Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GALAXY A5 /2016/ - Лични впечатления
#76

skysoft  изкючи си Power Saving.
Цитирай
Аксесоари
#77

(2016-08-23, 11:50:50)George_79 написа:  skysoft  изкючи си Power Saving.
Благодаря ти George_79.

След като изключих Power Saving (Пестене на енергия) стана както преди, явно е направено като индикация да се се знае , че е в режим "Пестене на енергия".

Благодаря още веднъж.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#78

Здравейте,
и аз ъпдейтнах телефона до 6.0, но аз ли си въобразявам или батерията пада малко по-бързо? След ъпдейт трябва ли да възстановявам фабрични настройки?
Цитирай
#79

И при мен пада  по-бързо батерията след ъпдейта,а направих мастер ресет и всичко е на чисто.
Цитирай
#80

При мен си пада нормално както преди упдейта.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#81

Ъпдейтнах вчера до 6, не съм връщал заводски настройки.
Засега всичко си работи, няма проблеми.
Някои приложения поискаха да ъпдейтнат. Батерията мисля че няма разлика с преди това, все пак след ъпдейт го поразцъкваме повече, разни настройки, а и софта и приложенията се ъпдейтват в началото.

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
Цитирай
#82

На мен нещо браузването през Хром ми се влоши. И на мобилен, и през Wi-Fi. Бавен, замръзва ми дисплея и го чакам по 5-6 сек. От вчера, почти веднага след ъпдейта го забелязах. Не съм правила хард ресет, сложно ми е после докато си организирам всичко наново...

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#83

Бижу а как стои въпроса ако инсталираш друг боузер ?

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#84

Ами ще опитам да сложа друг. Кой според вас е най-удачен? Dolphin ползвах преди време. Opera, Mozilla или някой друг, какво да сложа?

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#85

Днес си купих А5 2016 и веднага го обнових до 6.0.1, направих му хард ресет и го включих да се зарежда. Чак сега видях че не откривам в менюто от къде мога да спра бързото зареждане.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#86

Здравейте,
след ъпдейта до Маршмалол при опит да отключа телефона с пръстовия отпечатък ми иска и пин!
При 5.1 не беше така и това определено не ми харесва! Правих и ресет, но ефект няма.
Моля, ако някой знае как да помогне!
Благодаря предварително!
Цитирай
#87

И преди ъпдейта го нямаше.
Аз го зареждам обикновено с изпитано зарядно от нокия за през нощта. Един ампер. Зарежда го за около 3 часа. Когато бързам с оригиналното.

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
Цитирай
#88

Някой ползва ли двусимовата версия?
Ако има, може ли да ми сподели дали е с две активни сим карти? Може ли да се пусне 4G и на 2-те карти?
При зареждане има ли индикация, че се зарежда? Нотификация един вид.
Цитирай
#89

Няма индикация. Сваляш си някой daydream baterry от маркета и си го настройваш от дисплей да се включва при зареждане.

A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
Цитирай
#90

(2016-08-28, 18:41:49)Galaxy A5(2016) написа:  Здравейте,
след ъпдейта до Маршмалол при опит да отключа телефона с пръстовия отпечатък ми иска и пин!
При 5.1 не беше така и това определено не ми харесва! Правих и ресет, но ефект няма.
Моля, ако някой знае как да помогне!
Благодаря предварително!

Първият път когато включиш тела или когато рестартираш винаги иска пин. След като отключиш с пина и заключиш отново, ще можеш да отключваш веднага с отпечатък.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай
#91

(2016-08-28, 23:49:30)TheLiquidGuy написа:  Първият път когато включиш тела или когато рестартираш винаги иска пин. След като отключиш с пина и заключиш отново, ще можеш да отключваш веднага с отпечатък.

Благодаря, за отговора! Това е ясно, но при мен го иска всеки път! Може би, не настройвам нещо както трябва?
Цитирай
#92

(2016-08-27, 23:11:10)Бижу написа:  Ами ще опитам да сложа друг. Кой според вас е най-удачен? Dolphin ползвах преди време. Opera,  Mozilla или някой друг, какво да сложа?
Аз ползвам Firefox, Opera и един друг 4G броузери. Доволен съм от тях.
Пробвай някой от тях и виж дали ще имаш проблема отново.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#93

(2016-08-28, 18:41:49)Galaxy A5(2016) написа:  Здравейте,
след ъпдейта до Маршмалол при опит да отключа телефона с пръстовия отпечатък ми иска и пин!
При 5.1 не беше така и това определено не ми харесва! Правих и ресет, но ефект няма.
Моля, ако някой знае как да помогне!
Благодаря предварително!

