Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с дисплея или андроида?
#1

Изведнъж ми даде грешка на няколко приложения и Android (нещо си) и до там. Зарежда до логото на САМСУНГ, а след известно време и до там не стига, остава си само черен екран. Какво може да му се е случило? Дисплей ли, андроид ли?

Значи нещата се случиха в следната последователност последователност:
   
Пуснах си интернета и онлайн радио на телефона (вероника, само него имах), но знам, че е доста бъгаво и все пак... пуснах го след, което минаха 2 секунди и ми изкара онова "Радио Вероника" спря, след него ми изписа, че още няколко процеса са спрели, натиснах ОК ОК ОК ОК и реших да го рестартирам от power button, след което започна да зарежда само до логото на SAMSUNG, махах батерията, слагах я нищо не се получи. Прибрах се вкъщи да го сложа да се зареди уж и да се оптимизира, показа, че няма никаква батерия, та го оставих да се позареди и отново опитах, но си остана само черен екран и като задържа да го включа само извибрира и толкова. Не мога да достигна до менюто за factory reset, нито ми го засича Kies на компютъра.
Цитирай
Аксесоари
#2

За да преинсталираш Samsung устройство трябва да ползваш тази инструкция: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=66818. Няма проблем, че е за Samsung Galaxy Note4, принципа е един и същ. Следвай инструкцията и си изтегли firmware за твоя модел.
Цитирай
#3

Подкарах го, но ми пише "Downloading" Do not turn off target!!!  и не ми дава да правя нищо повече?? Дали се ъпдейт-ва софтуера или какво? Нужен ли му е интернет, за да го направи, защото, ако ДА не знам как ще стане Big Grin
Цитирай
#4

"Downloading" Do not turn off target!!! точно това трябва да пише когато си в даунлоуд режим на Сасмунг. Ако си следвал интрукцията за флаш с Один и си заредил правилните файлове ще ти илзезе скала на телефона която ще се запълни до края при успешен флаш.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#5

Именно там е проблемът, не съм го флашвал или закачал към компа. Като го вкарах в този сервизния режим натиснах Vol+ за продължение и ми излиза това. Оставих го цяла нощ и явно му е паднала батерията.
Цитирай
#6

Първо - от заглавието и от постовете не става ясно за какъв модел говорите.
Второ - с каква версия на Андроид е било ус-вото когато това е станало .
Трето-преди изобщо да си играете в даунлоуд режим и след като си го подкарал пробва ли да влезеш в Рекавъри режим?

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#7

То все едно и също Big Grin Samsung Galaxy S4 Mini е телефонът, а Андроида си беше фабричния, не съм го пипал (нямам спомен каква версия, веднъж съм го ъпдейт-вал). Относно Третото - не съм пробвал нищо,влязох в менюто с vol - power b home b и ме пита дали да продължа или се отказвам и ще се рестартира телефона. Като избера да продължа ми излиза това DOWNLOADING ..... и до там само това пише без никакъв прогрес в рамките на 4-5 часа.
Цитирай
#8

Принципно, какъвто и да е моделът на Samsung, ако е с Android, процедурата с Odin е една и съща. Правилно си постъпил като си го вкарал в Download режим, но това е една от стъпките. Прочети внимателно инструкцията и я следвай; ако в раздела за твоя модел е обяснена по-добре, използвай нея.
Цитирай
#9

@chipef вкарването в даунлоуд няма какво да ъпдейтне само, ако не си свалил фърмуера за твоя телефон и Один и не си свързал телефона с компютъра.прочети пак темата която ти дадоха горе.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#10

Аааааа..... Сега схванах. Значи го вкарвам в този режим, свързвам го към Odin като предварително съм заредил firmware и там си следвам стъпките. Аз мислех, че трябва от менюто да го настроя.
Цитирай
#11

http://dox.bg/files/dw?a=bdd2366375

Закачам го към РС-то, засича го програмата и чакам чакам.... Ни приема, ни предава?? Колко време продължава този процес?
Дали е възможно да е "ТОТАЛКА" Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)