Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на Гугъл потребителя след ресет на LG К10
#1
Question 

Здравейте, имам едно запитване. Един приятел си купи този телефон втора ръка от друг човек, обаче не разбира особено от телефони и ми даде аз да се занимавам, да го изчистя и т.н. Обаче след като му направих хард ресет и след това се помъчих да се впиша с профила си в Гугъл, за да ми е по-лесно да го пооправя, ми изиска Гугъл профила на предишният собственик. Там е работата, че не можем да се свържем с човека, за да ни ги каже, а не ни дава да продължим с ползването на телефона докато не вкараме тази информация на предишният собственик и така си стои, няма Skip, няма Next, няма нищо. Някой да има някакви идеи дали може да се направи нещо, или да търсим начин да се свържем с човека? Благодаря ви предварително! Smile

Huawei P10 Lite
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма логика,защо не пробваш с още един хард ресет. Аз лично съм му въстановявал заводските настойки и съм влизъл с друг профил.
Цитирай
#3

Новите версии на Андроид 6, 6.1 така правят, върни го пак с ресет до фабрични настройки и внимавай какво те пита.
Цитирай
#4

То не ме пита много работи, веднага след включването към уай-фай тябва да си набера гугъл профила и паролата, но след това пак ми дава съобщение "Фабричните настойки на това устойство бяха възстановени. За да продължите, влезте с профил в Гугъл, който преди това е бил синхронизиран на устройството". И дори да пиша моите пак нищо не става и пак ме връща на този екран.

Направих втори ресет и пак същото! :/

Huawei P10 Lite
Цитирай
#5

Изтрий му акаунта от телефона и тогава въведи твоя.
Цитирай
#6

По-скоро се свържете пак с продавача и му кажете да премахне смаото устройство от google акаунта си.

LG Nexus 5X H791 32GB | Stock | AOSP 8.1.0
LG Optimus L7 II P710 4GB | TWRP 3.0.2.0 | CyanogenMod 10.2
Цитирай
#7

Няма оправия това
Цитирай
#8

Има, има. Предишният собственик си пуска компютъра, влиза си в гугъл акаунта и навигира към device activities & notifications. Там намира REVIEW DEVICES, избира K10 и го премахва.
А може би е по-лесно да кажеш "няма оправия" без никакви доказателства? Smile

LG Nexus 5X H791 32GB | Stock | AOSP 8.1.0
LG Optimus L7 II P710 4GB | TWRP 3.0.2.0 | CyanogenMod 10.2
Цитирай
#9

(2016-06-26, 20:25:16)shhnedo написа:  Има, има. Предишният собственик си пуска компютъра, влиза си в гугъл акаунта и навигира към device activities & notifications. Там намира REVIEW DEVICES, избира K10 и го премахва.
А може би е по-лесно да кажеш "няма оправия" без никакви доказателства? Smile

Предишния собственик немогат да го открият и ми е лесно да кажа няма оправия защото без собственика вариянта е смяна да основна платка има и тема в xda премахване на гугъл акаунт но незнам да ли работи на 6.0 а и при този вараянт след фактори хард резет отново се заключва минал съм от там вече http://forum.xda-developers.com/g4/gener...t-t3223518
Цитирай
#10

Според мен има някакъв проблем телефона.Вчера закупих един Хурор/китаец/ и много ми хареса реших да оставя ЛГ фирмено а не китаеца. Въстанових му заводските настройки,всичко се занули.След това му въведохме служебния акаун/джимейла и си го прие,и в момента работи без никакви проблеми. А ти с коя версия си ,защото гледам че пишеш за андроид 6,0 а моя е с лолипоп?
Цитирай
#11

Телефона може да е заключен от разтояние от предишния собственик с McAfee Security или с Google Администратор на устройства с андроид. Ако е така, само предишния собственик може да го отключи.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#12

Правих преди няколко месеца една г4-ка на един приятел тя беше заключена с гугълакаунт беше 5.1 отключва се с една програмка има я в xda ама след хард ресет се заключва пак
Цитирай
#13

Гледах много по темата и има експлойти, които действат, но са действаЛИ, защото от LG знаят за тях и всичко е пачнато! Това е защита против кражба, която Гугъл вкарват от версия 5.1 нагоре. Така че ако ви се случи, да знаете - ако са пачнати всички експлойти, значи трябва да се намери предишния собственик и да си отпише устройството/профила! Няма друг начин, поне докато някой хакер не намери нов!

Huawei P10 Lite
Цитирай
#14

Колеги чак сега виждам темата. Може да се отключи много лесно , а чета чак смяна на платка. Сваляте си и инсталирате QuickShortcutMaker и от него си въвеждате кой да е стария акаунт за потвърждение. Работи на Samsung , Lg и много други ... лично пробвано от мен и работи. Ето видео как се прави >>




Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#15

Оправихме се, за съжаление, чрез техник и - 40 кинта, ама какво да се прави! Благодаря на всички, които писаха в темата! Smile

Huawei P10 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)