Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Screen Burn - Прегаряне на екрана или задържане на изображението?
#51

И моя е LGD. Ама програмката си я бива със реални показания за температура процесор/батерия и работа на процесор.

[Изображение: 0861cae5811791ba24f7ea33085ce9f7.jpg]

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

P20 Pro Twilight
Цитирай
Аксесоари
#52

@Pusheka коя е програмата за времето, която ползваш

иначе и моят е LGD - засега няма проблем, но и аз не съм го загледал много Wink
Цитирай
#53

(2016-09-14, 07:33:52)wesxxx написа:  @Pusheka коя е програмата за времето, която ползваш
[Изображение: d52ff7ff1f2bdbbdfaf653d0aa37ff09.jpg]

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

P20 Pro Twilight
Цитирай
#54

От около седмица забелязах и аз проблема с дисплея при мен. Няма логика кога се появява. В момента запечатва Viber, който е смешно да мислим че натоварва тая машина, а примерно нямам проблем със CSR 2. Хубавото е, че изчезва само .... за сега. И това е след 7 месеца употреба на телефон за който съм дал 1200лв! Not cool LG, not cool!!!

LG KM900 Arena 8GB+8GB
LG Optimus P990  v30b 2X  Android Version 4.0.4 8GB+16GB  Geekbench 2 score: 961
LG G3 32GB Black Gold 32GB+16GB Android Version 5.0
LG V10 Black 32GB+32GB microSD
Цитирай
#55

Нищо му няма не обръщаи внимание появява се и след половин час изчезва
Цитирай
#56

Оглеждам се за нов апарат и тъкмо си бях харесал LG V10.После прочетох един отзив в gsmarena:
"its a Great phone..top of the line hardware with mil grade shock resistance. the only drawback is that it has screen burn issues.. if you can live with it .. its the best available phone in my opinion at the moment"
Влязох в темата тук.Почти се отказах заради този проблем.
Цитирай
#57

Прочети коментар 27 и 29. Проблема има начин да се избегне, дори след като вече се е появил. За съжаление обаче само софт бутоните не могат да се избегнат с подобна програмка, тъй като не ги затъмнява. За тях обаче има друго решение и то е да ги направиш да се крият във всички приложения, или поне в тези, които ползваш дълго време.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#58

Здравейте, при мен дисплея също е LGD и прави абсолютно същите проблеми. Много съм разочарован предвид факта какъв хубав телефон е v10. Като цяло проблема не пречи на нормалното функциониране на телефона, но ако не се оправи този, да го наречем козметичен проблем, явно ще се наложи да го продам ...
Цитирай
#59

Аз си купих Screen Balance
защото е по-добре измислен от Nightly и Night Screen и най-важното, стартира автоматично след рестарт на телефона. Отделно, че има една отметка, която се слага в настройки ->> достъпност ->> услуги и когато тръгнеш да инсталираш нещо от паметта на телефона, или да даваш права на някое друго приложение, Screen Balance автоматично минава на пауза. А не трябва като Nightly и Night Screen ръчно да го спираш на пауза. След инсталацията автоматично си стартира.
Има и бутин, който ще го скрие от работещите услуги и няма да го килнете ако натиснете в Recent apps clear all. За съжаление обаче трябва да се натиска след всеки рестарт, но мен не ме бърка, тъй като никога не изчиствам приложенията от паметта.
6 лв. е, но си струва за мен.
Иначе това са ми настройките и проблем с екрана няма докато работи Screen Balance. Само софт бутоните си се отпечатват, тъй като на тях яркостта не може да се намали.

[Изображение: ROci9BQ.jpg]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#60

Аз съм се набутал с 6 лв. и за да не го правите и вие, ви давам друга програма, която пробвам от вчера и работи.Тя също има Pro версия, която струва 5 лв. но добавя незначителни функции, които не ви трябват.
Twilight

Моите настройки:

[Изображение: ahIDCri.jpg]
[Изображение: vbq2LmK.jpg]
[Изображение: oOU4kPi.jpg]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#61

(2016-10-31, 08:47:50)vargala81 написа:  Аз съм се набутал с 6 лв. и за да не го правите и вие, ви давам друга програма, която пробвам от вчера и работи.Тя също има Pro версия, която струва 5 лв. но добавя незначителни функции, които не ви трябват.
Twilight

