Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy J5 (2015) Android 6.0.1

(2016-12-20, 01:39:25)draganoff написа:  Само custom recovery, а и винаги може след това да си флашне стоков ром от sammobile и гаранцията да важи...

Нещо не става, пише "blocked by frp lock"

А и това дали дига KNOX и отпада ли гаранцията?

Xiaomi Mi A1 , Galaxy S IV I9515, Lolipop 5.1.1(CyanogenMod CM12.1) -Mtel, Galaxy Ace2 [4.4.2-KitKat] CM 11, Рено Меган II Grandtour -2006/1.6v V16/Fobos
Цитирай
Аксесоари

Еми, да, щото първо в опциите на разработчика се включва OEM отключване.

A trip down memory lane
2013: ZTE Blade III
2015: Samsung Galaxy Core 2
2016: Samsung Galaxy J5 2015
2017: Samsung Galaxy J5 2017
2018: Xiaomi Redmi Note 5 AI
Цитирай

(2017-02-03, 19:12:54)aurona написа:  Нещо не става, пише "blocked by frp lock"

А и това дали дига KNOX и отпада ли гаранцията?

Да, вдига го и сигурно отпада. Лично аз не мисля, че примерно в технополис гледа това, ако евентуално се случи нещо... ( купил съм го оттам ).
А и да го крепя 2 години само заради едната гаранция, да е телефон за над 1000 лева - окей, но те не са.
Имах, и все още имам S II Plus за 4 години нищо не му се случи и до ден днешен работи като пушка...
Отделно има някакви приложения и модове за ресетване на knox, но лично не съм ги използвал.

Samsung Galaxy J5 2015 Stock 6.0.1
Samsung Galaxy S II Plus Stock 4.2.2
Samsung Galaxy Tab II 7" Stock 4.2.2
Цитирай

Благодаря!

Xiaomi Mi A1 , Galaxy S IV I9515, Lolipop 5.1.1(CyanogenMod CM12.1) -Mtel, Galaxy Ace2 [4.4.2-KitKat] CM 11, Рено Меган II Grandtour -2006/1.6v V16/Fobos
Цитирай

Днес получих ъпдейт от 340мб. Новата версия е J500FXXU1BPL3 . Някой получил ли я е и къде може да се види какво е новото в нея.

Samsung Galaxy J5 
Цитирай

(2017-02-07, 19:47:17)evrokoma написа:  Днес получих ъпдейт от 340мб. Новата версия е J500FXXU1BPL3 . Някой получил ли я е и къде може да се види какво е новото в нея.

И аз го получих, инсталирах.....Не виждам никаква разлика!
Цитирай

(2017-02-07, 19:47:17)evrokoma написа:  ...какво е новото в нея.
На пръв поглед - актуализиран секюрити патч и фейсбук като системно приложение.
Цитирай

(2017-02-12, 19:54:57)asar_bg написа:  На пръв поглед - актуализиран секюрити патч и фейсбук като системно приложение.

И само това в 340 Мв.?
Цитирай

При мен актуализацията беше 134 мб и защитата на андроид вече е от декември, а не от август както беше преди ъпдейта.

Honor 90 - 12/512
Цитирай

(2017-02-13, 19:29:35)Galaxy_ace123456789 написа:  При мен актуализацията беше 134 мб и защитата на андроид вече е от декември, а не от август както беше преди ъпдейта.

Сигурно защото при мен телефона е J5 2016? Не зная!
Цитирай

(2017-02-12, 19:54:57)asar_bg написа:  На пръв поглед - актуализиран секюрити патч и фейсбук като системно приложение.

И сега приложението няма местене нали? Lol
То самото приложение е около 250 мб., много тъпо така особено за такива телефони от нисък клас с малко вътрешна памет.
Цитирай

Колко е вярно за Андроид 7 няма как да знаем, но в Турция ей това са публикували февруари месец.

1 октомври 2017, така че ще видим дали ще огрее и 2015.
https://www.sammobile.com/2017/02/21/sam...y-j5-2015/

[Изображение: samsung-turkey-nougat-roadmap.jpg]
Цитирай

И аз това го гледах преди около месец. Достоверно ми се струва, но да видим. На други места се говори за юли месец, но все още нищо не е сигурно.

Но за сега като нямо Nougat или поне Grace Ux - темата за S8, клавиатурата на Samsung Nougat, Beta Browsera и S8 Music Player... само се чудех има ли как да си сложа онези модове на камерата като при Grace Ux?
Цитирай

Моя РОМ е Grace ux? А и все повече го пълня със S8 мод-ове и се получава доста добре.

A trip down memory lane
2013: ZTE Blade III
2015: Samsung Galaxy Core 2
2016: Samsung Galaxy J5 2015
2017: Samsung Galaxy J5 2017
2018: Xiaomi Redmi Note 5 AI
Цитирай

Е така е, но лично на мен не ми се занимава с ромове модове рутване и т.н. Аз по-лесния начин гледам що годе да го направя така да ми харесва, но дано има ъпдейт до Нугата. То един път дойде ли ще е супер всичко много лесно ще може да се слага от apkmirror
Цитирай

(2017-04-05, 21:17:19)deni_33_ написа:  И аз това го гледах преди около месец. Достоверно ми се струва, но да видим. На други места се говори за юли месец, но все още нищо не е сигурно.

Но за сега като нямо Nougat или поне Grace Ux - темата за S8, клавиатурата на Samsung Nougat, Beta Browsera и S8 Music Player... само се чудех има ли как да си сложа онези модове на камерата като при Grace Ux?

Интересното е че източника, който са дали към статията от линка горе, който съм дал е от сайта на Самсунг, но турската версия.
Като цъкнах да видя източника ми показва, че липсва информация по случаят т.е. ако е имало някаква публикация и шота е вземат от сайта на Самсунг то впоследствие е изтрит. Опитах се да намеря нещо по въпроса в турската версия на сайта на Самсунг, но не отких нищо, защото си рекох сигурно са променили нещо и затова вече не зарежда въпросната информация.

Като натиснеш долу на Source те прехвърля в сайта на Самсунг и въпросната информация, която тогава явно е била налична, но сега не е.
https://www.sammobile.com/2017/02/21/sam...y-j5-2015/

Другият таг VIA е към друг сайт, но е копи пейст със същото, което пише при sammobile.
Цитирай

Нов ъпдейт с големина 94мб получих вчера. Най-вероятно секюрити пач с дата на поправка 1.03

Samsung Galaxy J5 
Цитирай

След актуализацията: защита на андроид 1 март 2017


Прикачени файлове Миниатюри
   

Honor 90 - 12/512
Цитирай

Здравейте, някой може ли да ми каже на този модел телефон, може ли да се скриват папки със снимки.
Благодаря Ви предварително!!!
Цитирай

Може. Преименуваш като слагаш точка пред името на папката. Например ако папката е "снимки" я преименуваш на ".снимки" без кавичките. След това отиваш на файловия менижър и отгоре вдясно където пише още избираш прикрий скрити файлове. А за да ги видиш избираш покажи скрити файлове.

Samsung Galaxy J5 
Цитирай

працаках се , ресетнах телефона но явно съм активирал някаква опция, и сега ми иска стария акаунт а той беше някакъв измислен и нито го помня нито помня паролата ... сега какво да правя да изтегля ли нов ром и да го префлашна, дали ще се оправи
Цитирай

Някой може ли да ми каже може ли да записва разговори, без допълнителна програма.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)