Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy J5 (2015) Android 6.0.1
#26

В информацията за ъпдейта не се споменава, че ще е само за Индия, така че вероятно ще е за всички, но ще стане бавно.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2016-08-08, 21:23:14)startx написа:  С коя версия си на модела, защото в sammobile за FN последният ъпдейт за България е от 28 юни?
Да не да си го вземал скоро телефона и да ти идва точно тази актуализация от тази дата?

Тел.е купен в края на март т.г. от Виваком. Модела е J500F.
Цитирай
#28

Странно защо не ползват FN, който е за Европа и кой знае на коя държава са го сложили щом си получил така рано ъпдейта.
Цитирай
#29
Wink 

Явно е за Индия. Те само от начало предлагагаха FN модела в България и понеже телефона още от излизането ми грабна окото си го взех мрсец по-късно от Technopolis (FN). Няколко месеца по късно във всички магазини (Vivacom Mtel Telenor Technopolis Smartphon bg и др.) се предлагаше само F модела, което е супер защото е получил Marshmallow а Европа ще чака кой знае до кога сигурно Android 8 ще е излязъл а ние Marshmallow ще чакаме  Big Grin Big Grin  само Nexus му е истината..... ама все пак TouchWiz след 5.1 е уникален не знам как ще се реши тая дилема освен през 2 години флагман  Smile

Но все пак и без пари може конкретно J5 да се барне и да се подобри работата му - един Root махаш всички Microsoft и повечето Google приложения портваш някои приложения като новия музикален плеър на Samsung и Samsung Browser 4+ слагаш Crystal да ти маха рекламите, взимаш си карта с памет (телефона подържа 128GB) правиш я като основна памет и телефона е пушка, а и имаш Samsung Theme + Grace Ux theme и някой добър Launchar за някои функиции като Double tap to sleep или Samsung Labs и все едно си с Marshmallow  Wink Big Grin
Цитирай
#30

Не е само от началото пусната FN версията. Аз купих версията от 2015 за подарък през май месец тази година, че беше на промоция и си е FN. Явно някои оператори и магазини предлагат F версията или поне са се заредили с такива, защото първоначално масово се пусна модела в F версия и после се появиха на пазара и другите версии. Дори в Emag предлагат FN модела, а дали ъпа ще е само за F не се знае, но и се съмнявам да е така и в момента поради милионите продажби в Индия на F се пуска първо за него, а и все пак самата серия J е предназначен за Индия.
Цитирай
#31

Със сигурност ще дойде за всички все пак F;M;H са получили ъпдейта а е имало и някаква бета версия за Испания, Франция и Италия но вече не е достъпна страницата дето я видях - явно не е била за дневна употр*ба, което показва че ще доойде навсъякъде. Просто искам да видя само 1 държава за FN получила ъпдейта за дъ съм сигурен  Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай
#32

Ще дойде, а и няма смисъл да се бърза след като сегашният си върви без проблеми.
Хората са казали "Не пипай нищо, което работи добре". Big Grin

То така или иначе друг ъп т.е. Андроид 7 няма да дойде за този модел, така че не е болка за умиране кога ще дойде 6, но сигурно ще цъфне есента.
Цитирай
#33

Не избързвай с изказванята за Android N защото както видяхме A5(2015) беше 4.4.4 после 5.0.2 и накрая 6.0.1, така че защо и J5 да не е 5.1.1 6.0.1 и накрая 7.0 - все пак има 18 или 24 месеца подръжка (не си спомням едно от двете) а за това време без проблем може да си получи и Nougat. За Marshmallow-а сега ми е зора че с Good Lock; Samsung Music; Doze; Ultra Power Mod; и използването на SD карта като Storage ще изгладя всички бъгове които, сега намирам
Цитирай
#34

Не е вярно че модела F е само за Индия има и европейски държави който предлагат само F модела ....
Цитирай
#35
Wink 

Едно е да го предлагат друго е самата държава да е към този модел както България в случая е за FN но се продаваат и F модели отвори си Sammobile и виж коя държава в кой модел влиза
Цитирай
#36

Не виждам някой да е казал, че F е само за Индия, че дори казахме по-горе, че се продава в не малко държави включително и България. Казахме, че J серията е предназначена предимно за пазара в Индия и се пуска първоначално с F модела и след това се пускат и останалите.

