Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Mi Band 2] (7-Ми юни 2016)
#51

Мне за съжаление не виждам икона конкретизираща известие от определено приложение...това  облаче с точките ще го виждаме явно при всяко едно известие без значение facebook skype и т.н. Което е адски тъпо дори на старата с цветните диоди можеше да си нагласим кой цвят за кое приложение  да бъде ... Дано в бъдеще с някой third party App тоя проблем да бъде решен..
Аксесоари
#52

Хрумна ми идея за функционалност на гринвата. Примерно си задаваш от апа на телефона 90 секунен таймер, почва да ти цъка 90-89... и на 0 почва да вибрира, и можеш да го изключиш през копчето. Като дойде гринвата ще почна да го мъча това Big Grin
Удобно е ако го ползваш за почивки за фитнес или някви упражнения за време Smile Или ако си вариш яйца Big Grin
#53

Да, добра идея. Пиши им един мейл с предложение. Може и да се навият, да го направят.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
#54

Колко пъти съм им писал един уиджед- (нещо, което има всяко приложение) да направят, да си виждам крачките от него, отговор йок
#55

По-добре пишете на руснаците. Там със сигурност ще измислят нещо полезно :-)
#56

Засега май няма нито едно Ми приложение, което да има уиджет, така че... Може да е политика на фирмата
#57

И моята я шипнаха. Кажете като дойдат вашите, за колко долу-горе време са дошли Smile
#58

Моята в събота замина от сингапур... Другата седмица я чакам
#59

Ето ви за нотификейшъните пример Smile Това е взето от reddit и е за facebook  на iOS като се получи съпобщение.
[Изображение: WCT5f6T.jpg]
#60

Супер е точно това исках... И мойта я шипнаха... Уж...

Sent from Kenzo via Tapatalk
[Изображение: 3d49e4f99d536dc54c2592af9b8d7cc0.jpg]
#61

Днес да се похвалим с шипване - до края на седмицата, (най-късно) другата да започнем с ревютата :-)
#62

Ще поживеем, ще видим Smile
#63

Моята май утре ще е при мен:

http://bgpost.bg/IPSWebTracking/IPSWeb_i...0%B4%D0%B8
#64

Браво и честито 
Очакваме Ревю
#65

Здравейте, честито на тези които са я поръчали, и след като им дойде дали ще може да отговорят на моите въпроси по-долу:

Дали трябва да включен постоянно Bluetooth за да работи като хората? Ясно е че ако е изключен няма да имам нотификации, но ще отчита ли стъпки, сън, изминато разстояние и тн? Ако наглася аларма през телефона за mi band-а, и изключа Bluetooth-а ще сработи ли алармата? След като се включи Bluetooth-а, кога ще синхронизира с телефона (при включване на даден app или ...?) и дали ще синхорнизира въобще?

Благодаря предварително!
#66

Мога да ти отговоря още сега наповечето
За сън, стъпки и настроена аларма в самата гривна не ти трябва постоянно включен блутуут, има опция в приложението да се мери автоматично пулса, за да се подобрят статистиките на спането

Всичко останало  изисква включен, блутуут, обаче изобщо не хаби батерия това, ако те притеснява толкова


Прикачени файлове Миниатюри
   
#67

suffer, благодаря за бързия отговор. Да това ми е най-голямото притеснение. Това което си прикачил е от твоя телефон pair-нат с mi band 1 или ?

Въпросът ми дойде тъй като се поразтърсих в нета и видях, че при ми банд 1 се получава някой път бързо падане на батерията на телефона, ако се синхронизира постоянно.

И все пак ще е интересно дали, ако не е включен BT и при включването дали ще се синхорнизира с app-а
#68

Mi band 1s е това.
Батерията падаше бързо на Redmi 1s. С Mi 4 и Redmi note 3 pro не съм забелязвал повече от 1% потребление на bluetooth-a.
Спирам го само между 1:00 и 7:30
#69

Благодаря, значи ще се поръчва

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk
#70

След 1 час ще ходя до пощата да видя дали моята е пристигнала - ще пиша по въпроса каквото ми направи впечатление.
Те и без това в момента под 39.99 трудно се намират, трябва да се изчака малко
#71

Алармата работи и с изключен блутут, само трябва да е настроена.

Аз съм нямал проблеми с батерията на телефона или гривната. Не е имало постоянна синхронизация.
#72

Пристигна гривната, снимах кратко клипче, което в момента качвам в Youtube, Но не е с особена стойност Smile
Гривната се свърза без проблеми с приложението и се ъпдейтна веднага Firmware-a. Версията на приложението, което ползвам е 2.1.3
Първото, което ме попита е дали искам да си възстановя, премахнатия секунди преди сдвояването, Bluetooth unlock.
Направено е. Сега започвам да я разцъквам докато се качи видеото и ще допълвам. Може би ще сложа линк към този пост в пост 1 на по-късен етап.
Както казах и на клипа по-лека ми се струва гривната от 1s.


Има опция да се направи един интервал в който да не могат да се получават нотификации - DND.
Има опция какво да излиза на дисплея на гривната...  - вижда се на скрийншотите по-долу
Пулса се мери най-лесно като стигнеш с бутончето до режим пулс и след няколко секунди извибрирва лекичко и показва резултата
На пряка слънчева светлина и като цяло навън видимостта на дисплея е силно намалена, не успявам да го заснема нормално, така че на по-късен етап може да опитам пак.


Допълвам все пак каквото пропуснах да кажа в клипа.
Закупена е от MC-TECH за 29.53$ = 52лв (06.04.2016)
http://www.aliexpress.com/store/product/...12146.html


Както пише и 2 поста по-надолу още тествам нотификациите дали има нещо различно от икона APP, която да се появява на дисплея.
Засега тестово съм оставил Тwitter, facebook, viber, messenger и CLash of clans


Прикачени файлове Миниатюри
                   
#73

Моля те кажи за нотификациите, че ми писна да гледам малоумни еднакви ревюта и никой да не споменава аджеба всяко приложение с различна икона ли излиза? Или може би само по-популярните Facebook като от снимката по-горе? Bu


Екрана как е на дневна светлина, и на слънце?
#74

Специално за нотификациите излиза една иконка на която пише APР.
При мен е настроено на Telegram, Messenger, Viber, Clash of clans и Приложението на ABV.bg.
Ако видя различна картинка ще кажа.


Специално добавих фейсбук в приложенията за нотификация, но засега нито един път не ме извести на гривната за facebook, въпреки че имаше няколко известия, които излезнаха на телефона
Продължавам с тестовете


Прикачени файлове
.jpg IMG_20160615_161934_1465993231642.jpg Размер: 57.76 KB  Сваляния: 77
#75

Жалко Sad дано да измислят нещо по въпроса...

Странно Mi Band tools е свален от google paly... някой знае ли причината?
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)