Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Band 2] (7-Ми юни 2016)
#26

Тук има различни оригинални каишки... http://www.geekbuying.com/item/Original-...67984.html


Забележете екрана може да се пали автоматично чрез акселерометъра... адски яко...
Аксесоари
#27

Изглеждат добре, само дано не се зацапват лесно. Чувал съм оплаквания от тези за  Mi band 1.
А за скрийн протектор нещо да се чува, би било добре да има защото доста издрасках сегашната...


Да не пускам нова тема, а със смарт часовника на Xiaomi какво става някой знае ли?
#28

Пише че не се драска стъклото, и че отпечатъци би трябвало да няма по него..


Прикачени файлове Миниатюри
   
#29

В алито пише, че ако до 6 дена не я изпратят поръчката ще се кенселира автоматично...явно се случва често Sad Надявам се да има тракинг..

Sent from Kenzo via Tapatalk
#30

Това си е тяхна политика, защото търговеца не си получава парите докато не потвърдиш, че си получил пратката, а ако не ти я праща 7 дни, значи не му е чиста работата
#31

Въпросният търговец ме увери, че е оторизиран представител на Xiaomi и има бройки. Това ме кара да се надявам, че може и да има в наличност. Дано да не ме е излъгал. Попитах го дали могат да доставят и телевизор от европейски склад, защото видях че предлагат и 4 модела. Отговори ми, че ще обмислят предложението.
#32

Няма такива работи, като "...оторизиран представител на Xiaomi..."! Xiaomi продават всичко през техният си сайт и имат физически магазини в най-големите градове. Всичко дето е по AliExprez, ebay, tinydeal и т.н. са самостоятелни прекупвачи, които поръчват големи стоки от сайта на Xiaomi и ги препродават предимно в регионите, дето не се продават официално.

Бъди нащрек, щото вече те е излъгал за това... Най-вероятно и за нещо друго.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
#33

Офф съм, но Huawei имат ли официален сайт и в тези сайтове цените като както когато са представени телефоните ли са или надути като при прекуповачите. Ако може да ми дадете на Xiaomi и Huawei, също така ние можем ли да пазаруваме от там?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

#34

За Huawei ползвай google.
За Xiaomi: http://www.mi.com/en/
Достоен е само за китай и индия, като за индия не съм сигурен
#35

(2016-06-04, 08:45:54)suffer написа:  http://s.aliexpress.com/UvEZvIRj

Май на това се спирам аз. Някой пазарувал ли е от този

И аз днес си купих от него, че пак имаше промоция пусната на 29,99$ и най-евтино излизаше при него......ама гледам времето му е 4 дни, а ти казваш че имал 420 бр. налични дали си си писал с него не знам, но поръчките са му над 820 как ще ги обработи за това време при тия наличности Sad
Дали не е поредният търговски трик и сега да ни пише на всички за удължаване...


Huawei Mate 20 Pro
#36

29.99$... Защо не пазарувате през приложението... В случая разликата е 47 цента, но за други продукти има и по-големи отстъпки
#37

(2016-06-05, 13:31:10)Claping Monkey написа:  Няма такива работи, като "...оторизиран представител на Xiaomi..."! Xiaomi продават всичко през техният си сайт и имат физически магазини в най-големите градове. Всичко дето е по AliExprez, ebay, tinydeal и т.н. са самостоятелни прекупвачи, които поръчват големи стоки от сайта на Xiaomi и ги препродават предимно в регионите, дето не се продават официално.

Бъди нащрек, щото вече те е излъгал за това... Най-вероятно и за нещо друго.

И аз така си мисля, но продавачът е пуснал някакъв документ на китайски, а до него пише че е най-големият оторизиран доставчик на продукти на шаоми със 150 мил. $ продажби годишно и т.н. Има 100 % фиидбак. Надявам се да си държи на името и бизнеса. В противен случай ще му падне рейтинга. Както се казва - скоро ще разберем. Или ще се похвалим с новите гривни или ще започнем едно оплакване.....

