Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Screen Burn - Прегаряне на екрана или задържане на изображението?
#76

(2016-12-11, 16:05:22)RiseOfTheLycan написа:  Нищо нямам на кутията...тотално бяла е...нямам подобен стикер!

Добре! Кутията е бяла, но тя нали влиза в друга ( кутия). При мен този номер е на " горната" кутия ( тя е изрязана и влизат една в друга). Стига да не си я изхвърлил.
Цитирай
Аксесоари
#77

Можеш да провериш също и чрез приложението Lg Phone From от магазина.

Sent from my LG-D855

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#78

Серийния номер го има и на лепенка под батерията
Не гледайте, че не отговаря с този на кутията ми, дъното ми е сменено заради screen burn дефекта, но напразно. 608 = Август 2016 год.
[Изображение: Mjov2cI.jpg]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#79

Да кутията едната влиза в другата, но нямам въпросния стикер хахахах

Иначе моя е 02.2016... и слава на всички процесори и рам памети аз нямам този проблем с дисплея...да чукна на дърво...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#80

(2016-12-11, 11:07:32)vargala81 написа:  Слагаш си програмката Twilight, затъмняваш екрана с 15-20% и си свиркаш. А в зависимост от ползването ти, ако не се задържаш много само в едно приложение може и никога да не се появи проблема. Дано попаднеш обаче на по-нова партида и дъното да започва със сериен номер над 602-603.

(2016-12-11, 11:55:14)ganchev написа:  Ами ще гледаш на кутията номера да почва с 6.Ако е с 50.. бягай надалеч и не купувай.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

601 върши ли работа, че Виваком такива раздават сега...

Samsung Galaxy Z Fold4 & Samsung Galaxy Tab S6
Цитирай
#81

Ми никой не се е оплакал още да е получил bootloop. Пък си имаш и 2 год. гаранция щом е от виваком. Произведен е 4 месеца след стартиране на продажбите, тъй, че не е от първите партиди.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#82

Най-вече в конкретни приложения го прави. И понякога наистина започва да дразни, на моменти ми изглежда почти като екрана на G3 малко преди да изгори дънната му платка (после приличаше на пожълтял стар вестник, след което изгасваше).

Това е дефект на този тип екрани като цяло. Проявява се и при други модели, и при други производители, дори едно време и при телевизорите. Явно е, че LG предлагат много сериозни неща на по-ниска цена, в някои отношения и най-доброто, но трябва да поработят и над качеството.

А относно bootloop-а - някои се притесняват, че гаранцията не го покривала - как пък да не го? Това е дефект, още повече добре познат. И особено ако не си пипал софтуерно нищо.

Серийният ми номер започва с 601, ако ще е полезно като информация.
Цитирай
#83

(2016-12-29, 21:20:11)fifth_root написа:  Серийният ми номер започва с 601, ако ще е полезно като информация.

Т.е. при теб го има проблема?

Samsung Galaxy Z Fold4 & Samsung Galaxy Tab S6
Цитирай
#84

(2016-12-11, 13:12:46)Chany написа:  Моят го купих м.Октомври и започва с 609, но инсталирах и Twilight ( приложението, за което споменава vargala81). Не съм любител и на игрите, които най- много водят до прегряване. Телефона си заслужава, вземай смело.

Само да допълня, въпреки S/N 609 имоя дисплей е LGD, но понеже е за немския пазар да се надявам, че няма да има проблем......, но знае ли човек....техника.
Цитирай
#85

(2017-01-03, 10:49:13)silverfox написа:  Т.е. при теб го има проблема?

Да.
Цитирай
#86

Телефона ми за пореден трети път го пратих в сервиза.
Положението е зле, за 5-10 мин. да изключя Twilight и целия екран става на сенки. По краищата са най видими. Дано този път му сменят дисплея...


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#87

Телефона ми го оправиха точно за 1 седмица. На 20 февруари го оставих в Технополис, на 26 февруари получих SMS, че е ремонтиран. Оказа се, че действат по-бързо от колкото като го оставя директно в Мост компютърс Пловдив. Там и двата пъти се забави 2 седмици. Сменен е тъча, но отново е LGD. Освен него, са сменили горната и долна пластмасови рамки.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#88

Странно аз ползвам телефона вече една година дисплея е на авто и нямам никакви сенки и петна и на двата
Цитирай
#89

Вероятно не се задържаш твърде дълго в едно приложение. При мен за първи път се появи отпечатване от Telegram, понеже съм в група с 18 човека и вечер се случва по 30-60 мин. да ми стои отворен заедно с клавиатурата.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#90

И аз да се оплача. Днес забелязах в горния ляв ъгъл отпечатък от фейзбук увидомления. За сега изчезват, но явно ще се сменя марката.

Изпратено от моят LG-H960 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#91

Единствения заместител на този телефон е айфона всичко друго на пазара е кенеф смених какви ли не телефони лг и айфона са единствените който работят добре
Цитирай
#92

Здравейте колеги. От известно време и моят V10 започна да проявява този проблем. Може ли някой да ми каже дали гаранцията важи за този проблем ?
Цитирай
#93

Дидо, малко по-нагоре въргала е написал, че го е дал за смяна на дисплея.Така, че гаранцията го покрива.И моят започна да го прави и според мен няма смисъл да го давам, като и следващия дисплей ще е със същия проблем Smile

Xiaomi 13 Pro Ceramic 12/256GB
Цитирай
#94

Не е сигурно че ще е със същия проблем. Ако го дадеш три пъти за един и същи проблем, на четвъртия ще може да си искаш парите или да ти дадат друг телефон. Така че действай те докато имате гаранция.

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#95

За съжаление, моят V10 успях да го продам за два дни( на много-добра цена) и ми е много- кофти без телефона. Сега съм с G2 и все едно съм със зрънчо играчка. Смятам да изчакам няколко месеца ( ако успея) и ще взема друг ( само да не е пак V10)😀😀😀

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)