Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Ace S5830i умря
#1

Привет!
Телефончето е Galaxy ACE GT-S5830i,дадоха ми го защото стига до логото и до там!Не е рутван и не са му слагани къстъм ромове защото собственика му е много далеч от тези неща.С една дума всичко си е стоково по него,но просто един ден умрял апарата.
Успявам да вляза в рекавърито и като му дам "wipe data/factory reset" изписва "wiping data" и просто си забива на този надпис,същата работа като се опитам да изтрия и dalvik cashe.
Следващата ми стъпка естествено беше с Odin3-v1.85 защото тази версия го разпознава,при опит за флашване на стоков ром (регион Англия) пак ударих на камък!Odin светва в червено и естествено "Failed"
Единственият ром който успях да флашна успешно е от тези с трите файла (CSC,MODEM,PDA),по Odin не съм пипал никакви отметки.Последва рестарт и поредното дърво: "Appling Multi CSC" и така седи докато има батерия!
Рових къде ли не,най вече в XDA но не намерих конкретно решение на проблема.Помагайте,че вече втори ден ми се пали главата с този телефон! Bu



 [Изображение: DSC_0011.jpg]  [Изображение: DSC_0010.jpg]

Motorola One Vision/9.0/

Цитирай
Аксесоари
#2

Открих и 4-файлов за този модел, пробвай с него:
Линк

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

Ванка,ЗЛАТЕН СИ!
Не знам от къде го намери това ромче,но телефона вече работи!Не вярвах че ще го подкарам.
Имаш едно голямо БЛАГОДАРЯ!

Storstark

Motorola One Vision/9.0/

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)