Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на втора ръка Lenovo Vibe Z2 Pro
#1

Здравейте.
Предстои ми закупуване на втора ръка телефон от въпросният модел и бих искал да попитам какви са най-често срещаните проблеми? (Ако има такива)
И какво най-вече да гледам по телефона, за да разбера в какво състояние е.
Благодаря.

Sony Vivaz - > Samsung Galaxy S - > Samsung Galaxy S2 - > Lenovo Vibe P1 - > Xiaomi Redmi Note 4x 3/32 MIUI 10 - > Alcatel 1S 2020 > POCO X3 NFC 6/64
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей, телефона е безупречен.. Не забива, с много добра камера, батерията държи доста, хубав дизайн и разкошен дисплей. Ползвам го от година и съм много доволен.. Не съм имал никакви проблеми с телефончето. Лошото е че няма вече подръжка и си остава с андроид 5,0,2. Но това не мисля че е сериозен проблем Smile
Цитирай
#3

Има проблем с микрофона по време на разговор. Отсрещната страна не разбира ясно това което се говори. За две години ползване това му е големият недостатък.
Цитирай
#4

Ако снимаш видео на някой концерт е пълен леш пращи като за световно.
Цитирай
#5

Аз ползвам телефона година вече и проблем с микрофона нямам. Имам много снимано видео - прекрасно. На концерт не съм снимал, за да дам мнение. Като цяло телефонът е добро попадение, но е хубаво да се вземе в предвид, че е модел на близо две години - за съжаление още няма негов заместник. Не знам за какви пари ти го дават, но в момента в диапазонът около 330$ има няколко сполучливи попадения. Успех с начинанието
Цитирай
#6

А на тих говорител натъквали ли сте се? Имам предвид този над екрана... на високоговорител се чува силно.

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)