(2016-06-05, 14:05:41)Rad0slaw написа:  Офф съм, но Huawei имат ли официален сайт и в тези сайтове цените като както когато са представени телефоните ли са или надути като при прекуповачите. Ако може да ми дадете на Xiaomi и Huawei, също така ние можем ли да пазаруваме от там?

Huawei преди известно време един колега (китаец) ми купи разни неща от 360buy . В момента, обаче наблюдавам че разликата в цените не е голяма и почти няма смисъл от такива гимнастики. Дори си  мисля, че ако няма кой да ти пазарува директно от Китай  и да ти донесе въпросната джаджа - по-добре си пазарувай от тук.
#38

Моята пише, че е пратена. Дадоха валиден тракинг от сингапурските пощи
#39

Аз моята я поръчах преди 2 дни от ТУК. Гледам има и снимки вече с кашоните, когато я поръчвах нямаше такова нещо. Твърди, че от днес ще започва разпращането - ако има промяна в статуса, ще пиша.

Motorola Defy Plus -> Galaxy NEXUS -> Motorola Moto G 16GB -> Nexus 5 -> Xiaomi Mi 4W 16GB  -> Xiaomi Mi6 6/64
#40

Кажете като дойде, че така и не ми дойде другата та поне такава да намажа Big Grin Пък и мисля да взимам 1 за баща ми за подарък.

edit: Някаква идея колко е дълга верижката ? намерих 235мм е.
#41

И аз днес получих тракинг номер.
#42

(2016-06-04, 13:21:51)DeadJokerDF написа:  И аз искам да си поръчам, но си нямам на представа как става.. ако някой някога иска да поръчаме заедно да пише на лично, почерпката е гарантирана Big Grin.

^ъп  Big Grin.
Вече има видеа относно Miband 2 в youtube, изглежда обещаващо.
п.п. от Стара Загора съм.
#43

Кажи откъде си поне, за да може да те има предвид някой твой съгражданин
#44

И моята е пратена!

Никъде не мога да намеря инфо за нотификациите от приложения... Примерно ако получим съобщение във фейсбук на екрана ще изобрази ли с конкретна икона от кое приложение е нотификацията? Също така се чудя този OLED дисплей дали ще може да се вижда на пряка слънчева светлина...


Sent from Kenzo via Tapatalk
#45

Някъде бях мернал точно такава снимка с иконата на Viber, не знам обаче дали не е била фотошопната. От тогава все я търся, но не намирам нищо.

Sent from my MI 4 using Tapatalk

Motorola Defy Plus -> Galaxy NEXUS -> Motorola Moto G 16GB -> Nexus 5 -> Xiaomi Mi 4W 16GB  -> Xiaomi Mi6 6/64
#46

Аз много се съмнявам за иконата, въпреки че би било чудесно наистина. За пряката слънчева светлина също не съм убеден, аз телефона едвам го виждам...
Тракинг и аз получих, но докато при проверка не излезе BULGARIA, SOFIA LC/AO, не го броя
Намерих при руснаците линк с оригинални каишки в Али-то

http://www.aliexpress.com/store/product/...19874.html
#47

В крайна сметка от кой линк поръчахте ? този за 29.99$ или този за 34 ?
И гледам, че има ship within 20 days и тогава цената е 29.99, a също с каква доставка сте поръчали ? Митница дали ще има, че мисля да поръчвам 3 едновреммено Smile

edit:Поръчах една за проба, ако е ок ще поръчам още 2 и така Smile
#48

Нямаше ги тези опции онзи ден. Пише че е имал 700 бройки, и сега вече по бавно ще стават нещата, защото търсенето е голямо
#49

Предполагма, че до 10 дена ще я шипнат.
#50

Май май има и икона от известията - ето тук има едно доста дълго ревю, ама е на испански и нищо не му разбирам  Rolleyes
Важното е, че в ТОЗИ момент показва нотификациите.

Motorola Defy Plus -> Galaxy NEXUS -> Motorola Moto G 16GB -> Nexus 5 -> Xiaomi Mi 4W 16GB  -> Xiaomi Mi6 6/64
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)