Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни проблеми с НТС 10

00 800 1100 482

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Хм,звънях на този номер ,но Ахмед не се обади а някой друг който не говореше Български и така и не ми обясни защо неможе да говорим на български и къде е Ахмед
Цитирай

Можеби защото във България, вече имат оторизиран сервиз.
Булграм е сервиза, на пресечка на бул. Христо Ботев се намира.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
Цитирай

Да попитам, забелязвам, че от време на време ми изчезва сигнала и скалите са зачеркнати по диагонал с чертичка. Оправя се след рестартиране. Това ми се случва зе трети, или четвърти път за осем месеца. Някой друг със същия проблем има ли ?

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай

Това е СИМ картата. Пробай първо да я замениш с нова от Оператора.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
Цитирай

Колеги помагайте, "Google photo" едвам зарежда галерията със снимки. Понякога мисли минута 2 3 4 ...... Съответно ми дава проблеми и с току що направена снимка, като я отворя от приложението на камерата ме изхвърля в приложението на камерата. Нищо не помага, вътрешна памет, карта памет, ресети и всички щуротии, които са възможни  Big Grin Big Grin Big Grin 
Сега съм инсталирал друга програма за отваряне на снимки, поне да видя какво съм снимал, но не ми дава да я напрявя дифолт, което е нормално де  Big Grin  но все пак реших да се опитам. 

Благодаря!
Цитирай

Пробва ли да изтриеш данните и кеша на приложението?

HTC 10 Glacier Silver
Цитирай

Отвратително е това приложение Google photo (гугълската галерия)! При мен преди две-три седмици започна да ми бави отвратително много при отваряне на снимки и клипове, чак помислих че в телефона е проблема. Оправи се и то не напълно като му изтрих всички актуализации и го оставих на базово ниво.

П.п има ли вариант да се сложи старата галерия???

Xiaomi Mi 8 6/64 blue, ex. HTC 10, ex.Huawei P9, HTC One , ex SGSII I9100 user ,ex Nokia E52-батерията няма край , ex HTC Wildfire S user
Цитирай

Само да ви припомня, че темата е за хардуерни проблеми. Google Photos не е за тук май... Wink
Цитирай

Проблемът ми се появи преди два дни. Слушах си музика на телефона, всичко ок. Вечерта се прибирам, махам слушалките  и на следващия ден тръгвайки за работа , включвам слушалките и едната не работи. Вадя, слагам - нищо .  При едно от слаганията на жака в телефона , буксата въобще не отчете, че има слушалки. Сега трябва да я слагам вного бавно, за да захапе. Пробвах и с други слушалки, същата работа. Допълвам, че и коп
ето на слушалките не работи, а и като говоря не ме чуват. 
Снощи пък слагам телефона да се зарежда и той не зарежда. Трябваше да вадя и слагам няколко пъти. 
Телефонът е  на година и малко, не е изпусан, с ice view  и стъклен протектор от ден първи. 
Освен това и един съвет - На изплащане е в технополис, но честно не помня гаранция дадоха ли ми , но не я намирам. С договора с технополис уникредит , признава ли се като гаранция, като е видно, че все още се изплаща? 
И последен въпрос, никога не е ресетван, да го пробвам ли първо с ресет ?

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай

(2017-12-04, 18:47:46)chinchilla написа:  Проблемът ми се появи преди два дни. Слушах си музика на телефона, всичко ок. Вечерта се прибирам, махам слушалките  и на следващия ден тръгвайки за работа , включвам слушалките и едната не работи. Вадя, слагам - нищо .  При едно от слаганията на жака в телефона , буксата въобще не отчете, че има слушалки. Сега трябва да я слагам вного бавно, за да захапе. Пробвах и с други слушалки, същата работа. Допълвам, че и коп
ето на слушалките не работи, а и като говоря не ме чуват. 
Снощи пък слагам телефона да се зарежда и той не зарежда. Трябваше да вадя и слагам няколко пъти. 
Телефонът е  на година и малко, не е изпусан, с ice view  и стъклен протектор от ден първи. 
Освен това и един съвет - На изплащане е в технополис, но честно не помня гаранция дадоха ли ми , но не я намирам. С договора с технополис уникредит , признава ли се като гаранция, като е видно, че все още се изплаща? 
И последен въпрос, никога не е ресетван, да го пробвам ли първо с ресет ?
Ресет но си свали снимки и др неща ако имаш по телефона

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
Цитирай

При някой получавали ли са се тези проблеми и , дали с ресет ще се оправят нещата?
А някакви идеи относно гаранционното обслужване ?

