Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Липсващи файлове в галерия
#1

Здравейте! 

Вчера обнових телефона от Android 5.0 Lollipop до 6.0 Маrshmallow. Обновяването беше извършено от телефона и дадох съответните разрешения. 
Днес сутринта се натъкнах на следния проблем - при заснемане на снимка тя се появяваше в долния десен ъгъл, където би трябвало да се визуализират изображенията от галерията. Натискайки върху това изображение, бях изпратен в Галерия, а в албума със снимки от камерата въпросното изображение липсваше.  Huh Bu  И така няколко пъти подред снимах, но снимките не се появяваха в галерията. След това преместих мястото на записване от SD картата във вътрешното хранилище и снимките се появяваха. 
Ще съм ви благодарен ако ми кажете как да реша този проблем, защото искам снимките да се записват на SD картата поради наличието на повече място.  Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж permission-ите на приложенията Camera и Gallery дали имат достъп да "записват/четат" върху външната карта.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

(2016-06-09, 11:21:55)centur написа:  Виж permission-ите на приложенията Camera и Gallery дали имат достъп да "записват/четат" върху външната карта.

Би ли ми казал къде точно да ги видя тези разрешения? В папката с приложения отварям камера и галерия, но никъде не мога да намеря за това.  Huh
Цитирай
#4

Изтрий кеша и данните на Камера, Галерия, Съхранение на медия (Media Storаge) рестартирай и след 20 мин пак пробвай да снимаш с камерата.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Изтрих кеша и данните на камерата, галерията също. Рестартирах телефона няколко пъти и пак същия проблем. Снимайки с камерата, снимката не се появява нито в галерия, нито в малкото прозорче в режим Камера... ;/
Цитирай
#6

Виж в настройките на камерата къде се запаметяват снимките, ако е в сд картата го смени това да става в паметта на телефона.
Цитирай
#7

Може да нямаш памет в тела.
Чела съм,че тези актуализации заемат много памет.
Пробвай да изтриеш някои неща.
Цитирай
#8
Tongue 

Упс тема от 2016г.  Smile
Цитирай
#9

Не му обръщай внимание...колегата вдига само теми от преди 3-4 години Smile Веднъж му обърнах внимание,ама си пада по "студени досиета".
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)