Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с HTC Desire 820g Dual Sim
#1

Здравейте. Съвсем скоро си взех телефончето и е с андроид версия 4.4.2 и нямам HTC sense. Излиза ми, че няма ъпдейти за него, но едно аверче е с 820 и е с Marshmellow. Четох доста из интернет и навсякъде излиза, че има ъпдейт. Какъв е проблема и някой може ли да ми каже какво да правя?
Цитирай
Аксесоари
#2

А какъв Launcher тогава използваш, щом го нямаш?

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#3

Няма как да няма Sense. Освен ако си го купил втора употреба и предишният собственик го е заменил с друго.

Huawei P30 lite Android 10
Цитирай
#4

Проблема е в това,че е 820G а не 820.Това са два корено различни телефона.И за 820G няма и доколкото знам,няма и да има андроид 6.0.Относно сенса/блинкфилд може би имаш в предвид приложението за новини и др./може да се скрие и да го няма на основните екрани.И ти затова да не го виждаш и от там да си мислиш че го нямаш.         http://www.gsmarena.com/compare.php3?idP...hone2=6636
Цитирай
#5

Мисля, че нямам сенс, защото на другите телефони когато дадеш на about phone излиза андроид версия и сенс версия. Аз нямам такова нещо.
Значи да разбирам, че дуал слим телефоните нямат такава поддръжка, както другите телефони?
Цитирай
#6

Има сенс телефона ти, със сигурност!Можеш ли да приложиш снимка от bootloader, fastboot getvar all, screenshot от някой от екраните на телефона?

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)