Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GALAXY A5 /2016/ - Лични впечатления

И аз мислех за фабрични но се отказах тъй като не е само при мене. Ще почакам за сега.

Изпратено от моят SM-N910C

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай
Аксесоари

Преди мално влезнах в приложението на Технополис и пак излезе,изтрих го и не се показва.
Цитирай

Хахха златен сиии. И аз го имам това приложение,деинсталирах го и не се показва вече грешката. Кой да предполага,че е от него. Биричката е от мене

Изпратено от моят SM-N910C

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Smile еее супер,спестих ти едни фабрични Smile
Цитирай

(2017-03-21, 15:09:33)toem84 написа:  Smile еее супер,спестих ти едни фабрични Smile
Да,само фабрични ми оставаше да направя. Отървах се

Изпратено от моят SM-N910C

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

Някой знае ли как се настройва лед индикатора да свети в червено докато телефона се зарежда ?
Цитирай

Той  телефона няма led Индикатор?
Цитирай

Пичове, къде във ВТърново или нетя мога да намеря SIM държач /Златен/ за Samsung A3 (2016) DUOS..
[Изображение: img381439-sim-dyrzhach-za-samsung-g928.jpg]
Много тъпо с тия чекмедженца - лесно се губят, а после нямат намиране.. Sad

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай

Кога трябваше да получаваме Android 7.0, че не ми се връща назад в темата, май-юни ли беше, че вече не ми се чака.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

да Юни / Юли - абе лятото някъде там.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Някъде четох, че Samsung Galaxy A5 ще получи Android 7.0, дали ние ще получим и Android 8.0 Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

@hazART, не е зле, пусни линк - да прочетем и ние.

 
Цитирай

Виж в раздела за A серията и там хората са писали, непомня къде го четох, че да ти давам линк, а и несъм казал, че е 100% сигурно.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Привет на всички , на скоро и аз се сдобих с въпросния Galaxy A5 (2016) и реших да му направя hard resset ( wipe data , cache etc ) и сега не ми дава да направя първоначалните настройки , понеже иска ми да вляза със същият google account с който бях , но за жалост му забравих паролата и не ми позволява да се впиша с друг акаунт или да си направя нов. Много ви моля помогнете да премина през това ,че не мога да си използвам тела иначе. Благодаря ви
Цитирай

Здравейте. Новите устройства имат такава защита. При принудително връщане на заводски настройки апарата се заключва към гугал акаунта, който е въведен. Пишете ни на лично можем да съдействаме за бързото отключване на устройство. Поздрави МЛР Сервиз.
Цитирай

Ние не може ли да свалим Руския Нуга 7.0 и да го сложим на нашите А5 2016 с програмата Один

Huawei p10 lite 
Цитирай

Аз съм с Нугата вече , успешно се флашна през Odin ( руския firmware ) ами по плавно работи от MM и за сега ми е по добра алтернатива тъй като няма как да се върна към Lolipop , та на този етап бива 7 цата все още не съм открил бъгове
Цитирай

@Raziel90 иконките и падащото меню са променени, и Always On Display няма нали?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Да има промяна и там , но нали има видео ревю-та на 7.0 там е показано визуално промените, мен лично ме интересува дали ще работи по плавно и гладко от MM и явно е така. Макар ,че както казах по горе бих искал да се върна към Lolipop , но за сега такава възможност няма
Цитирай

(2017-04-26, 16:30:51)doxr написа:  Пичове, къде във ВТърново или нетя мога да намеря SIM държач /Златен/ за Samsung A3 (2016) DUOS..
[Изображение: img381439-sim-dyrzhach-za-samsung-g928.jpg]
Много тъпо с тия чекмедженца - лесно се губят, а после нямат намиране.. Sad
http://nv-mobile.com/index.php?p=view_ac...es&id=9167
Ето приятел тук има за твоя телефон
Цитирай

Сега към края на Май се очаква обновлението до Nougat,но ми е интересно дали ще има Always On Display?
Цитирай

Май не. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Ъпдейта 7.0 е излезнал за Русия в XDA има файла за флаш с один. В темата пише, че AOD не е наличен. Sad


Samsung A5 2016 Black
Цитирай

Някъде пише, че ще има, някъде пише, че няма да има, но като помислиш, според мене трудно може да се вкара такава екстра с 1 ъпдейт.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

И аз вече съм Нуга 7.0 гшашнах през Один за сега е супер гладко върви има доста ненужни приложения от Самсунг

Huawei p10 lite 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)