Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Устройството не се включва
#26

Да кажа какво стана.
Получих телефона разглобен, с прецакан бутон за включване. Контактната пластина беше отстранена.
[Изображение: f2d7c5ddc7e23daada8a84eaaeba2537.jpg]

След малко мъка, чудене и възбуждане на батерията, телефонът се включи и започна да работи, като слънце

[Изображение: a4d83ad7a849d620b8bf55be014f41b4.jpg]
[Изображение: f67caac6a428f9bd2954f1d4783ae5d7.jpg]

Когато сглобих бутона за включване и тръгнах да слагам задния капак, телефонът започна да се рестартира, изключи се и не поиска да се включи. Махнах всичко и без контактна пластина, телефонът заработи нормално.
В крайна сметка, в сервиз замениха бутона за включване и телефонът сега... Да чукна на дърво.
Преди малко се чухме с човека, взел го е от еконт.
Нямаше как да разбера какво му е само от въпроси във форума, може ли да се предположи, че телефонът е отварян с тесла...
Това работи, но е показателно за състоянието
[Изображение: 494b1b2e2261857cc2ce809836ccb631.jpg]

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
Аксесоари
#27

Ми добре е, че е било от това. Аз винаги се подготвям за най лошото Smile
Цитирай
#28

Похвала Йордане, че си помогнал на човека.
Браво.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#29

Прочетох темата,много добро впечатление ми направи,че има хора,които могат да вземат телефона ти и да го оправят.Само,че автора не споделя как му се държи телефона.А аз се мъча да ъпдейтвам моя :-P

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#30

Йордан е бил много коректен и точен.
Той  е от онези хора, които няма да те подведат или излъжат за каквото и да е.
Като проблем мога да посоча батерията. Заряда пада малко по-бързо от нормалното и не издържа дълго време. Възможно да е дефектна, а иначе по принцип се води оригинална.
Също така от време на време (обикновено, сутринта, когато се събуждам) забелязвам, че устройството се изключило, но интересно е, че не се е изключило напълно и после да не може да се включва отново (така както е било преди), а все едно заспива и като натисна POWER-бутона, работната среда се зарежда много по-бързо. Това е доста странно и е възможно да е някакъв бъг в софтуера, но не съм много сигурен.
Считам, че е важно също така да отбележа, за (non removable) батериите, да не подценявате ролята на допълнителното покритие върху самата батерия, защото то явно служи за защита от късо съединине или нещо подобно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)