Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Note 2 изгасва и не се пуска!
#1
Exclamation 

Добър ден! Имам Note 2 вече от 3 години и нямах никакви проблеми, но от последния месец телефона започна да ми изгасва и да не иска да се пуска! Първия път като стана така оставих телефона ми на зарядно и на следващия ден беше се пуснал самичко, втория път бях го оставил за 30 на зарядно и аз можах да го стартирам от Power бутона ( първия път и не ставаше от Power бутона) всеки път телефона имаше батерия от 60 до 90 % , преди 2 дена телефона ми отново изгасна и не и аз го оставих на зарядно с надеждата отново да се пусне, но все още не се е пуснал и от Power бутона също не желае да се пусне! Според мен не е проблема в батерията защото бях взел чисто нова преди 2 месеца! И идвам тук с надеждата някой да ми помогне как мога да го стартирам или просто телефона вече си е издал багажа ? Благодаря предварително за отговорите за моя проблем!  Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитай Volume UP+Home Button+Power или същото но с Volume Down

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

Пробвах няколко пъти по двата начина, нищо не става! Телефона все едно е издал багажа...
Цитирай
#4

Пробвах по 2та начина и нищо!
Цитирай
#5

Нова батерия, но не китайска!

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

Може да е заминала основната платка.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)