Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

в страницата на мтел пише че има Четец на пръстов отпечатък, но в други сайтове не го пише това ?
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте , наскоро се сдобихме с Y6II compact . Имаме някакъв проблем с камерата, когато фокусира на дисплея се вижда супер ясно но след снимане картината е позамазана. Това някакъв софтуерен бъг ли е, не знам . Вичко друго работи перфектно.
Цитирай
#28

(2016-12-29, 18:31:32)ivwera написа:  Здравейте , наскоро се сдобихме с Y6II compact  . Имаме някакъв проблем с камерата, когато фокусира на дисплея се вижда супер ясно но след снимане  картината е позамазана. Това някакъв софтуерен бъг ли е, не знам . Вичко друго работи перфектно.

пробвай с рестартиране на телефона.Аз имам y6 pro и камерата също е лоша..
Цитирай
#29

Здравейте аз си закупх HUawei Y6  pro. Телефончето е на около седмица засега не виждам някакви недостатъци, не че много разбирам, камерата, звука ми харесват, но имам няколко въпроса. Първо какво да правя с тъпия messenger харчи ужасно м ногхо батерия стига ми до 30мAh трябва всеки път да му давам да затваря, facebook i той ма по-малко за него съм дала да се изключва когато екрана спи.  И още едно въпросче когато говоря , откъде да настроя тел екрана да се заключва, че да не натискам разни други неща по време на разговор. Иначе досега два пъти съм зареждал ател, първия път като го взех беше на 58 % стопих го до 32 и го заредих през ношта изкара два дена с яко ръчкане.
Цитирай
#30

Защо няма 6.0 Андроид за този модел и може ли ръчно да си го сваля отнякъде?
Цитирай
#31

Има във форума на „xda developers”, но не желая да го инсталирам. Предполагам, че няма да се яви официален ъпдейт за модел. Такава е съдбата на бюджетните смартфони.

Изпратено от моят HUAWEI SCL-L01 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#32

Напиши си пълният софтуерен номер, за да се опитаме да помогнем.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#33

LYO-L21C577B124, чета че за него нямало да дойде 6.0, как мога да го сложа?
Цитирай
#34

От къде е купуван телефона? С577 не софтуер за Европа. С567 е за USA, твоят е пак някъде там, за региона.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#35

(2017-03-05, 14:03:56)ronnie72 написа:  От къде е купуван телефона? С577 не софтуер за Европа. С567 е за USA, твоят е пак някъде там, за региона.

Купих го от Теленор преди месец. Ако сменя региона дали ще получа ъпдейт?
Цитирай
#36

Не мога да кажа. Провери за ъпдейт през HiCare (имаш я на телефона) или чрез тази програма:
http://www.google.bg/url?q=https://play....d1WAwTXJwQ

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#37

Добре, ще проверя, благодаря.

Не става.

(2017-03-05, 16:18:44)ronnie72 написа:  Не мога да кажа. Провери за ъпдейт през HiCare (имаш я на телефона) или чрез тази програма:
http://www.google.bg/url?q=https://play....d1WAwTXJwQ

Не става.
Цитирай
#38

Батерията едвам изкарва 1 ден, спрял съм всички програми да не ми работят във фонов режим, само Вайбър работи. Не знам от телефона ли е или има нещо друго което не правя като хората.

Бихте ли споделили как да си root на телефона?
Цитирай
#39

Здравейте, имам проблем с микро сим картата, не я разпознава. Не знам дали съм я поставил правилно, некой ако може да помага

Изпратено от моят SM-T585 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#40

Пробвай с друга карта за същия проблем.

 
Цитирай
#41

Здравейте! Имам у6 2, двусимов ,но със следния проблем:
самоволно телефона си включва мобилните данни и по никакъв начин не могат да се спрат.Опитах с връщане на заводски настройки - не става! Направих му хард ресет без да възстановявам потребителски настройки от акаунта , 3-4 дни нямаше проблем. От тази сутрин мобилния нет е включен без отметката в настройките му да е активна и не мога да го изключа по никакъв начин. Ако някой знае на какво може да се дължи това моля да помогне! Абонат съм на Виваком.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#42

Добър ден. Аз съм с Huawei Y6 2018. Кажете някоя програма за да съхраняван нещата в sd картата
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)