Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[XiaoMi MI 5] - Инструкци и процедури
#76

Стана с китайския PC Suite - PWR+Vol Up и излиза кабела
после средния бутон: 清除数据 е за clear data...

If you can't be good - be bad...
Цитирай
Аксесоари
#77

Пичове, много ме яде един проблем. ..
Имам една игра - Oddworld, която върви супер на Mi5, но като закача Mi Gamepad-a и не отчита десния стик. Трябва ми root - badly!

Открил съм как да го подкарам, но вече един път загубих IMEI-я заради SuperSU и флашвах всичко наново (Mi Backup е безценно).

Въпроса ми е - има ли някой с последните ъпдейти на Gobal Developer, който да е успял Root?

If you can't be good - be bad...
Цитирай
#78

Проблемът не е в глобал дев, а във версията на супер су и да почистиш преди и след флашването кеш и далвик.
2.79 sr3 сваляш и си готов
Цитирай
#79

ми а дано, че много ще ме е яд ако пак изчезне IMEI.

Почвам...

If you can't be good - be bad...
Цитирай
#80

Направи си бекъп на efs дяла през recovery
Цитирай
#81

не става, след MiFlash се е lock-нал нещо и при опит да флашна TWRP ми дава: remote partition flashing is not allowed.

сега умуваме с Google дали нещо ще се прецака ако: fastboot oem edl

If you can't be good - be bad...
Цитирай
#82

Ц. Пусни си заявка за отключване или пробвай ънлокъра дали няма ти даде да си отключиш
Цитирай
#83

...даде ми Smile
явно се е самозаключил пак, заради MiFlash-а нещо...

След успешен install на най-новия TWRP (3.1.1.0), Clear Dalvik/Cache -> SuperSu -> Clear Davlik/Cache вече съм с root-нат телефон и ще мога с треперещи ръце да сменя заветния Vendor файл за да си оправя Mi Gamepad-a.

8 дена мъки но накрая успех!

Благодаря suffer!

If you can't be good - be bad...
Цитирай
#84

За нищо. Понякога има дребни пропуски при инструкциите, особено ако не са от опит , а директен превод, така че си е нужно инфо от първа ръка
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)