Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto G 4th gen 2016
#51

Тоя телефон не може ли да се намери на различно място от това, което ти си показал визирайки 1.продавач 2.сайт? Ми може.
Цитирай
Аксесоари
#52

Moto G4 Plus - Unboxing & Overview : https://www.youtube.com/watch?v=HgZ46rkL5co

 
Цитирай
#53

Winner,ти кой модел си взе точно?G4 или G4 Plus ?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#54

G4 си взех, защото не намирам нужда от пръстов отпечатък и 3mpx повече. Те не определят качестово на снимката. 100лв предпочетох да спестя. Телефоните като характеристики и габарити са еднакви. Ако нямаш нужда от подобни простотии (отпечатък и 16mpx) дерзай към G4. В началото бях малко скептичен докато не хванат телефона в ръце. Всякакви съмнения за моя избор се изпариха.
Цитирай
#55

Благодаря за отговора.Какво стана със преходника към английския стандарт за зареждане?Мисля,че може проблема да е защото зарядното мисля е Turbo Charger.Тествал ли си го на тежки игри?Ако може да споделиш нещо повече за телефона като цяло?Бързина,загряване,лагване и т.н.
П.С-Страничната лайстна метална ли е?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#56

Бе, купих един адаптер за 3лв и работата заспа. По въпроса за игрите нямам опит, защото не съм слагал и не играя изобщо.
Бързина, лаг не съм виждал из сложените приложенията. Все пак 2гб рам не са малко за стоков андроид. По въпроса със загряването, да загрява, трябва да уточня, че го ползвам с калъф. Може това да оказва някакво влияние. Правих видео над 6 мин. с включени мобилни данни и тогава загря. Не знам, каква температура е била, но усетих загряването.
Телефона е среден клас за това не може да очкаваш кой знае, какво от него. Сигурен съм, че от Моторола и Qualcomm са си свършили работата. Ако мога да помогна с още нещо питай смело.
Цитирай
#57

Здравейте.Търся мнение за телефона понеже съм се насочил към него - MOTO G4. Четох,че е с много добър обхват - понеже съм в Англия това е доста важен показател,тъй като покритието на операторите не добро е като в България. Не зная коя версия е по-силна - с 1 или 2 сим. Доколкото знам двусимовите телефони са с по-слаб обхват.Моля за мнение.Благодаря.
Цитирай
#58

Motorola Moto G4 Plus гледам че са го пуснали в технополис за 499лв
Цитирай
#59

Ходих да го разгледам в техното. Останах много приятно впечатлен. Дисплея е много добър, с хубав контраст, осветеност и цветопредаване. Чистия андроид си казва думата и работи изключително гладко без помен от лаг. Звукът през слушалки е страхотен - плътен, чист, без изкривявания. Има сензор за отпечатък отпред, но лично на мен не ми харесва разположението. Сглобката е качествена. Мисля да го вземам. Лошото е, че няма аксесоари все още.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#60

Сензора за пропуснати повиквания и съобщения доколкото разбрах не работи
Цитирай
#61

Той си работи, само че с къстам ром. Със стоковия не.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#62

Няма такова нещо, изобщо индикация няма, липсва лампа... След втората ген. го махнаха. Сега на 4 и 4плюс е с нотификация на екрана, както е на мото Х.

Изпратено от моят XT1092 с помощта на Tapatalk
[Изображение: 5f92c66da1a479ee40215d0db74b6fd4.jpg]
Цитирай
#63

Мисля че е долу в ляво до бутона
Цитирай
#64

Там е микрофоня

Изпратено от моят XT1092
Цитирай
#65

LG400@ Лайт сензора се намира от дясно на скенера за пръстовия отпечатък. И се активира при оключването на bootloader-a ти! Има достатъчно теми в xda форума. Прочети и тогава се обоснови - има или няма ! Натисни!

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#66

Как е телефона защото и аз планирам да си го купя вижда ми се страхотен за тези пари.
Цитирай
#67

Май вече е и с ъпдейт до андроид 7.https://youtu.be/T5e-YRyML34
Цитирай
#68

Може ли някои да ми каже как да си оптимизирам батерията мисля че като телефона е изключен батерията се хаби бързо.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)