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай

Пробвай с него, но ако няма ефект може проблема да е хардуерен тогава.

 
Цитирай

(2017-12-04, 19:35:14)chinchilla написа:  При някой получавали ли са се тези проблеми и , дали с ресет ще се оправят нещата?
А някакви идеи относно гаранционното обслужване
Съжалявам за съвета,който ще ти дам но при мен подейства.Наскоро ми се наложи да пращам в сервиз един телефон закупен от оранжевите.В единият магазин им казах,че не мога да намеря гаранцията, но те в системата по имей пре-спокойно могат да проверят е всичко е ок откъм изисквания за гаранционно обслужване.Номера не мина запънаха и ми казаха ,че трябва да представя гаранцията и някакъв протокол в който да впишат ремонта.
Те знаят но и аз знам-от тук нататък с лошо.Отивам в следващ магазин на въпросните и липсващите документи ги представям като откраднати от колата ми Smile).Този път се увенчах с успех.Направо минавай на този вариянт и няма да има ядове.Извадиха от някъде протокол за съответния телефон и всичко мина ок.След 1 седмица си получих устройството.
Успех и дано съм ти помогнал
Цитирай

При някой получавали ли са се тези проблеми и , дали с ресет ще се оправят нещата?

А някакви идеи относно гаранционното обслужване ?

Това което ще ти дам като съвет не го харесвам но ще ти помогне(при мен се получи)или поне се надявам да е така та:
Отиваш там от където си закупил телефона,казваш им какво се е случило ,и че СА ТИ ОТКРАДНАЛИ ДОКУМЕНТИТЕ НА ТЕЛЕФОНА ОТ КОЛАТА.Ще излъжеш ама в случая благородно Smile
Успех дано съм ти бил полезен
Цитирай

И при мен се получи подобен проблем, едната слушалка не издава звук. Причината се оказа в самите слушалки, телефонът си работи нормално с други слушалки. Затова искам да питам дали в България се продават слушалки на HTC или да търся друго решение?

Siemens ME45->Siemens M75->HTC Desire->HTC One X->Samsung Mini ->HTC One X->HTC 10>HTC 12+->SONY Xperia 1 II->Samsung S23 Ultra
Цитирай

@tiger VI, възможно решение на проблема: цък

 
Цитирай

Благодаря, за съжаление в момента няма налични...

Siemens ME45->Siemens M75->HTC Desire->HTC One X->Samsung Mini ->HTC One X->HTC 10>HTC 12+->SONY Xperia 1 II->Samsung S23 Ultra
Цитирай

Виж тук : https://dice.bg/slushalki-i-bluetooth-us...shalki-htc
Цитирай

(2017-12-18, 18:31:25)Boby13 написа:  Виж  тук :  https://dice.bg/slushalki-i-bluetooth-us...shalki-htc

Благодаря, има както и в ЕМАГ.

Siemens ME45->Siemens M75->HTC Desire->HTC One X->Samsung Mini ->HTC One X->HTC 10>HTC 12+->SONY Xperia 1 II->Samsung S23 Ultra
Цитирай

Здравейте,купих си нов HTC 10. Още като му оправях настройките ,забелязах че хоум бутонът респективно сензорът за пръстов отпечатък, ту работи ту не работи.Когато не работи телефона се рестартира.За един час телефона се рестартира 20 пъти в зависимост от това колко пъти не е проработил.Не мога да си запаметя пръстовия отпечатък,защото трябва да натисна няколко пъти и след две или три натискания ,телефона блокира.След това се рестартира отново.След няколко рестарта връща и някой от заводските настройки.
Цитирай

От къде си го купил?
Ако можеш поискай да ти го заменят, защото този вероятно е дефектен Bu

HTC Touch HD>HTC Sensation>HTC One X>HTC Windows 8X>HTC One>HTC Desire 300>HTC One M8>HTC One Mini 2>HTC Desire Eye>HTC Desire 510>HTC Desire 820>HTC Desire 526>HTC Desire 620>HTC One E9+>HTC One M9+>HTC Desire 728G>HTC One A9>HTC Desire 825>HTC One X9>HTC 10>HTC One A9s>HTC U Ultra>HTC U11>HTC U Play>HTC U11 Plus>HTC 10 Evo>HTC U12+
Цитирай

Ако не го заменят трябва да го ремонтират.
Цитирай

Въпреки, че е нов пробвай с хард ресет Smile
Цитирай

Аз не съм имал проблеми с телефона, подарих го на сестрата и в момента също бачка идеално без проблеми и запънки

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)