Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CyanogenMod Roms
#76

(2016-06-21, 14:08:47)BackL написа:  Тука си прав рома си става за всекидневна употре*а, но за игри не става щом на един клаш оф кланс лагваше няма смисъл да казвам как е на някоя по сериозна игра, като генгста вегас и гореспоменатото UFC, дори и фантом кернела не успя да го управи, а и да не споменавам загряването.. За сега се категоризирам, че най добрия ром е CM13 XOSP, пробвах го в игрите и почти не се среща лаг, а и не загрява като CM12.1, да спомена, че не използвам и къстъм кернел, а и получавам нов дизайн на Xperia и новостите ма CM13 от батерията съм доволен, бъгове няма, само съм забелязал, че не се чува много силно при разговор и камерата не е стоковата и не прави най добрите снимки(пак са си прилични), но това не е чак такава болка за умиране.. :-D

Да аз четох че при този ром XOSP регулацията за звука не работи, но както викаш не е болко за умиране, върнах се в момента на стоковия киткат, поне знам че само на този ром който съм пробвал, досега най-добре вървят игрите и що годе батерията държи. А пък по нататък като почнат да правят ъпдейти на XOSP рома бих го пробвал. Понеже гледам че момента е Beta версия. А пък и толкос като за телефон 300 лева.
Цитирай
Аксесоари
#77

Нали беше на S010? Или камерата не ти хареса? Аз не виждам голяма разлика от S025.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#78

(2016-06-21, 14:35:07)Stiliyan03 написа:  Нали беше на S010? Или камерата не ти хареса? Аз не виждам голяма разлика от S025.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk

Ами бях до днеска, ама както казах, камерата не ми харесваше, нещо не ми даваше сутринта да кача снимки едната направена със S010 другата със S025, да ти кажа много голяма разлика имаше, не знам ти защо не я виждаш. То не стига че камерата за 8 МП снима лошо ами и с този софтуерен проблем все едно снимаш със 5 MP.
Цитирай
#79

Не разбирам какъв ви е проблема с игрите? Аз игри не играя ама сега заради вас си инсталирах Need for Speed No Limits. Направих няколко промени за графичния режим в "опции на програмиста". При първия старт играта си зареди нормално и си заработи без лагове. В определен момент заби.
Веднага я пуснах на ново и продължих играта. Вървеше гладко и добре и повече не ми заби. Телефона разбира се загря малко повече ама все пак в къщи е 28 градуса а на тази температура и нормалните компютри вече загряват малко повечко.
Слагате разни месинджъри и фейсбуци, които ви товарят телефоните страшно много а после системата ви крива...
Теста е на CM12.1 update 12, default kernel.


Цитирай
#80

Всеки с предпочитанията си колега, аз ако исках телефона да го използвам само за разговори, щях да си ползвам нокиата с фенерче, все пак съм го взел, за да мога да си го ползвам колкото се мога по пълноценно, да браузирам, да играя, да си пиша с приятели. За мене игрите най-добре вървят на стоковия киткат, без да бутам най различни настройки дето не знам какво правят и т.н.
Цитирай
#81

Колега, за мен един стабилен ром трябва с Facebook, Mesenger, Youtube, Viber, Snapchat, игри и т.н. да върви добре без лагове, както в стоковия киткат, другото просто не е нормално за стабилен ром на телефон с толкова мощен процесор. Колегата @Slackwere12 е прав, не сме си взели тези телефони само за разговори.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#82

Поинтересувайте се колко товари телефона фейсбук и мрсинджъра и ще се изненадате. В интернет има много статии на тази тема


Цитирай
#83

Знам колко товари, но просто съм свикнал да влизам през приложението, а не през браузъра, щом съм минал от CM12.1 отново на стоковия киткат, значи съм си направил сметка, как вървят приложенията при различните ромове, е все пак ако беше телефон с 2-3 ГБ РАМ и поне 2Ghz процесор, тогава да кажеш че не се бърка толкова с кой ром си.
Цитирай
#84

S025 наистина е добър ром. Единственото, което ме дразни при него е,че сензора за близост не работи коректно. Като махна телефона от ухото дисплея не винаги светва.


