Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC Desire 610 проблем след изтърване
#1

изтървах си телефона, не от много високо,но след това изтърване батерията на телефона взе да пада много бързо,да забива доста,като вдигна на някой като ми звани автоматично се включва високоговорителя, екрана се завърта сам а съм му изключил тази опция...
Ако му върна фабричните настройки дали има вариант да се оправи ?
Мислех да му сменя батерията само, но след изтърването възможно ли е нещо друго да хаби батерията и дори да взема нова пак да пада бързо Confusedadsad: :o
Цитирай
Аксесоари
#2

@wasntmeer, мисля, че в случая проблемът е по-скоро хардуерен.

 
Цитирай
#3

(2016-06-13, 10:34:12)NoMaD написа:  @wasntmeer, мисля, че в случая проблемът е по-скоро хардуерен.

телефона е в гаранция все още..
Цитирай
#4

@wasntmeer, пробвай с ресет, ако не се оправи - значи е за сервиз. Гаранцията не покрива хардуерни проблеми.

 
Цитирай
#5

Не ги покрива, ако разберат, че го е изпускал, ако няма видими следи от изтърването, няма да има проблем.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#6

с рестарт нищо не се оправя.а за гаранцията отзад на телефона има една черта получила се след изтърване, но е съвсем леко забележима..
Цитирай
#7

С рестарт или с ресет?

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#8

(2016-06-13, 13:54:08)NoMaD написа:  С рестарт или с ресет?

Sent from my XT1580

как се прави този ресет? Angel
Цитирай
#9

(2016-06-13, 10:59:53)NoMaD написа:  @wasntmeer, пробвай с ресет, ако не се оправи - значи е за сервиз. Гаранцията не покрива хардуерни проблеми.

Че какво покрива тогава!??
Цитирай
#10

Би ли ми казал как да направя ресет? както и дали след него се губи някаква информация от телефона
Благгодаря
Цитирай
#11

Да, губи се. Трябва бекъп преди това. В настройки - архивиране и нулиране - връщане заводски настройки.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#12

(2016-06-13, 19:05:17)NoMaD написа:  Да, губи се. Трябва бекъп преди това. В настройки - архивиране и нулиране - връщане заводски настройки.

Sent from my XT1580

а как да си направя бекъп Blush
Цитирай
#13

Някъде, на PC -то си запази цялата информация от телефона.

Sent from my XT1580

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)