Не опита ли да премахнеш отпечатъка и после пак да го сложиш.Все пак си ъпдейтнал тела със друг андроид и може би не ти разпознава отпечатъка.
Цитирай
#94

Здравейте, пиша защото батерията ми пада, докато телефона ми е изключен.

Като цяло съм доволен от модела и нямам забележки,

искам да разбера, дали някой е имал същото наблюдение за батерията на изключен телефон и как може да се оправи?!

https://www.dropbox.com/s/ypwqq5kuzuyqsg...n.png?dl=0


п.с. Бихте ли ми казали, как точно да вмъквам изображения, за да не пускам линкове към други сайтове...

try -‘๑’-
Цитирай
#95

(2016-08-29, 16:57:32)genata_74 написа:  Не опита ли да премахнеш отпечатъка и после пак да го сложиш.Все пак си ъпдейтнал тела със друг андроид и може би не ти разпознава отпечатъка.
Разбрах, каква е работата. Проблема, идваше от там, че вече не се поддържат приложения за заключване на телефона и това се получава, само при използването на такова приложение. Ако го заключвам от бутона или сам се заключи, проблема го няма!
Благодаря, за мненията и за помощта!
Цитирай
#96

Здравейте,вчера си взех Galaxy A5 2016 и имам въпрос към вас,как да махна дразнещия надпис при светкане на телефона който е ,,плъзнете екрана за да отключите,, ? Мерси предварително

Samsung Galaxy S23 256gb
Цитирай
#97

Мой приятел обнови, иначе аз не обновявам.
Както видях при него, смисъла от това да не обноявваш е основателен.
Първи резултати след ъпдейт и дори reset - лаг при почти всяка игра, скенера за пръстови си разпознава когато му кефне, не отчита зареждането след 100% и дори да е свършило не показва, че е така (няма надпис, че е свършило зареждането, дори да го държиш един час след 100-те процента), лекичък лаг при мултитаскинга, хрома е задник.
5.1.1 хвърчи, лети и се уверих още един път, че ъпдейта е лоша дума....
Цитирай
#98

(2016-08-31, 12:13:03)alisali1234 написа:  Мой приятел обнови, иначе аз не обновявам.
Както видях при него, смисъла от това да не обноявваш е основателен.
Първи резултати след ъпдейт и дори reset - лаг при почти всяка игра, скенера за пръстови си разпознава когато му кефне, не отчита зареждането след 100% и дори да е свършило не показва, че е така (няма надпис, че е свършило зареждането, дори да го държиш един час след 100-те процента), лекичък лаг при мултитаскинга, хрома е задник.
5.1.1 хвърчи, лети и се уверих още един път, че ъпдейта е лоша дума....
Не знам приятелят ти на кой РОМ е, но аз нямам такива проблеми. Игрите, скенера за отпечатъци 1:1 с 5.1.1 . Не съм сигурен , обаче на мен май ми изписва кога е зареден телефона. Не ползвам хрома, защото не мога да му сложа ад блок, а на стоковия браузър мога. Нямам проблеми с браузъра като забавяне при зареждане, цепене при скролване и др.

П.П. На руския 6.0.1 съм. Флашнах 2-рия ъпдейт за Русия и от тогава ми излезнаха 2 ОТА ъпдейта.


Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай
#99

Нищо не обновявам и аз, телефона ми си лети направо,батерията си ми държи 2-3 дни. няма начин да обновя при положение че нямам никакви проблеми с работата на телефона. А от опит знам,че ъпдейт до нов андроид = на 99% проблеми. А и като цяло,не виждам разлика съществена с 5.1. но всеки си преценя сам.

Samsung Galaxy A51 
Цитирай

*After upgrading to Android 5.0, your availble memory will decrease by a minimum of 950mb. Е какво щe остане от вътрешната памет! Преставям си какво с 6-та. Stolt
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)