Цитирай
#85

При мен сензора си работи добре. Може би проблема е при теб.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#86

С оригиналния ром на телефона ли си или си го флашвал?


Цитирай
#87

Сега съм с S010, но и на S025 е наред.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#88

Малко свежа информация относно ъпдейт 13 за CM12.1
Също и за бъдещото излизане на CM13 от ED300
http://forum.xda-developers.com/showpost...count=1165


Цитирай
#89

Да, това е добре, явно ще излезе на 01.07. Между другото
(2016-06-21, 17:55:29)ncode13 написа:  Поинтересувайте се колко товари телефона фейсбук и мрсинджъра и ще се изненадате. В интернет има много статии на тази тема
Знам колко товарят Facebook и Messenger, но това не е проблем в стоковия киткат или S010.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#90

все пак ,това е телефон не е копютър . Аз съм на кит кат с040 всичко ми отваря много бързо , работят фейсбук,месинджър,вайбър и лачапс , как пипна иконката и се отваря , а при лолипопа едно замисляне едно чудене ужас , много загрява телефона ,а с010 не можах да го инстална от риковерито даде грешка конфигориран е телефона на българия
Цитирай
#91

Ами ако си извадил System.zip от архива на S010 не би трябвало да имаш проблем, точно този файл се флашва.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#92

Някой пробвал ли е скоро MIUI къстъм ромчетата, гледам че получават доста често ъпдейти, дори е излязъл и MIUI 8 ?
Цитирай
#93

(2016-06-23, 15:19:14)Stiliyan03 написа:  Ами ако си извадил System.zip от архива на S010 не би трябвало да имаш проблем, точно този файл се флашва.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk

не съм го вадил имам с058 копирал съм го на компа и си го качвам на картата памет файла е същия , като на с010 и става без да вадя нищо,но ще опитам пак
и сега последно с010 по добре ли е от с059
Цитирай
#94

аз съм вече около седмица с с10 и съм доволен.
Цитирай
#95

(2016-06-23, 21:17:24)k1n3t1x написа:  аз съм вече около седмица с с10 и съм доволен.

а от с059 не си така ли има ли разлики
Цитирай
#96

Да по-добре е от S059 и S030. Архива, който теглиш за S010 от него вадиш System.zip и го флашваш през рекавърито.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#97

След серия от тестове със S059 за пореден път се убедих, че към момента няма по-добро от CM12.1 Сега с нетърпение чакам ъпдейт 13 на 1-ви юли. Това вероятно ще е и последния ъпдейт за тази версия. Към края на лятото се очаква CM13.

Моля потребителите да коментират тук само CyanogenMod ромове, за другите си има отделни теми.
Благодаря

За феновете на Kitkat.

The Best CM11 CyanogenMod 11 ROM For Lenovo A6000/Plus (Stable) UPDATE 8

"-most of the bugs are fixed and the ones didn't fixed there is alternative way
-many tweaks has been added for memory management ,performance, battery backup
-the ROM very speedy very smooth very stable Optimized for internet, gaming, multimedia ,daily use
-as for battery backup we add as we could optimization to make the battery last as it could it even beat the lenovo stock rom
-we integrated best lollipop theme on googleplay to you give the new look of material design

so you got the look performance and battery backup of the best to other Roms"

http://forum.xda-developers.com/lenovo-a...d-t3163636


Цитирай
#98

Аз съм го слагал, много гладко работи и батерията много държи. На мен вече ще ми е резервен план, ако се наложи да минавам на китката, ще минавам на него вместо на стоковия.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#99

http://forum.xda-developers.com/showpost...count=1176

Update 13 , Kernel Modules 7 , telo-kernel 9 , God-kernel 9
Released
Check the Main Thread for Bugs Fixed and Futures Added Log


+UPDATE 13--------------01-07-2016:
  • Include all the fixes of UPDATE 12
  • reduce screen blink
  • ksm is off by default to save battery
  • improve performance
  • optimize memory
  • kernel modules updated to build 7
  • telo kernel updated to build 9
  • God kernel updated to build 9
  • download update 13 From here
  • download No Optimization 13 From here
  • Bugs found:


Цитирай

Ти инсталирал ли си го ъпдейта? По-добре ли е?

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)