Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни проблеми с НТС 10
#51

Не виждам проблем в случая. Съгласили сте се да сте бета тестери пък после се оплаквате, че има проблеми. Надявам се не забравяте в коя държава живеем, ще минат поне няколко месеца, да не кажа година преди операторите да вкарат събилно 4G.

iPhone 14 Pro
Цитирай
Аксесоари
#52

Днес отново нямах връзка за няколко часа и отново се наложи да рестартирам телефона. Вече не знам проблема в телефона ли е, или в мрежата на Виваком. Имам и други около мен на Виваком и те понякога нямат сигнал, но никой не се оплакал, че му се налага да рестартира телефона.
Цитирай
#53

Пробвай само на 3G , Теленор имаха проблем със самсунг с7 (не работеше на 4г)
Цитирай
#54

Спри си 4G-то и пробвай. Ако отново има проблеми свържи се с оператора възможно е да пипат по клетката на която се закачаш.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#55

Аз като съм  си в София на 4G нямам никакъв проблем, проблемите идват в провинцията със нестабилна 3G мрежа, когато се налага да преминава оТ 3G към 2G или обратно. Ако го сложа на 2G за постоянно няма проблеми, но е много бавно.

Работя близо до Елин Пелин.
Цитирай
#56

А на каква настройка е? 2г/3г или 2г/3г/4г?

iPhone 14 Pro
Цитирай
#57

На 2G/3G/4G/auto.
Цитирай
#58

Пробвай на 2/3 как ще е.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#59

Все тая е. Единствено само на 2G няма проблеми. Обясних по-горе. Аз съм на Мтел. Операторът няма значение. Слагал съм и Теленорска карта, пак проблеми.... Замина в сервиз.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
Цитирай
#60

И при мен е така, не става, само на 2G не губи обхват. Не ми се кара в сервиз. Писна ми вече, не знам какво да правя.
Цитирай
#61

Е след като телефона е неизползваем на 3/4G(ако има добро покритие в района нали) си е за сервиз. Какво друго да правиш......
Цитирай
#62

Здравейте, мисля, че не сте разбрали правилно моя проблем. На стабилна връзка 4G или 3G нямам никакви проблеми. Проблема е като сигнала е слаб и прехвърля между 2G и 3G.
Цитирай
#63

Имам същия проблем на теленор на други два модела телефони(от други марки) така, че мисля проблема не е от телефона.
Цитирай
#64

Пише се за проблем с камерата, след 1.90 ъпдейта
https://twitter.com/LlabTooFeR/status/76...7988204544
Тествайте......

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#65

"Проблемът" е че при 16сек отворена бледа събира светлина от лазера. Не всявай смут и паника, че всички ще хукнат да се оплакват в сервиза... Big Grin

iPhone 14 Pro
Цитирай
#66

Хахахха, не е смут и паника, просто да се знае, че проблема е софтуерен и е по вина на HTC, ще го оправят със сигурност в бъдещ ъпдейт.Smile

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#67

(2016-08-13, 08:27:05)mcontract написа:  Здравейте, мисля, че не сте разбрали правилно моя проблем. На стабилна връзка 4G или 3G нямам никакви проблеми. Проблема е като сигнала е слаб и прехвърля между 2G и 3G.

Не знам какъв е проблема, но днес взех моя от сервиз. Според гаранционната карта са го ресетнали и някакви лепенки. Така пише на нея. Изрично бях споменал в описанието на проблема, че два пъти устройството е ресетвано, но.... Утре излизам отново извън града, но защо ли съм сигурен какво ще се случи? Аз тоя ремонт съм го правил в нас. Дано не съм прав, че ме бавиха точно 1 месец. В понеделник навярно ще съм отново в Мтел.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
Цитирай
#68

Здравейте, съжалявам, че си загубил един месец висене по сервизи. При мен на работата взе да излиза и 4G сигнал от време на време, и от тогава нямам проблеми. Бях в Гърция за една седмица с изключени мобилни данни, никакъв  проблем с връзката.

Samsung s21 ultra 
Цитирай
#69

Да де, ама веднага след като го взех от Мтел, пътувах за морето и още на 20 км. от града и всичко приключи. Настройките на "Само 2G" и всичко е ок. Дано да си прав за твоя, но невярно не ти се е оправил, а просто не пътуваш като мен. Аз всеки ден съм някъде и го хващам постоянно. Днес отново отиде в сервиз, сега звънях и на HTC, оставих име и телефонен номер и чакам обратна връзка.... Още месец.... Вече си свикнах с М8 отново....

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
Цитирай
#70

Здравейте, свържи се със съпорта и търси Ахмед, говори с него и поискай смяна на телефона. Не знам дали ще стане, но можеш да  опиташ. Успех!

Samsung s21 ultra 
Цитирай
#71

Звънях на някакъв телефон 008001100482, където се включи автоматичен оператор, искаше да оставя име и телефон и щели да ми се обадят, но вече пети ден чакам..... Абе ще ми е последния флагман от тия, явно....

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
Цитирай
#72

Здравейте, ще ти се обадят. Тъй  като темата е за хардуерни проблеми, вчера свалих кейса(не  съм го свалял от закупуването на телефона преди 3 месеца) установих наличие на луфт между дисплея и металната рамка  в горния десен и долен ляв ъгъл и натрупване на прах в посочените зони.

Samsung s21 ultra 
Цитирай
#73

Кога? Десет дни минаха вече.... Мани, мани.... Страшна излагация...

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
Цитирай
#74

Здравейте, обади се пак или ползвай chat support.

Samsung s21 ultra 
Цитирай
#75

Звънях втори път, все тая.... Несериозна работа...

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)