J500FN (Europe); J500F (HK, India, South Africa, Thailand); J500G (Malaysia, Indonesia); J500Y (New Zealand); J500M (LATAM)
Цитирай
#37

Здравите аз мисля, че F вариант в България е за двусимовите модели а FN за едносимовите и лошо за едносимовите в случая за андроид 6.
Цитирай
#38

(2016-08-18, 10:02:19)Trekker написа:  Здравите аз мисля, че F вариант в България е за двусимовите модели а FN за едносимовите и лошо за едносимовите в случая за андроид 6.

Здравей, не е така. Това съм го забелязал в технополис, по техните описания двусимовите са FN, a пък едносимовите F. Но това е пълна глупост и двата са FN.

Samsung Galaxy J5 2015 Stock 6.0.1
Samsung Galaxy S II Plus Stock 4.2.2
Samsung Galaxy Tab II 7" Stock 4.2.2
Цитирай
#39

(2016-08-19, 01:37:46)draganoff написа:  Здравей, не е така. Това съм го забелязал в технополис, по техните описания двусимовите са FN, a пък едносимовите F. Но това е пълна глупост и двата са FN.

Здравейте,
Моят е закупен от Технополис - Русе в началото на Март т.г., неразпечатана кутия, двусимов, J500F, произведен 26.01.2016, CSC код ROM.
Ползвам го за телефон, интернет и навигация. До момента нямам забележки.
Цитирай
#40

Asar_bg с коя версия на андроид си?
Да F двусимов а FN едно проверено в Мтел.

Може и да не ни огреe с FN андроид 6.
Цитирай
#41

5.1.1
J500FXWU1AOJ2
За Румъния.
Никакви намеци за промяна.
Цитирай
#42

Индийскйя ROM може и да стане за твоята версия. F вариантите имат вече андроид 6.
FN трябва да почакаме, но е много вероятно да не се случи.
Силно се надявам да не съм прав.
Цитирай
#43

Към момента ме устройва и така.
Съпругата ми е с 6.0.1 (ако не се лъжа, че не мога да проверя в момента) и не ми допадат някои неща в оформлението, и менютата. Освен това, като чета на едно друго място за емоциите след обновяването, не се ентусиазирам особено. Вярно, че обикновено пишат хората с проблеми, но все пак.
Цитирай
#44

Заедно със съпругата ми си купихме нови телефони. За нея J5 FN (едносимов), а за маен Xcover 3. На Xcover-а получих ъпдейт до 6.0.1 няколко дни след като го купих средата на юли. Не виждам кой знае какви разлики от 5.1.1, но определено 6.0.1 ми дапада повече. Най-важното е новата функция за автоматично търсене на инфо със задържане на средния бутон. Супер е ! Надявам се и J5 да има 6.0.1, определено е по-добре Smile

Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G389F
Цитирай
#45

Хайде честито на собствениците на J500F (двусимов) вече имаме ъпдейт до 6.0.1 Smile
Цитирай
#46

За едносимовия още няма Sad

Samsung Galaxy Xcover 3 SM-G389F
Цитирай
#47

(2016-09-16, 23:37:27)bizzito написа:  За едносимовия още няма Sad

А дали ще имаме ? Вече започвам да се съмнявам... Smile

Samsung Galaxy J5 2015 Stock 6.0.1
Samsung Galaxy S II Plus Stock 4.2.2
Samsung Galaxy Tab II 7" Stock 4.2.2
Цитирай
#48

Ще дойде, но ще видим кога точно.
Цитирай
#49

Здравейте, как Ви се представят телефоните с Android 6.0.1
Цитирай
#50

При мен с новия Android 6.0.1 няма проблем работи си идеално.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)