написа:   ...а дали няма сервиз някъде в София да го дам да го оправят..
Ето читав сервиз в София : https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=3911

 
Цитирай

.jpg 1r4phj.jpg Размер: 43.92 KB  Сваляния: 32


И защо да не разчита на съфорумник, който е и притежател на Xiaomi телефон?

И в темата дето си разпитвал как да си флашнеш ми 4-ката съм писал, че това се прави в домашни условия, но е изтрито
Цитирай

и аз бих заложил на @Be6i4
Цитирай

(2017-07-18, 08:03:02)kramany написа:  Здравейте искам да споделя моите неволи с телефон redmi note 3 pro prime 32 gb 3 gb ram 
с версия  MIUI 7.1.9.0.0 СТАБИЛНА съм направи всичко както добре е описал колегата suffer но не става нищо
стигам до бутона отключи натискам го стига до 100 % иска да влезна в опции за програиране да дам отметка за отключване но пак греда.Някой дали има идея за какво става въпрос.
Изтегли си Xiaomi Tool, следвай инструкциите и ще се учудиш каква невероятна програма е направил този италианец.

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)