Моите настройки:

[Изображение: ahIDCri.jpg]
[Изображение: vbq2LmK.jpg]
[Изображение: oOU4kPi.jpg]
Благодаря много колега.
Ето от мен про версията
И аз до помагна малко.

https://mega.nz/#!64Qi2aRC!sT2v63xPA5Bf-...MuSca5vuvE

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

P20 Pro Twilight
Цитирай
#62

От 3 дни ползвам Twilight, че уж поддържа и софт бутоните. Обаче бутоните си останаха отпечатани. Днес влезнах в настройки ->> дисплей - >> сензорни бутони на начален екран ->> цвят и избрах бял.
До сега бях с черен, че по-добре стоят с черната рамка.
Обаче май през цялото време, във всички приложения самите бутони светят в бяло и май това е проблема. При бял цвят се променят в зависимост от приложението в което сте, та промяната май ги спасява.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#63

Оле тази промяна не я бях забелязал..

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#64

Аз също имам понякога подобно явление на екрана, но бързо отминава и то без да правя нищо. Случва се при прегряване. Ясно е, че е стандартен недостатък на модела, но не означава, че ще се простите с устройството си скоро.
Цитирай
#65

А не, аз не смятам да се прощавам с телефона скоро. Въпреки всичко си ми харесва страшно много и на този етап мога да го заменя единствено за нещо с 5.7 - 6.0 екран. Обаче нямам никакъв избор в тази категория. Ако V20 започне да се продава в България, но по техно верегите или операторите, мога да го заменя с него. Но от една страна се моля да не започнат да го продават, за да изкарам още 1 год. с V10 и да почакам за V20 или нещо друго с 5.7 - 6.0 инча екран и новите чипове по 10 nm процес.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#66

Здравейте,отдавна съм харесал телефончето в момента съм с Lg G3,но мисля да го дам на жената.Искам да ви питам дали ще съжалявам,ако взема V10 заради това пусто "прегаряне на екрана".Благодаря предварително.

Huawei Mate 10 Lite
Цитирай
#67

Слагаш си програмката Twilight, затъмняваш екрана с 15-20% и си свиркаш. А в зависимост от ползването ти, ако не се задържаш много само в едно приложение може и никога да не се появи проблема. Дано попаднеш обаче на по-нова партида и дъното да започва със сериен номер над 602-603.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#68

(2016-12-11, 11:07:32)vargala81 написа:  Слагаш си програмката Twilight, затъмняваш екрана с 15-20% и си свиркаш. А в зависимост от ползването ти, ако не се задържаш много само в едно приложение може и никога да не се появи проблема. Дано попаднеш обаче на по-нова партида и дъното да започва със сериен номер над 602-603.

Благодаря за отговора,почти съм се навил,дано уцеля по нова партида.Ако взема ще пиша.Поздрави!

Huawei Mate 10 Lite
Цитирай
#69

Ами ще гледаш на кутията номера да почва с 6.Ако е с 50.. бягай надалеч и не купувай.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#70

Благодаря ви за отговорите.Така и ще направя,ще гледам номера и това ще е решаващото.Поздрави!

Huawei Mate 10 Lite
Цитирай
#71

(2016-12-11, 11:55:14)ganchev написа:  Ами ще гледаш на кутията номера да почва с 6.Ако е с 50.. бягай надалеч и не купувай.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Къде е този номер при мен няма нищо на кутията чисто бяла е Big Grin

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#72

Моят го купих м.Октомври и започва с 609, но инсталирах и Twilight ( приложението, за което споменава vargala81). Не съм любител и на игрите, които най- много водят до прегряване. Телефона си заслужава, вземай смело.
Цитирай
#73

(2016-12-11, 13:08:40)RiseOfTheLycan написа:  Къде е този номер при мен няма нищо на кутията чисто бяла е Big Grin
При мен на Г4 го има на кутията. Изобщо ли няма нищо?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#74

Лепенката при мен е от дясната страна на кутията
601 = Януари месец 2016 год. производство.
[Изображение: PKZ0m9v.jpg]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#75

Нищо нямам на кутията...тотално бяла е...нямам подобен стикер!

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)