Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Stock ROM, Custom ROMS, Gapps. Всичко на едно място

Кое е по-добре Кит-кат или С 62?
Цитирай
Аксесоари

киткат-а...
Батерията едва ли са я оправили на С62.
А няма и друго ново добавено.

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай

Определено не е като Kitkata, но като цяло performance-a е подобрен. И ако не се използва facebook и messenger мисли и зарежда доста бързо.
Цитирай

Да споделя-вече от месец карам с AICP 12.1 и след ъпдейта до 7.1.2 телефона отново се забърза,страхотен ром.Единствено скрииншотовете не работят,но с Screenshot Easy от гугъл плея се оправят.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай

(2017-05-13, 14:07:12)MeRtYy написа:  Да споделя-вече от месец карам с AICP 12.1 и след ъпдейта до 7.1.2 телефона отново се забърза,страхотен ром.Единствено скрииншотовете не работят,но с Screenshot Easy от гугъл плея се оправят.

Здравей,
Преведен ли е на български целия ром.
Цитирай

Да,преведен е.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай

Привет! Наложи ми се да сменя на племенника дисплей с тъч на А6010 едносимов и след смяната телефона почна да се държи странно - да не отваря гугъл приложения, да се рестартира често и понякога да забива. Два пъти му правих ресет през телефона, но явно не се получава и проблемите остават. Предложете ми какъв РОМ да му сложа, явно стоковия на телефона се е брикнал. Благодаря!

П.П Забравих да напиша, че съм със стоковия РОМ 5,02 A6010_SINGLE_S028_160321_8G_ROW

П.П.П. Изтеглих същия ром като RAR файл от XDA, но не мога да го отворя през QFIL за да го инсталирам, или не знам как. Нямам в момента карта с памет и затова пробвам през компютър.

Моля помогнете с читав ROM - този в XDA не може да се инсталира нито през рекъвъри, нито през QFIL. Откъде мога да изтегля нормален стоков ROM за този апарат?

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай

Привет на всички! Имам един проблем,боса съм малко в тази сфера ,но ще се опитам да обясня .Проблема е с lenovo a6000 dual sim ,беше на поправка и там ми обновиха андроида,с тоз въпросния ,,нов,, страшни проблеми,забива адски много ,не може да се вдигне когато звъни,че то дори и не свети екрана Bu .. забива от всякъде старият мисля ,че е бил 4.4.2 kitkat ,но не съм на 100%,сегашният е 5.0.2 kraft-S062.Мога ли да върна старият (ще помоля и линк към него Angel ) или с кой да го сменя!Телефончето не е лошо и има живот в него ,но в това положение е не използваем!
Цитирай

Здрастиии ,те ромовете са чак в първия пост на темата Big Grin Cool .Има доста включително и 4.4.Също и Тук има стокови ромове.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)