Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хардуерни проблеми с НТС 10

мнение 101 от bobi_robi

00 800 1100 482

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
Цитирай

мнение 102 от izobg

Хм,звънях на този номер ,но Ахмед не се обади а някой друг който не говореше Български и така и не ми обясни защо неможе да говорим на български и къде е Ахмед
Цитирай

мнение 103 от bobi_robi

Можеби защото във България, вече имат оторизиран сервиз.
Булграм е сервиза, на пресечка на бул. Христо Ботев се намира.

Цитирай

мнение 104 от chinchilla

Да попитам, забелязвам, че от време на време ми изчезва сигнала и скалите са зачеркнати по диагонал с чертичка. Оправя се след рестартиране. Това ми се случва зе трети, или четвърти път за осем месеца. Някой друг със същия проблем има ли ?
HTC 10 rose gold
Alfa romeo 156 SeleSpeed 2001 / Fiat Doblo 2016
Snooker and chinchillas 
Цитирай

мнение 105 от bobi_robi

Това е СИМ картата. Пробай първо да я замениш с нова от Оператора.

Цитирай

мнение 106 от shek1

Колеги помагайте, "Google photo" едвам зарежда галерията със снимки. Понякога мисли минута 2 3 4 ...... Съответно ми дава проблеми и с току що направена снимка, като я отворя от приложението на камерата ме изхвърля в приложението на камерата. Нищо не помага, вътрешна памет, карта памет, ресети и всички щуротии, които са възможни  Big Grin Big Grin Big Grin 
Сега съм инсталирал друга програма за отваряне на снимки, поне да видя какво съм снимал, но не ми дава да я напрявя дифолт, което е нормално де  Big Grin  но все пак реших да се опитам. 

Благодаря!
Цитирай

мнение 107 от mirost1

Пробва ли да изтриеш данните и кеша на приложението?
HTC 10 Glacier Silver
Цитирай

мнение 108 от mcfistell

Отвратително е това приложение Google photo (гугълската галерия)! При мен преди две-три седмици започна да ми бави отвратително много при отваряне на снимки и клипове, чак помислих че в телефона е проблема. Оправи се и то не напълно като му изтрих всички актуализации и го оставих на базово ниво.

П.п има ли вариант да се сложи старата галерия???
HTC 10, ex.Huawei P9, HTC One , ex SGSII I9100 user ,ex Nokia E52-батерията няма край , ex HTC Wildfire S user
Цитирай

мнение 109 от bobytsekov

Само да ви припомня, че темата е за хардуерни проблеми. Google Photos не е за тук май... Wink
HTC U11 • ViperU 1.8.0Android 7.1.1
FW 1.27.401.10  •  TWRP 3.1.1-1  •  S-OFF
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD