Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнение за Samsung J7 2016
#1

Еее......да

Някакви мнения за J7 2016 ? Smile

c3300k Champ --> Blade III --> много Sony Ericsson-и --> Xperia Play [Sony Ericsson ] -->Lg L Fino (забравих да го напиша ) --> Huawei Y5 --> Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако си вземеш модела за Китай с 3GB RAM, има някакъв смисъл. Иначе не виждам кой знае да е по-различен от предния J7.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

(2016-06-07, 18:41:41)Georginfs написа:  Някакви мнения за J7 2016 ? Smile
Мнения за него може да се видят на 4PDA. За повече инфо тук

 
Цитирай
#4

(2016-06-08, 16:36:32)Be6i4 написа:  Ако си вземеш модела за Китай с 3GB RAM, има някакъв смисъл. Иначе не виждам кой знае да е по-различен от предния J7.

Не , този с 2gb рам , защото има този в МТ*Л

c3300k Champ --> Blade III --> много Sony Ericsson-и --> Xperia Play [Sony Ericsson ] -->Lg L Fino (забравих да го напиша ) --> Huawei Y5 --> Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#5
Thumbs Up 

(2016-06-07, 18:41:41)Georginfs написа:  Еее......да

Някакви мнения за J7 2016 ? Smile
Аз съм с този телефон от две седмици и съм супер доволен нямам никакви забележки.Работи отлично, бързо без да загрява, батерията му издържа много, така че го препоръчвам.
Цитирай
#6

(2016-08-07, 12:23:50)niki88 написа:  Аз съм с този телефон от две седмици и съм супер доволен нямам никакви забележки.Работи отлично, бързо без да загрява, батерията му издържа много, така че го препоръчвам.

+ 1

Samsung J7 Black
Цитирай
#7

Здравейте.
И аз съм с този модел от два месеца.Всичко е ок,само от време на време ми изключват разговорите докато говоря.Секундите вървят но не се чуваме.Прави го рядко но дразни.Два пъти ми сменяха картата,но пак се получава.Този проблем го имат и други хора с други модели телефони.
Цитирай
#8

(2016-12-13, 17:34:03)MANYAKA написа:  Здравейте.
И аз съм с този модел от два месеца.Всичко е ок,само от време на време ми изключват разговорите докато говоря.Секундите вървят но не се чуваме.Прави го рядко но дразни.Два пъти ми сменяха картата,но пак се получава.Този проблем го имат и други хора с други модели телефони.

Аз ползвам телефона вече 3 месеца, никога не ми се е случвало такова нещо. Мисля, че не е в апарата проблема, а в SIM картата, или оператора.
Цитирай
#9

(2016-12-13, 17:34:03)MANYAKA написа:  ..Два пъти ми сменяха картата,но пак се получава.Този проблем го имат и други хора с други модели телефони.
Ако е от картата, тогава пробвай с друг оператор.

 
Цитирай
#10

Какво ще кажете за процесора?
Осврн това Mail-T830 MP2 по добър вариянт ли е от Adreno 405.
Апарата ще ср ползва активно и за ММО игри. Дали ще се справи

Samsung Galaxy S3 Neo
Lenovo Yoga B6000 3G
Цитирай
#11

Ползвам телефона от почти 2 месеца и съм супер доволна - бърз е, не грее при дълги разговори и сърфиране! Купен е от Мтел, но ползвам с Виваком сим карта, която явно не е 4G, а доколкото знам апарата го поддържа / за мобилен интернет иконката ми е H+ /.
Някой може ли да не насочи къде в менюто мога да видя точните параметри на телефона - процесор, рам и т.н?

Samsung Galaxy J7 2016
Цитирай
#12

Инсталирай си CPU-Z от Play Store, и ще ги видиш.
Цитирай
#13

(2017-04-09, 13:40:40)Suggs написа:  Инсталирай си CPU-Z от Play Store, и ще ги видиш.

Благодаря, направих го - всичко си пише! И дори си смених сим картата с 4G - определено е по-бърз интернета  Dance

Samsung Galaxy J7 2016
Цитирай
#14

Ще ползвам темата за да опиша проблема си. Имам два броя J7, които при носене в джоб и получаване на входящо обаждан, от търкането в плата приемат, или отказват разговор. Може ли да се направи зелената слушалка да е само о тхардуеърен бутон? Някакво друго решение има ли?
Цитирай
#15

Има - купи им калъфчета. Хем ще ги запазиш, че това носене в джоб ...  Undecided
Цитирай
#16

Отпред съм сложил кристален протекто, отзад са със силиконов калъф. За първи път виждам телефон да се отваря/затваря при допир с всичко. Ако това е нормално състояние за апарата няма ли как да го огранича, приемерно с отговор само с хардуеърен бутон?
Цитирай
#17

По принцип можеш да зададеш приемане на обаждане с бутона Home. Прави се от Settings --> Accessibility --> Answering and ending calls . Само че не знам дали това ще ти свърши работа.
Цитирай
#18

Ще пробвам довечера. Благодаря.
ПП: Не става по тоя начин.
Цитирай
#19

Здравейте приятели! Имам проблем...Имам Samsung Galaxy J7, ползван е само 5 месеца, в гаранция е, купуван от Технопилис. Но падна на цимент и му се счупи стъклотоSad( Въпреки, че е с противоударен калъф, явно е имало ръб или камък и стъклото е разцепено по дължината на дисплея. Иначе телефона си работи без проблем, няма промяна нито в тъча, нито в изображението.
Къде да го сменя, какво ще ме посъветвате, така ме дразни да остане...В оторизиран сервиз, за да му тече гаранцията или в друг? И може ли само стъклото съответно да сменя?
Цитирай
#20

(2017-05-24, 14:03:59)hrisi1303 написа:  Здравейте приятели! Имам проблем...Имам Samsung Galaxy J7, ползван е само 5 месеца, в гаранция е, купуван от Технопилис. Но падна на цимент и му се счупи стъклотоSad( Въпреки, че е с противоударен калъф, явно е имало ръб или камък и стъклото е разцепено по дължината на дисплея. Иначе телефона си работи без проблем, няма промяна нито в тъча, нито в изображението.
Къде да го сменя, какво ще ме посъветвате, така ме дразни да остане...В оторизиран сервиз, за да му тече гаранцията или в друг? И може ли само стъклото съответно да сменя?

В оторизиран е много по-добре, сега ще обясня защо
1. Както спомена, гаранцията остава, при обикновените сервизи не.
2. В обикновените сервизи често слагат китайски боклуци, сега ще кажа от личен опит:
Смениха ми един път дисплей + тъч за 80 лв. На дисплея имаше един пиксел който постоянно беше син, и след 4 дена стъклото пак се счупи. Купих си дисплей + тъч за 50 лв нови, този път си ги смених сам. Дойдоха надраскани, по време на зареждане екрана мига и има линии (не пречат много на гледането) също трябваше да сложа тиксо върху "платката" на дисплея защото вероятно някой от компонентите е докосвал метал и не работеше. Общо взето, половинчата работа.

A trip down memory lane
2013: ZTE Blade III
2015: Samsung Galaxy Core 2
2016: Samsung Galaxy J5 2015
2017: Samsung Galaxy J5 2017
2018: Xiaomi Redmi Note 5 AI
Цитирай
#21

Благодаря много за отговора и информацията, беше ми полезна, мисля да те послушам!
Цитирай
#22

Някой знае ли кога се очаква да излезе Android 7 Nougat за J7 2016?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)