Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Рестартира се сам
#1
Exclamation 

Здравейте, имам телефон Samsung galaxy s3 neo ( то това е ясно).
Както си пишех в Facebook, оставих телефона на бюрото за 1 мин.
После го взех в мен и почна да се рестартирва сам.

Стига до тук :
[Изображение: maxresdefault.jpg]
(Снимката е от google)
И след това пак обратно рестарт, стига до тази снимка и отново рестарт.
На какво може да се дължи това нещо ?
Цитирай
Аксесоари
#2

На стария ми телефон Samsung Galaxy Y s5360 ми стана така от една игра Vector.. Изпушил му е софтуера.. поне така ми казаха

Samsung Galaxy Y S5360    OS (2.3.6
Samsung Galaxy S3 Neo I9301I Blue OS: (4.4.2)
Цитирай
#3

Или софтуера се е развалил или батерията е стара вече. За начало ресет от рековъри пробвай, но ще занулиш телефона и ще изгубиш всичко от вътрешната памет.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#4

(2016-06-05, 16:04:50)rado__8 написа:  Или софтуера се е развалил или батерията е стара вече. За начало ресет от рековъри пробвай, но ще занулиш телефона и ще изгубиш всичко от вътрешната памет.

Не става, дадох го в Мтел, и там момчето се опита да влезе в рековъри, но не успя. Телефона се рестартирва. Батерията я замерих беше пълна. Ще чакам решение от Мтел, все пак е в гаранция Big Grin
Цитирай
#5

По-скоро намокрен Power бутон и когато дава на късо се рестартира сам до безкрайност (освен, ако не му извадиш батерията).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#6

(2016-06-06, 09:43:43)centur написа:  По-скоро намокрен Power бутон и когато дава на късо се рестартира сам до безкрайност (освен, ако не му извадиш батерията).

Е не, не е намокрен Power бутона.
Цитирай
#7

Дефектирал ти е power бутона. Пиши ми на лично ако имаш гаранция го носи в сервиз ако ли не ще се разберем. Smile
Цитирай
#8

(2016-06-06, 15:19:06)BYordanov94 написа:  Дефектирал ти е power бутона. Пиши ми на лично ако имаш гаранция го носи в сервиз ако ли не ще се разберем. Smile

Имам гаранция, оставих го в Мтел, жалко е че сега ще ги чакам толкова време да го оправят
Цитирай
#9

Мтел, ми казаха че ще ми махнат протектора в сервиза и няма да ми сложат нов Big Grin Класика
Цитирай
#10

Нормално е, гаранцията не покрива и него.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#11

Телефона е готов, ... и не получих разяснение какъв е бил проблема.

Но GPS отново не работи както трябва, през 20-30 сек прехваща сигнал, а на старият ми телефон HTC Wildfire S работи без проблем.
Ще го нося пак в МТЕЛ Big Grin
Цитирай
#12

Ако гаранцията ти е към мтел си получил протокол какво е правено по телефона и дори в гаранцията ти пише. Smile
Цитирай
#13

(2016-06-16, 07:15:08)BYordanov94 написа:  Ако гаранцията ти е към мтел си получил протокол какво е правено по телефона и дори в гаранцията ти пише. Smile

Да пише, но не съм учил за лекар да го разчета :d  при контакт със сервизи ми казаха че са сменили платката и са инсталирали software на ново, сега водя борба за за GPS-а и пак ще го давам. имам и тема за това
Цитирай
#14
Wink 

Имам същия проблем ако някои можи да помага благодаря предварително.Проблема се оказа във Power бутона постояно е на късо.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)