Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Custom recovery - проблем
#1

Здравейте, колеги! Притежател съм на въпросното телефонче. След ъпдейт-а до 5.0.1 имам проблеми с производителността на телефона. Разбрах за Xposed framework-a. Изглежда ми полезен та реших да го пробвам. За да го инсталирам се нуждая от руут достъп и къстъм рековъри. Руутнах телефона с Kingo root и то доста лесно. Спрях се на TWRP рековъри, ползвал съм го преди и ми беше доста удобно. За съжаление имам проблем с неговото инсталиране. Успях да намеря .img файл за Vibe x2. Инсталацията с Flashify беше безуспешна. Img файлът се флашва и когато телефонът се рестартира, за да влезе в recovery-то, просто си прави normal reboot. Впоследствие като вляза в рековърито, съм си със стоковото на Леново, което е доста бедно от към функционалности. Пробвах и с Android SDK, fastboot - безуспешно. Fastboot devices въобще не ми отчита наличието на свързан телефон, докато на sdk излиза. С една програмка (Android One Toolkit) успях да отключа bootloader-a, но впоследствие инсталирането на recovery пак беше безуспешно. Отворя ми стоковото и това е. Някакви предложения?  Bu Bu Bu

Lenovo vibe X2 - Rooted 
Цитирай
Аксесоари
#2

(2016-06-07, 22:23:21)garbancito написа:  Здравейте, колеги! Притежател съм на въпросното телефонче. След ъпдейт-а до 5.0.1 имам проблеми с производителността на телефона. Разбрах за Xposed framework-a. Изглежда ми полезен та реших да го пробвам. За да го инсталирам се нуждая от руут достъп и къстъм рековъри. Руутнах телефона с Kingo root и то доста лесно. Спрях се на TWRP рековъри, ползвал съм го преди и ми беше доста удобно. За съжаление имам проблем с неговото инсталиране. Успях да намеря .img файл за Vibe x2. Инсталацията с Flashify беше безуспешна. Img файлът се флашва и когато телефонът се рестартира, за да влезе в recovery-то, просто си прави normal reboot. Впоследствие като вляза в рековърито, съм си със стоковото на Леново, което е доста бедно от към функционалности. Пробвах и с Android SDK, fastboot - безуспешно. Fastboot devices въобще не ми отчита наличието на свързан телефон, докато на sdk излиза. С една програмка (Android One Toolkit) успях да отключа bootloader-a, но впоследствие инсталирането на recovery пак беше безуспешно. Отворя ми стоковото и това е. Някакви предложения?  Bu Bu Bu

Само не разбрах,искаш да си върнеш стария андроид ли ?Защото ако да мога да ти помогна ,на мен ми се получи успешно Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)