Анкета: Притежавате ли този модел? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да
53.13%
17
53.13%
Не, искам само да видя резултатите
46.88%
15
46.88%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Днес забелязах, че в "Джаджи" вече липсва бързият бутон за "Без звук". Също така бутона за Bluetooth не включва и изключва директно функцията, а отваря менюто на Bluetooth-a. MIUI 9 - 9.1.1.0 Global Stable.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
Аксесоари

Пробвах сега блутут бутона при мен си включи директно без меню. За другото което казваш, нямам си на идея какво, не съм го ползвала.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

Цитирай

Не знам дали се разбираме правилно. От нотификейшъна проблем няма, от бързите бутони се случва това. Прилагам скрийн. Прави ми впечатление, че в иконата липсва "кръгче", както е при останалите.
  
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Да пробвах, наистина се отваря менюто.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

Цитирай

(2017-12-01, 20:13:20)salai написа:  Днес си получих ъпдейта до Миу 9

Sent from my MI MAX using Tapatalk
Току-що ми излезе и на мен. Като заредя батерията ще го ъпдейтна. Задължително ли е да се прави Factory data reset след ъпдейта?

[Изображение: a631228994ae7d0cd40ecd797f6cb8b0.jpg]

Изпратено от моя MI MAX през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Аз не направих, работи добре, една идея по-бързо.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

И аз не направих. Скоро ще ходи на ремонт моя и тогава всякакъв ресет ще му направят. Аз забелязвам, че зависва вече 2,3 пъти. Явно си трябва ресет.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

Samsung Galaxy S II; Samsung Galaxy Mega 6.3;  Xiaomi Mi Max Prime 4/128GB, Xiaomi Mi Max 3 4/64GB

Цитирай

Вече два месеца съм с телефона. Никакви проблеми, много съм доволен. Стоковият РОМ ме устройва напълно, отначало системата MIUI, ми беше необичайна, но вече свикнах, за сега няма да рутвам телефона. Big Grin
С настъпващата Нова Година! Да сме живи и здрави!

Xiaomi Mi 10T lite 5G, Samsung A7 2018, Mi Box S, Mi Band 5.
Цитирай

Не се отваря приложението за теми? Излиза надпис "не се поддържа във вашия регион"? Някой има ли информация защо е така?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128
Цитирай

Заради някакви простотии на ЕС . Премини на регион Индия ии САЩ и ще ти излезне . При САЩ не излизали допълнителните приложения.

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на hapi6 за това мнение:
  • krassiy
Цитирай

Благодаря ти за бързия отговор :-)

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128
Цитирай

Моля . Надявам се се е получило

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Някой знае ли седмичните ъпдейти на стабилния ром след 9.5.4 дали ще продължат и дали ,ще има 8.0?

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128
Цитирай

И аз се чудя и надявам.

Изпратено от моя MI MAX през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Тук вече няма първият Mi Max: http://en.miui.com/getrom.php?m=yes

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128
Цитирай

8 няма да има и за мАкс 2
А за седмичните е рано да се каже още
Цитирай

???? Нали според таблицата която беше побликувал, Маx 2 ще получи MIUI 10 + Oreo 8.x ????

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Да. Но гледам бетата...
http://bigota.d.miui.com/8.7.10/miui_MIM...41_7.1.zip

Поне китайския е базиран на 7.1.
Реално единствения телефон със снапдрагон 625 и орео, на този етап, е редми 5 плюс ( глобална бета само)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)