Анкета: Карти памет ила облачни услуги? Кое предпочитате и защо? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Карти памет
67.01%
65
67.01%
Облачни услуги
32.99%
32
32.99%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Карти памет или облачни услуги? Кое предпочитате и защо?
#26

Не може! Анкетата е затворена.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Аксесоари
#27

Мисля, че вече може да се гласува.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
#28

Имам и карта, но гласувам за облачна услуга, защото картата може да се повреди, загуби или счупи, а данните да се изтрият. Ползвам два облака нямам забележки.
#29

Определено физическата карта памет, облачните услуги не са нито толкова лесно достъпни, колкото би трябвало (поне в български условия), нито толкова сигурни, както се разбра покрай многото случаи на пробиви (като например всеизвестното The Fappening).

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
#30

Карта с памет - т.е. хард диск на който съхранявам бекъп на всичко и го обновявам периодически.
Диска е със външно ( собствено ) захранване и се включва само когато е нужно.


#31

Залагам на картата, макар, че от време на време ползвам Google Drive. Все пак картата я ползвам доста по-често и залагам на по-бързите скорости. Да не говорим, че не всеки път имам достъп до бърз интернет с който мога да свалям/качвам данни от облаците.

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
#32

Погледни от друга гледна точка. За качване, сваляне и разглеждане невинаги се ползва мобилен нет, пък и вече има планове от 3 до ... гб. Има достатъчно безплатни и с доста голям обем облаци. Но карта не би била излишна в някои случаи.

времето е като парите - никога не стига
#33

ползвам някви облаци Smile но картата си е карта така че гласъвам за карта

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

#34

Гласувам за карта памет защото, нямам снимки или видеа а само игри. А облака го ползвам за Rom - ове и информация за андройд устройства тяхните руутвания, отключвания на буутлоадери, къстъм ромове и т.н.

+ Има правописна грешка в заглавието която не е направена по неграмотност

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
#35

Еми какво да ви кажа. И двата варианта се имат плюсове и минуси. И двете се използват за различни цели. Предпочитам облака.

Alcatel One Touch Pop C3
#36

По принцип карта памет, но от известно време и дветe.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)