Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GALAXY A5 /2016/ - Лични впечатления

мнение 551 от j95monster

Не ставаше при актуализация на времето пак иска ГПС, днес ще пробвам с часова актуализация дали ще има разлика че до сега все на ръчно го държа
Цитирай

мнение 552 от GodPetar

(13 Feb 2018, 05:54:53)j95monster написа: Колеги на вас излиза ли ви някакво съобщение за екрана след като го отключите или докато си работите с телефона?Не мога да го прочета цялото че изчезва бързо,нещо от сорта че ще се изкл.след определено време.
Излиза ми. И аз не мога да разбера от какво е. Понякога по време на работа го изписва, понякога веднага след като го отключа. Закривам сензора с ръка, не се случва нищо. В офиса сме с 4 такива модела и всички имат проблеми със сензора за близост. Слагаш го на ухото да говориш, не се изключва екрана и си включваш какво ли не. Гадна история

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk
Цитирай

мнение 553 от hazART

Докато аз имах този телефон, не съм имал проблеми със сензора.
  Samsung Galaxy A5 2016 GOLD ---> Apple iPhone 8 64GB Space Grey
Цитирай

мнение 554 от memmfis

Също не съм имал проблем.
Сега със следващия и включена опцията от по горе, като закрия сензорите с ръка и включа телефона от power бутона излиза надписа и дисплея гасне след 5 сек.
 Вариянт е ако имате протектор проблема да идва от там.
 Също така ако имате инсталирано някое приложение което ползва сензора за близост и да се получава някакъв конфликт с него.
п.п Трето и предпоследно което се сещам е да изключите опцията за умно следене ( не помня точно как се казваше, тая която следи погледа и поддържа екрана включен докато го гледате) ако е включена.
A500fu - a5 2015 a510f - a5 2016 a520f - a5 2017
https://db.tt/Ym0Rtcju
Цитирай

мнение 555 от j95monster

Сензора си е супер протектора е по близо до него и жената го беше зацапала.просто не знаех че съобщението е от него.Благодаря за помоща.
Цитирай

мнение 556 от nycsan

(13 Feb 2018, 14:44:04)memmfis написа: Оттук идва съобщението. Мисля, че ако за закрити сензорите по време на  отключване си мисли, че е в джоба.

Как си си направил менюто черно
Samsung Galaxy A5 2016
Цитирай

мнение 557 от alisali1234

В Theme Store-а има много хубави теми, особено черните. Няма как черна тема да не стои красиво на един ОLED. Там му е силата.

Докато беше още с Android 5.1 (или 5.0.1, забравих вече) имаше оригинална черна, смисъл стандартната, но в черно - така го ползвах над година, освен, че пести батерия, е красиво.

Разгледай в Theme Store-а какви теми има, не е задължително да ползваш някаква , променяща и фабричните икони и правеща телефона странен, има черни на основата на оригиналната. Потърси Touchwiz Black / Dark в търсачката. Предпочитам такава, на основата на фабричната, колкото изцяло Custom, защото при чисто черните теми контраста с тъмните им икони и цветните на инсталираните от мен приложения стои лошо, като "подарени" такива.

Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD