Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Root на Telenor Smart II
#1

Здравейте!
Имам въпросната машинка от скоро и се опитвам да я руутна, но засега безуспешно.
Тествах с Kingo Root.apk ( също и компютърния вариант ), One_click_root.apk, Framaroot.apk.
Има и други такива, но уж тези са по-известните.
Имате ли успех с подобни приложения при брандираните телефони, или се иска нещо по-специално за целта?
В нета не намерих съществена информация за модела и произхода, освен тази на Теленор.

/device/samsung/galaxy/ace2
/android/4.4.4/rom/cyanogenmod_11

Цитирай
Аксесоари
#2

Опитай с KingRoot, ако не в отиваш в теленор и питаш за руут, не ми се вярва много да те свържат с тяхен техник.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

Благодаря, успях някак с KingRoot.apk и с доза инат и търпение!
Направих 20-тина неуспешни опити. Процеса на руут стигаше само до 31% и спираше.
Правих рестарти на системата, опитвах пак, и по едно време стигна до 35% и изписа "Failed", но
се оказа, че има руут.  Smile

/device/samsung/galaxy/ace2
/android/4.4.4/rom/cyanogenmod_11

Цитирай
#4
Big Grin 

(2016-07-04, 13:00:21)borkins написа:  
Цитат:Благодаря, успях някак с KingRoot.apk и с доза инат и търпение!
Направих 20-тина неуспешни опити. Процеса на руут стигаше само до 31% и спираше.
Правих рестарти на системата, опитвах пак, и по едно време стигна до 35% и изписа "Failed", но
се оказа, че има руут.  Smile

=================================================

 При мен се получи кажи речи същото. Вече имам руутнат Теленор Смарт II !!!
 Ще излезе много читава тази програма King Root !
  Smile Wink Stolt
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)